Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Eskidji Bayilik Bedeli ve Şartları

14.03.2019
86
Eskidji Bayilik Bedeli ve Şartları

Gayrimenkul satış & pazarlama ve kiralama sürecine yönelik olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam ederek hizmetlerini ortaya koyan Eskidji bu doğrultuda müşterilerinin beklentilerini dikkate alarak çalışmalarda bulunmaktadır. Bu çalışmaları esas alındığı zaman her anlamda Eskidji olarak tüm yönleriyle kaliteli ve sıra dışı yaklaşımlarla tüm yönleriyle bütün olanakları dikkate almaya devam etmektedir.

Bölge ortaklarıyla birlikte daha da güçlenen yeni iş fikirleri Eskidji gayrimenkul “Biz Satıcı Değiliz” sloganıyla amaçlan şeyin sadece gayrimenkullerin elden çıkması değil gerçekten de kaliteden ödün vermeksizin herkesle ihtiyaç dahilindeki gayrimenkullerin ulaşmasıdır.

Kuruluş

Gayrimenkul sektörünün günden güne yükselen yıldızı olarak Eskidji’nin kuruluşu 1997 yıllarına rastlar. Ancak kurumsal olarak Yenibosna genel merkez ofisinde 2003 yılında kuruldu. Kuruluşundan itibaren gayrimenkul satış ve pazarlama konusunda gerçekten de ayrıcalıklı bir hizmet ortaya koyma anlayışıyla hareket ederek tüm müşterilerinin tamamen beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya yönelik çalışmalar içerisinde bulunmuştur. Bu da onun dikkat çeken özellikler esas alındığı zaman her anlamda ayrıcalıklı bir hizmet sunması demektir.

Bayilik Sistemi

Eskidji franchise sistemi dört aşamadan oluşuyor. Bu dört aşamalı bayilik sisteminde konum en önemli belirleyici kriter özelliği taşımaktadır.

İlk 4 ay bayiliklerden royalty bedeli alınmıyor. Bunun yanı sıra ofis ortamının şehrin en güzide mekanında, işlek caddede ve gözükecek şekilde konumlandırılması çok büyük önem taşıyor. Bu da franchising sisteminin her açıdan önde gelen nitelikleridir.

Bayilik Avantajları

Eskidji gayrimenkul kurum içi hizmet eğitimini ücretsiz eğitim seminerleri düzenleyerek gerçekleştirmektedir. Böylelikle insan kaynakları desteği ve personel seçimi konusu, portföy yönetimi, gayrimenkul danışmanlığı gibi tüm konularda destek sağlanmaktadır. Sektörünün güvenilir firması olarak tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmekte olan Eskidji yapısına dahil olmak istiyorsanız hemen sizin de bu bayilik ağına katılım sağlamanız gerekmektedir. Bu sayede her anlamda kaliteden bir an dahi ödün verilmeksizin tüm çalışmaları iş başvurusu ileri düzeye taşımak mümkün hale gelecektir.

Öte yandan hukuk desteği de çok önemli bir diğer avantajdır. Personellerin ve bayilik yöneticilerinin hukuki süreçlere her açıdan hakim olabilmesi adına böyle bir eğitim desteği verilmektedir. Reklam, afiş, broşür ve katalog alanlarına yönelik dijital reklamcılık ve pazarlama alanlarında da her anlamda kapsamlı eğitimlerin kesinlikle verildiğini söylemek gerekir.

Kurumsal Yapı

Eskidji Gayrimenkul Pazarlama AŞ olarak 2003 yılında Yenibosna’da kuruldu.

Sanayi Cad. Vadi Sk. No:2 Yenibosna/İstanbul genel merkez ofis adresidir.

Genel merkez iletişim hattı 0212 454 11 22 numaralı hat ya da [email protected] elektronik posta adresi üzerinden de her anlamda irtibat kurmanız mümkün olabilecektir.

Ortalama Kazanç ve Bayilik Maliyeti

Ortalama her yıl %20’nin üstündeki büyüme potansiyeli dikkate alındığı zaman gayrimenkul sektörünün gerçekten de dikkat çekmeye devam eden yıldızlarından biri olduğunu kesinlikle söylememiz gerekmektedir.

Öbür yandan bir başka konu olarak yine ortalama olarak 200 bin net bayilik maliyetiyle siz de ilk yıldan itibaren yatırımın tekrar geri dönüşünü gerçekleştirme imkanı elde edebilirsiniz.

Bu sayede hem işinizi büyütmüş olacak hem de geleceğe yönelik franchising daha planlı atılımlarla gayrimenkul sektöründe geleceğin projelerinin tanıtımını üstleneceksiniz. Bütünüyle ortada duran bu özellikleri ele aldığımız zaman gerçekten de kaliteden hiçbir zaman ödün verilmeyen bu sıra dışı unsurlar esas alınacak olunduğu zaman her açıdan tüm yönleriyle karşımıza çıktığını ifade etmemiz gerekmektedir. Bu da her açıdan ortalama kazanç ve de yüksek kâr avantajları olarak nitelendirilmektedir. Siz de hemen bu kazançlı sistemin bir parçası olmaya adım atın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com