Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Ahşap Oyuncak Yaparak Para Kazanma

Evde Ahşap Oyuncak Yaparak Para Kazanma

Evinizden oyuncak yaparak internet üzerinden para kazanmayı hiç düşünmüş müydünüz? Eğer daha önceden böyle bir iş fikri aklınıza gelmediyse yeniden gözden geçirmenizde fayda var. Çünkü artık hem okul öncesi kurs veren eğitim kurumları hem anne babalar hem de kolejler kısacası eğitim kurumları çocukların el sanatı ürünü oyuncaklarla vakit geçirmesi taraftarı.

Doğal olarak ahşap malzeme de %100 doğanın kendisinden elde edildiği için ahşap malzemeler kullanarak sizlerin de bu malzemeleri birer sanat eserine dönüştürmesi hiç de zor değil. Bunun için sizler de birbirinden ilginç eserler hazırlayarak her anlamda bu eserleri alabilir ve her anlamda sıra dışı bir satış & pazarlama işine girmiş olursunuz.

Ahşap Oyuncak Fikirleri

Hem kız çocuklar hem de erkek çocuklar için ahşaptan oyuncak fikirleri arasında şunlar gelmektedir.

A. Kız Çocuklar İçin

0-12 yaş aralığındaki kız çocuklar için ahşap malzemeden oyuncak fikirleri arasında Barbie bebek geliyor. Bu zamana kadar hep plastik malzeme kullanılarak yapılan Barbie bebekler ahşabın ince işçilikle marangoz titizliğinde gerçekten de ortaya Pinokyo gibi şah eserler çıkarılması mümkün olacaktır.

Bunun yanı sıra ahşap oyuncak fikirleri arasında kız çocukları için çizgi film karakterlerini ahşap panoya dökerek gerçekten de en ilginç tasarımlar oluşturabilirsiniz.

B. Erkek Çocuklar İçin

0-12 yaş aralığındaki erkek çocuklar için ev işleri ahşaptan tren ve tren yolu, kepçe, kamyonet, araba, harf yap boz tahtası gibi birçok farklı fikirler yer alabilir. Siz de tümüyle bu birbirinden ilginç tasarımlarla her anlamda ahşap malzemeden oyuncaklar yaparak para kazanabilirsiniz.

Ahşap Sanatıyla Oyun Ürünleri Hazırlama

Genellikle hepimizin İş Eğitimi adıyla bilinen kişisel gelişim ve beceri dersinde hazırladığımız kontraplak ve benzeri ahşap malzemelerle hazırlanılan birbirinden ilginç tasarımlar bulunmaktadır. İşte bu tasarımları kullanarak sizler de sıra dışı oyun ürünleri üretebilirsiniz. Nitekim kontraplak, kıl testere ve hazır oyun ürün planı ile siz de ahşap sanatıyla harikalar yaratabilirsiniz.

Yapmanız gereken aslında tek bir şey vardır ki o da hemen bir el sanatına yönelik hediyelik ürün satan bir alışveriş mağazasına uğramak ve gerekli malzemelerle hemen ahşap oyuncak ürün tasarlamak olmalıdır. Üstelik bunu çocuklarınızla beraber yaparak onların da aktif olarak üretime katılmasını sağlayarak yaratıcı yönünü geliştirebilirsiniz. Ortada duran tüm bu özelliklere dayandırıldığı zaman da evde iş imkanları her anlamda ahşabın nelere dönüştüğünü yakından görebilirsiniz.

Pazarlama Stratejisi

Ahşap malzemelerden oyuncaklarımızı yaptık, sıra geldi bunları satmaya… Günümüzde birçok sanat atölyesi fabrika imalatı oyuncak almak yerine tamamen el emeği göz nuru el sanatı ürünlerini tercih etmektedir. Siz de çevrenizdeki oyuncak atölyeleri ve de sanat atölyelerine bu işi yaptığınız söyleyebilir ve her anlamda karşılıklı yarara dayanan bir iş birlğine girebilirsiniz. Bunun yanı sıra müstakil olarak yani tek başınıza da pazarlama işine girişebilirsiniz. Nitekim pazarlama sürecinde sosyal medyayı kullanarak ahşap malzemeden hazırladığınız ürünleri paylaşarak müşterilerinize internetten rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Öte taraftan yine ek iş ilanı kabul eden siteler aracılığıyla da her anlamda bu ürün ve hizmetleri gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Aylık Ne Kazanırım?

Elbette her emeğin bir karşılığı olmalıdır. Siz de emek sarf ederek ortaya koyduğunuz birbirinden güzide ahşap oyuncaklarınızın karşılığında ayda en az 1500 – 2000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Bu işi part time yapmaktan çıkararak ana meslek haline getirerek bu getiriyi daha da arttırmak sizin elinizde. Böylece her anlamda kazanmak adına daha fazla çalışmalar yürütmek dikkat çeken konulardan birisidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com