Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Espardin Ayakkabı Bayilik Bedeli ve Şartları

27.02.2019
48
Espardin Ayakkabı Bayilik Bedeli ve Şartları

Kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modellerini tamamen yerli üretimle müşterilerine sunmaya devam eden Espardin, 20 yılı aşkın sektörel deneyimine dayanarak müşterilerine kesintisiz olarak hizmet etmeyi sürdürmektedir. Her anlamda müşteri memnuniyeti esasına dayanan çalışma anlayışıyla franchising hareket eden Espardin bu doğrultuda müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamayı sürdürmektedir.

Espardin Türkiye genelinde şimdi de bayilik vererek tamamen yerli kurumsal kimliğini ülke genelindeki bayilikleriyle daha da geniş alanlara aktarmayı hedeflemektedir. Henüz Bursa merkezli perakende mağazası dışında ikinci bir şubesi bulunmayan Espardin bu amaçla yeni yeni bayilik vermeye karar vermiştir. İlk sene olarak amacı 25 adet bayiliğe ulaşmaktır.

Bayilik Şartları

  • 100 m² minimum mağaza
  • 100.000 TL minimum başlangıç maliyeti
  • Franchising bedeli + kdv
  • Espardin kurum kültürüne uygun hareket edebilme
  • Ayakkabıcılık sektörüne ilgi ve tercihen iş deneyimli temel bayilik şartları arasında geçmektedir.

Bayilik Kâr Marjı

Espardin %40 oranındaki net kâr marjını tüm bayiliklerine bayilik veren firmalar sunmaktadır. Böylelikle ülke genelindeki tüm müşterilerine daima en iyi ayakkabı markasını tamamen yerli üretime dayanarak %100 deri olmak üzere sunmaya devam etmektedir. Üstelik daima müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hareket eden yaklaşımıyla da karşımıza çıkmaktadır.

 

Bayilik Avantajları

Espardin 20 yılı devirmiş köklü bir ayakkabı sektörüdür. Kurumsal olarak 2012 yılında Bursa’nın Osmangazi ilçesinde kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren giderek yaygınlaşmış ve Türkiye genelindeki bayilikleriyle bu markasının her yerde temsil edilmesine imkan tanımaktadır. İşte bütün bu anlayışlar çerçevesinde ele alacak olursak yüksek kazanç marjıyla tüm bayiliklerin getiri elde etmesi sağlanmaktadır.

 

Bayilik Desteği

  • Reklam
  • Personel
  • Eğitim
  • Satınalma
  • Satış ve pazarlama destekleri bayiliklere verilecektir. Bu yönleriyle sizler de daima yüksek oranda kazanç sağlayan bu köklü ayakkabıcılık sektörünün bir parçası olacaksınız. Üstelik bulunduğunuz lokasyonun en işlek avm içerisinde yer alarak tüm müşterilerinize tek bir noktadan ulaşma imkanı bulacaksınız. Öte yandan e-ticaret sitesi üzerinden de dijital pazarlama geliştirmeye devam edeceksiniz. İşte ortada duran bütün bu yaklaşımlar ele alınacak olunursa her anlamda online para kazanma müşterilerin beklentilerini tüm yönleriyle karşılamaya devam eden bir anlayışa sahip olduğunu kesinlikle ifade etmemiz gerekmektedir.

 

Genel Merkez

Kemerçeşme Mh. Özen Sk. No. 8 Osmangazi-Bursa genel merkez adresi olup 0224 256 13 61 numaradan iletişim kurmanız mümkün olmaktadır. Bununla birlikte bayilik başvurusuna yönelik olarak ön başvurunuzu [email protected] adresinden yapabileceksiniz.

Neden Espardin Tercih Etmeliyim?

Bayiliklerin aklına takılan soruların başında neden bu markayı tercih etmesi yatıyor. Espardin, ülkemizin çeyrek asırlık köklü ayakkabı sektörüdür. Bünyesinde %100 yerli deri imalatı ayakkabıları bulacaksınız. Öte yandan tamamen yerli sermayeyle kurulmuş kurumsal bir marka olduğu için de Bursa’nın öne çıkan markalarından biri olmaya devam etmektedir. Yakın zamanda Türkiye genelinde de adını sıkça duyacağımız Espardin ayakkabı büyümeye devam eden güçlü yapısına dayanarak her açıdan müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı sürdürmektedir. Bütünüyle ortada duran bu özellikleri esas kılındığı zaman her açıdan kaliteden kesinlikle ama kesinlikle taviz vermediğini söylememiz gerekecektir.

Bu da alanında tecrübeli ve tamamen Türk yatırımı olarak karşımıza çıkmış bir marka olmasının getirdiği ayrıcalıktır. Ayrıca kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modellerinin en çok tercih edilenlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor olmasıyla da sektörünün parlayan yıldızları arasında yer almaktadır. Üstelik net %40 kâr marjı garantörlüğüyle de bayilik alacakların yüksek kazanç sağlamasına da katkıda bulunmaktadır. Bu ortada duran tüm özellikler esas kılındığı zaman da her halükarda Espardin markası her yönüyle karşımıza çıkar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com