Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Bebek Battaniyesi Süsleyerek Para Kazanma

21.10.2018
310
Evde Bebek Battaniyesi Süsleyerek Para Kazanma

Yaklaşan kış mevsimi ile artan fatura tutarları ve harcamalar için ek gelirin olması hepimizi rahatlatacaktır. Özellikle öğrenciler ve ev hanımları el becerilerini kullanarak evde bebek battaniyesi süsleyerek para kazanabilir. Tasarım konusunda kendine güvenen herkesin kolaylıkla yapabileceği battaniye süsleme işi ile sende aile bütçesine katkıda bulunabilirsin.  Evde yapılacak işler arasında en eğlencelilerinden biri olan bebek battaniyesi süsleme işinde çalışma zamanlarını kendin belirleyebileceğin gibi günlük kaç adet yapabileceğinde tamamen sana bırakılıyor. Böylelikle hem evine ve kendine vakit ayırabiliyorsun hemde para kazanabiliyorsun.

Bebek Battaniyesi Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Günümüzde anne babalar daha bilinçli olduğu için bebeklerine kullandıkları eşyalara daha çok dikkat ediyorlar. Her şeyin doğalını bulup almaya çalışıyorlar. Sende battaniyelerini süslerken doğal ve alerji yapmayan malzemeler kullanmalısın. Böylece ebeveynlerin ilgisini daha çok çekebilirsin.

Battaniyeleri sevimli figürler ve bebek isimleri işleyerek süsleyebilirsin. Peluş oyuncaklar kullanarakta farklı tasarımlar elde edebilirsin. Birçok alternatif bulabileceğin süsleme işinde kız bebekler için çiçek desenleri kullanırken, erkek bebekler içinde araba modelleri kullanabilirsin. Bunun dışında çizgi film karakterleri de dikkat çekici seçeneklerden biri olabilir. Renkli ipler kullanabileceğin gibi kurdelelerde süslemede iyi bir seçim olacaktır.

Nasıl Satış Yapabilirim?

Güzel ve özel süslemeler yaptığın kadar bunları satabilmen için doğru yollar bulman da oldukça önemli. İlk önce çevrendeki arkadaş ve tanıdıklarına süsleme işi yaptığını söyleyerek işe başlayabilirsin. Böylece ilk ihtiyaç duyduklarında sana ulaşacaklardır. Daha sonra internet üzerinden araştırarak, bebek battaniyesi süslemesi yapabilecek kişilerin arandığı ilanlara başvuru yapabilirsin. Yaptığın başvuruya kendini tanıtan ufak notlar eklemen ve hangi malzemeleri kullandığını anlatman sana avantaj sağlayabilir.

Bunun dışında bebek kıyafetleri, aksesuarları üreten atölyelere giderek süsleme işlerine ihtiyaçları olup olmadığını öğrenebilir, istenildiğinde numune bırakabilirsin.  Ayrıca bebek ürünleri satan dükkanlar ile görüşüp süslediğin birbirinden güzel battaniyeleri bu dükkanlarda satmayı teklif edebilirsin.

Bunların yanı sıra günümüzde çok popüler olan sosyal medya aracılığı ile de satış yapan yüzlerce çalışan bulunuyor. Sende tasarladığın ürünlerin fotoğrafları ile bu kanallar üzerinden internetten satış yapabilirsin. Tek ihtiyacın olan şey yapabileceğine inanman.

Ne Kadar Zamanımı Alır?

Özellikle ev hanımlarına iş imkânı sağlayan bebek battaniyesi süsleme işinde çalışma zamanı tamamen sana bırakılıyor. Çalışma saatlerini, günlerini sen belirleyebilirsin. Süslediğin battaniye başına ücret alacağın için ne kadar fazla zaman ayırarak işini yaparsan kazancında buna bağlı olarak artacaktır.

Yoğun bir hayatın olsa bile bu işi yapabilirsin. İstersen haftada iki üç gününü bu işe ayırarak kalan 4 -5 gün boşta kalabilirsin. Gündüz veya gece hangi zaman diliminde daha rahat çalışacaksan onu tercih edebilirsin. Ya da her gün belirli bir zamanı bu işe ayırarak çok daha fazla tutarlar kazanabilirsin.

Bebek Battaniyesi Süslemeye Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

Yumuşacık bebek battaniyelerini süslerken ayrıca keyif alacaksın. Üstelik süsleme işinde kullanacağın birçok malzeme sen gibi hamarat hanımların evinde genellikle mevcut oluyor. Rengarenk ipler alarak işe başlayabilirsin. Ya da evinde olan malzemeleri de değerlendirebilirsin. Tasarımına ve hayal dünyana göre süsleme işine ayıracağın bütçeyi de sen belirleyebileceksin.

Ne Kadar Kazanılır?

Örneğin çalışacağın firma ile süsleyeceğin battaniye başına 10 tl ye anlaştın. Sadece hafta içi buna zaman ayırabiliyorsun. Yani ayda 20 gün çalışıyorsun ve çalıştığın günlerde üç battaniye süsleyebiliyorsun. Böylece ayda 600 tl kazanabilirsin. Bunun dışında günlük süslediğin miktarı arttırarak kazancını katlayabileceğin gibi hafta sonlarında işini yaparak çok iyi kazançlar elde edebilirsin. Ayrıca zamanla süsleme konusunda uzmanlaşacağın için daha iyi işler çıkarabileceğin gibi elinde hızlanacaktır. Bu uzmanlık ve hızda sana gelir artışı ile geri dönecektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com