Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

English Home Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

23.10.2018
270
English Home Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

Ev dekorasyonu denilince akla gelmeye devam eden English Home yurt içinde ve yurt dışındaki mağazalarıyla en karlı iş fikirleri yine evleri birbirinden şık ve gösterişli yapmaya devam ediyor. Uzman tasarımcılar ve en yeni dekorasyon ürünleriyle banyo, mutfak dekorasyonu, mobilya ve aksesuar adına aklınıza gelebilecek tüm ürünleriyle fark yaratıyor. Üstelik sıra dışı yatak odası takımları ve dekorasyonlarıyla da hem indirimli hem de ışıl ışıl birbirinden şık ev dekorasyon tarzını sizlere yansıtmaya devam ediyor

English Home Ne Zaman Kuruldu?

1991 yılında Trabzonlu Turgut Aydın tarafından aynı adla açılan holding işletmesiyle kurularak bugünlere ulaşan English Home bu zamandan önce de ev dekorasyonu ve tekstili konusunda birçok çalışmalarda bulundu. Nitekim o çalışmaları arasında gelmesi açısından düşünüldüğü zaman English Home cumhuriyetin ilk yıllarından beri dedesinin yanında da atölyede ev dekorasyonu anlamında çalışmış ve English Home’un temellerini bundan tam bir asır öncesinde atmıştır.

English Home Yurt İçi Bayilikleri

English Home ev dekorasyonu konusunda sadece ülkemizde değil yurt dışında da pek çok mağazasıyla müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. Nitekim English Home tarafından sunulmaya devam edilen özelliklere dayanarak Türkiye’de tam 215 mağaza şubesiyle hizmet etmektedir. Bu sayı günden güne giderek artmakta ve en yeni dekorasyon ürünleriyle franchise veren firmalar ve fiyatları her anlamda kalitesini arttırma yönünden çalışmalarını yürütmektedir.

English Home Yurt Dışı Bayilikleri

English Home Avrupa ülkelerinde ve Orta Doğu ülkelerinde de mevcut mağaza ve yeni açılan şubeleriyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet sunmaya devam ediyor. 20’nin üzerindeki toplam mağazasını franchising sistemiyle de geliştirerek bayilik almak isteyenleri ailenin bir parçası yapmaya devam etmektedir.

English Home Bayilik Şartları

  • English Home bayisi olmak istiyorsanız öncelikle http://www.englishhome.com.tr/iletisim-formu/ iletişim formundan ön başvuruda bulunmanız gerekir. Bu ön başvuru formuyla niyet mektubunuzu içeren ön yazıyla birlikte tüm kişisel bilgilerinizi doldurmanız halinde tarafınıza kısa bir süre zarfında dönüş sağlanacaktır.
  •  English Home tarafından sunulmaya devam edilen hizmetler ışığında her anlamda kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlarla anında hizmetlerin yerine getirilmesi olanaklı hale gelmiş olacaktır.
  • Öte yandan mimari proje bazında mağazanın minimum 200 maksimum 400 m² aralığında olması ve avm projeleri için mutlaka her iki cepheden genişçe olması istenmektedir.
  • English Home ev dekorasyonu konusunda titizlikle çalışmalarına devam ederek her açıdan müşterilerin beklentilerini karşılayan sıra dışı yaklaşımla hareket ederek onların birlikte geleceğe taşınmasına katkı sağlamaktadır. Tüm bu özellikler de her anlamda bayiliklerin ortada duran sıra dışı niteliklerini yansıtmaya devam edecektir.
  • Yine maliyet açısından da en az 450.000 TL banka teminatı gösterilmesi gerekecektir. Bu sayede siz de English Home franchising nedir ailesinin bir parçası olarak ev dekorasyonu ve tekstili üzerinde yer almış olacaksınız.

English Home İletişim Bilgileri

English Home genel merkez binası İstanbul/Ümraniye’de bulunmaktadır. Saray mahallesi, Naya Sk No 3/2 genel merkez binası konum bilgisidir.

Bunun yanı sıra her zaman ulaşabilme imkanına sahip olabileceğiniz 0850 724 03 46 numarası üzerinden de her açıdan English Home üyesi olarak yer almanız mümkün olacaktır. Tüm bu ortada duran yaklaşımlara dayanarak her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin bütün özellikleriyle hizmetlerin yerine getirildiğini kesin olarak söylemek gerekir.

Bu da kaliteli ve de tüm farklı niteliklere dayandığı zaman her anlamda ayrıcalıklı bir hizmet meydana getirmesi anlamına geliverir. Böylelikle her açıdan 7/24 English Home franchising görüşmelerini tüm bu iletişim bilgileriyle sağlamanız mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com