Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Antep Fıstığı Paketleyerek Para Kazanma

22.10.2018
233
Evde Antep Fıstığı Paketleyerek Para Kazanma

Kuruyemişin önde gelen doğal gıdalarından olan Antep Fıstığı, haliyle Gaziantep ilimizde potansiyeli bir hayli fazlaca olan kabuklu yemişlilerden. Dolayısıyla Gaziantep ve çevresinde endüstriyel tarımcılıkla uğraşan firmalar Antep fıstıklarının bir an önce paketlenerek ek iş fırsatları Türkiye geneline dağıtım yapılmasına ve de yurt dışına ihraç edilmesine azami derecede özen gösteriyorlar.

Fakat bunun için bünyelerinde çalışan personeller bu duruma yetişemiyor. Bunun için ekstra serbest çalışan kişilerle anlaşılarak Antep fıstığı paketleme işinde kendilerine günlük (yevmiye) verilmektedir. Bu da ek iş arayanlar için gerçekten de önemli bir fırsat oluşturmaktadır.

Ödemeler Nasıl Yapılır?

Ödemeler yevmiye usulüne göre yapılmakta ve elden verilmektedir. Günlük evinize gelen onlarca Antep fıstıkları yanında getirilen ambalajlara paketlenmek üzere size devredilir. Günün sonuna doğru sizden bunların tamamlanması ve hak ettiğiniz parayı almanız beklenir. İşte siz de özellikle ev hanımları bir yandan dizinizi izlerken bir yandan da Antep fıstıklarını paketleme işine girişebilirsiniz. Üstelik ufak tefek atıştırmalık olarak yemeniz de serbest. Böylece siz de hem keyifli hem de kazançlı bir iş yapmış olur ve de ailenize büyük bir katkıda bulunmuş olursunuz.

Günlük 45-60 liraya kadar yevmiye veren Antep fıstığı üretici firmaları bulunuyor. Bu işi her gün düzenli olarak yapmış olmanız halinde aylığınız 1500-1600 liraya denk gelecektir. Bu da ev hanımı olmanıza rağmen evinize her ay yeni bir gelir girmesi anlamına gelecektir. Bu parayla ister televizyonunuzu yenileyin isterseniz kendinize yeni elbiseler alın kısacası eviniz için, çocuğunuz için kısacası aileniz için yatırım yapın.

Firmalar Nereden Bulunur?

Sosyal medya sitelerinde paketleme ilanı veren onlarca Antep fıstığı üreticileri bulunmakta. Siz de bu sosyal medya gruplarına (Facebook …) göz atarsanız firmaları bulmada kesinlikle güçlük yaşamayacağınızı söylememiz gerekmektedir. Öte yandan yine dikkat çeken bir diğer konu evde nasıl para kazanabilirim ise her açıdan firmaların tamamen güvenilir olması ve ülkemizin geneline dağıtım gerçekleştirmesidir. Kendi evinizin rahatında hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan günlük cep harçlığı almak istiyorsanız bu ek gelir kazanç fırsatı gerçekten de sizleri bekliyor olacak.

Her Yerden Yapılabilir Mi?

Antep fıstıklarının başkenti Gaziantep. Genellikle zaten ilanlar bu kent ve çevresinde yoğunluk kazanıyor. Fakat bulunduğunuz ildeki Antep fıstığı satıcıları da paketleme işi için eleman arıyorlar. Şahsen başvuruda bulunduğunuz zaman size geri dönüş sağlanacak ve böylelikle sizler de her anlamda ek iş elde etme imkanı bulmuş olacaksınız. Üstelik konu komşu bir araya gelerek işinizi çok daha kısa sürede bitirip daha çok para kazanabilirsiniz.

Günde Ne Kadar Çalışılır?

Günde 2 saat ya da en fazla 2.5 saat gibi bir süre vakit ayırarak gerçekten de bu işlemi yapabilir ve gerçekten de aylık 1500 hatta 2000 liraya yakın paralar kazanabilirsiniz. Bu sayede evde iş yapmak istiyorum sizler de hem kazançlı çıkabilir hem de haklı olarak kendi alın terinizle kazanmış olmanın verdiği gurur ve huzurla aile ekonominize katkıda bulunmuş olursunuz.

Tümüyle ortada duran bütün bu yaklaşımlar neticesine dayandırıldığı zaman her açıdan Antep fıstığı paketleme işinden kesinlikle ek iş yapmak ideal bir meslek.

Nasıl Yapılır?

Çok kolay. Size gönderilen fıstıkları kabuğundan ayırarak paketlere yerleştirmek. Bu kadar basit olan işlemle siz de dilediğiniz kadar sipariş verebilir ve yevmiyenizi yüksek tutabilirsiniz. Üstelik ne kadar kısa sürede bitirirseniz o kadar yevmiyeniz artar ve sizinle düzenli olarak çalışma konusunda gerçekten de karşılıklı memnuniyete dayalı bir iş ortamı oluşturulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com