Kazançlı Fikirler

Erikli Su Bayilik Şartları ve Fiyatı

29.10.2018
266
Erikli Su Bayilik Şartları ve Fiyatı

Ambalajlı su dağıtımı yapan ve tamamen hijyenik koşullarda ülkemize uzun yıllardan – yarım asrı geçen – süreden beri hizmet veren Erikli su iş alanları ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Bayilik olarak da en yüksek bayilik sayısına ulaşan işletmelerin başında gelerek her anlamda ambalajlı ve sağlık koşullarının en üst düzeyde tutulduğu sağlıklı su ihtiyacını her anlamda karşılamaya devam etmektedir. Buna dayanarak gerçekten de sıra dışı özellikleri yönünden amacını sunmaya devam eden eşsiz nitelikleriyle farklı özellikleri bir arada tutmaktadır.

Erikli Bayilik Şartları

Erikli bayiliği için öncelikle aranan temel şart sadakat ve güven. Bayiliklerin genel merkez Bursa-Kestel’i temsil ettiğine inanıldığı için bayliklerin tercihen yüksek okul mezunu kişiler olması istenmektedir. Bunun yanı sıra erkek adaylar için askerlik sorununun kesinlikle olmaması istenmektedir.

Özel şartları arasında ise Erikli sularının evlere teslimatında muhakkak ruhsatlı üzerinize ait ticari aracın olması istenmektedir. Bunun yanı sıra 100 satış ve üzerindeki düzeyde mutlaka personel çalıştırma zorunluluğu vardır.

Personellerin de tabi ki sigortalı olma zorunluluğu yine dikkat çeken bir diğer özelliktir. Tüm bu özellikler dikkate alındığı zaman her açıdan Erikli bayiliklerinin yer aldığını kesinlikle dikkate almak gerekecektir.

Erikli Bayiliklerinin Aylık Kazancı

Erikli bayilikleri çevremde de gerçekten fazlaca var. Bunlarla bire bir diyalog halindeyim. Bunlar  komşumuz olduğu için aslında aylık kazancını da açıkça dile getiriyor. Ayda hızlı para kazanma yolları 20 bin liranın üzerinde getiri sağladığını alenen söylüyor. Bu benim gözlemim gerçekten Erikli ambalajlı su sektörünün önde gelen firması. Kestel’de yer alan genel merkezi Uludağ’ın tamamen doğal taptaze sularını tüm arıtma koşulları en teknolojik imkanlarla yürütülerek evlerinize kadar ulaştırılmaktadır.

Erikli Genel Merkez İletişim Bilgileri

Erikli suyun genel merkez ofisi Bursa’nın Kestel ilçesinde bulunmaktadır. Tam adres olarak Yeni mah. Uludağ cad. No: 216 Kestel/Bursa olarak belirtilebilir. Ayrıca bu genel merkez ofisine 444 0 222 numaralı irtibat numarasından da ulaşmanız mümkün olacaktır.

Öte yandan her türlü resmi evrakların teslimatı için de 224 280 55 10 fax numarasından da her türlü haberleşme işlemleri mümkün olmaktadır.

Bunun yanında İstanbul-Ümraniye’de bulunan genel müdürlük binasından da Türkiye genelindeki bütün hizmetler denetlenmekte ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye taşınabilmesi bakımından her türlü hizmet verilmektedir.

Bu da bayilik veren marketler 0 212 636 69 00 numaralı irtibat telefonu üzerinden her anlamda sağlanmaktadır. Tüm bu özellikleriyle Erikli su kalitesinde yaşam kaynağımız suyu içmeniz mümkün olabilmektedir.

Erikli Bayilik Yorumları

Erikli bayilerinin gerek sosyal medya üzerinden gerekse forum siteleri üzerinden yaptıkları tüm yorumlar ortak olarak ele alınıp incelendiği zaman her halükarda olumlu yorumların ağır bastığını söylememiz gerekmektedir. Bayilik oluşturmak isteyenlere tavsiye niteliğinde Erikli su her açıdan ilk sıralarda gelmeye devam devam etmekte hem daha az masraflı olması hem de daha yüksek kazançlı olması için her açıdan tercih edilmektedir.

Bu da açıkçası Erikli’nin her açıdan dikkat çeken özelliklerini meydana getirmesi bakımından gerçekten de son derece önemli bir noktayı teşkil etmektedir. Bu da açıkçası her anlamda kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlara dayanarak yüksek gelirler elde etme anlamına gelmektedir.

Erikli suyun sosyal medya hesabı üzerinden de bayilik temsilcileri bir araya gelmekte ve her türlü fikir alışverişinde bulunarak kurumun bir ailesi oldukları için tanışma fırsatını yakalamaktadır. Bu anlamda da dostluk ilişkisine dayanan sıkı bir iş birliğinin var olduğunu kesin olarak söylemek mümkün.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com