Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Balon Paketleyerek Para Kazanmak

13.10.2018
488
Evde Balon Paketleyerek Para Kazanmak

Balonlar, neşeli ve güzel günlerin habercisidir. Bu neşeyi, evden para kazanma fırsatını ile birleştirmek istemez misin?Özellikle çocukların ilgisini çeken balonlu süslemeler, yalnızca çocuklara hitap etmez. Balonlar, düğünlerden, özel açılışlara, doğum günü partilerinden, oyun salonlarına kadar birçok etkinliği ve farklı yeri renklendiren araçlardır. Ayrıca kimi markalar özel olarak balon ürettirerek, işletmelerini süslemektedir.

Balonlar, toptancılardan paketler halinde satılır. Biz kırtasiye, tuhafiye gibi yerlerden tek tek alabilmemize rağmen bu dükkanlar da paketler halinde almaktadır.

Balon üreten firmalar, genel olarak paketleme işi için ekstra eleman çalıştırmaz. Bunun yerine, parça başı olarak evlere iş vererek parça başı maliyetlerden kurtulurlar. Amaç, üretilen balonları çeşitli sayı ve renklerde paketlemektir.

Nasıl Yapılır ?

Balon paketleme işi yapmak istiyorsanız, evlere iş veren firmalar iyice araştırılmalıdır. İlinizde bulunan balon üreticileri doğru bir tercihtir. Firma ile görüştüğünde, firmanın talepleri ve kendi taleplerin konusunda mutabık kaldığından; ücretlendirme ve ödeme koşullarını iyice anladığından emin olmalısın.

Ne Yapılacak?

Firma sana belli renkte ve belirli sayılarda balonlar olan çuvallar teslim edecek. Balon çeşidine göre pakette kaç tane olmasını istediğini ve renklerini belirterek, balonları paketlemeni isteyecek. Örneğin, basketbol maçlarında gördüğün sponsorlu pat pat balonlar, ikişerli olarak paketlenir. Organizasyon firmaları ise 100’erli paketleri tercih eder.

 

Kimler Yapabilir?

Balon paketleme işi oldukça kolay bir iştir ve herhangi bir beceri gerektirmeden herkes tarafından yapılabilir.

Firmalar teslimat açısından aynı il ve mümkünse uzak olmayan ilçelerdeki evleri tercih eder. Ayrıca, tek başınıza yapmaktansa birkaç kişi ile birlikte yapıyor olman, işin riskini azaltacağı için tercih edilebilir.

Ne Kadar Zamanımı Alır?

Balon paketleme işinin tek zaman alan kısmı balonları ayırmaktır. Verilen çuvalda öncelikler balonlara renklere göre ayırman hızını arttıracaktır. Daha sonra her paket için hangi renkten kaç tane olması gerekiyorsa gruplardan o kadar sayarak alabilirsin.

Ortalama olarak 1000 balonu 100’erli paketlere koymak 15 dakikanı alacaktır. Yani, saatte ortalama 40 paket yapman mümkün. Balonlar tek renk ise bu süre azalacaktır. Daha az sayıda balonun olduğu paketler için de daha az zaman harcarsınız.

Ne Kadar Para Kazanılır?

Ek gelir olarak hızlı ve kolayca yapacağınız balon paketleme işinde, paket başına ödeme alırsınız. Paket başına alacağınız ücret ortalama 25 kuruştur. Böylece, günde 2,5 saat ve ayda 20 gün çalışarak aylık ortalama 500 TL kazanabilirsin. Elbette bu rakam, paketteki balon sayısına ve firmaya bağlı olarak değişecektir.

Balon paketleme işi için iletişime geçebileceğiniz bazı firmaları aşağıda bulabilirsiniz.

Balon Dükkanı

Balon dünyası standart balonlarını 100’lük paketler halinde satmaktadır. Sizden farklı renklerde balonların bulunduğu 100’lük paketler isteyecektir.

Adres: Hamidiye Mahallesi Orhan Gazi Caddesi No:1/D Sultanbeyli / İstanbul

Telefon : +90 216 487 1 486 – +90 216 487 09 01

Gsm: +90 549 807 34 34

E-Posta: [email protected]

H.B.K Balon

Firma, farklı çeşitte balon üretmektedir. Uzun Pat Pat balonlar ikişerli olarak, Folyo balonlar 5’erli olarak, Latex Balonlar ise 100’erli olarak paketlenmektedir. Balonun çeşidine göre paketlemeniz istenir.

Adres    :              Çobançeşme Çalışlar Sk. No: 21/1 Bahçelievler   İSTANBUL

Telefon :              +90 (212) 654 43 03

E-posta :              [email protected]

Kalisan

Firma, latex balon üretimi yapmakta olup, balonları 10, 25 ve 100’er paketler halinde satmaktadır.

Adres   : 10007 sk. No.26 Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Çiğli-İZMİR

Telefon : 0232 376 84 85

web      : www.kalisan.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Muradiye dedi ki:

    Evde balon paketleme işi yapmak istiyorum denizli

  2. Muradiye dedi ki:

    Evde balon paketleme yapmak istyorum denizli

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com