Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Bileklik Yaparak Para Kazanma

15.10.2018
222
Evde Bileklik Yaparak Para Kazanma

Tasarım kabiliyetiniz var, eliniz çabuk ve evde geçirdiğiniz boş zamanlarınız var ise yeni iş fikirleri arasında bileklik yaparak para kazanabilirsiniz. Daha çok gençlerin aksesuar ve takı tercihlerinin başında bileklikler ve ekonomik fiyatlarda kolyeler geliyor. Bu durumda özellikle ekonomik etkenler ön plana çıkıyor. Bu alanda pek çok firma ucuz imalat sağlayabilmek adına ev işi olarak kolye ve bilekli yapımı verebiliyor. Pazar hareketliliği ve sirkülasyonu iyi olan firmalar yaptırmak istedikleri modellere göre malzeme teslim eder. Belirlenen sürelerde ürünlerin teslimatı beklenir. Gönderilen malzemelerin içerisinden hazır şablonlar çıkmaktadır. Bunun yanında malzemeyi kendiniz tedarik ederek özgün tasarımlarla kendi zengin hayal gücünüz ile birbirinden farklı bileklik modelleri yapabilirsiniz. Düzenli çalışarak haftalık 100- 300 TL kazanabilirsiniz.

Evde Bileklik İşi Nasıl Yapılır?

Öncelikle yapılacak işe gereken zamanı ayırmalısınız. İşinizi yürüteceğiniz evinizde belirli bir alan olmalıdır. Küçük çocuklarınızdan uzak tutmalı, malzemelerinizin kaybolmamasına özen göstermelisiniz. İşinizin sürekli olması için işinizi zamanında teslim etmeniz de çok önemlidir. Firmalardan bu işi almak için online ilanları takip etmelisiniz. Kendiniz yaparak satmak için ise maliyet alanında toptan alımlar ile daha ucuza işinizi kurabilir ve model çeşitliliği artırarak, sosyal medya üzerinde etkin olarak pazarlama alanında çalışmalarınızı çeşitlendirmelisiniz.

Evde Bileklik İşini Kimler Yapabilir?

Tasarım alanında kabiliyeti olan herkes bu işi yapabilir. Özel kurslar bulunmakta, bu kurslardan ders alarak farklı modeller ve tasarımlar hazırlamakta mümkün olmaktadır. Özellikle takı alanında en çok satışı bulunan modelleri belirleyerek kendi tasarımlarınızı moda trendlerine göre hazırlayabilirsiniz.

Evde Bileklik İşi İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

Bu alanda ne iş yapabilirim arayışı içinde iseniz evde bileklik tasarımını tercih edebilirsiniz. Özellikle modayı takip ederek, trend tasarımlar üzerinden ekonomik fiyat aralıklarında ürünler hazırlayarak potansiyel müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. Set halinde 40- 70 TL’ye alabileceğiniz takı ekipmanları bulunuyor. Bunun yanında 100 TL gibi bir sermaye ile başlayabilir ve toptan fiyatına aldığınız malzemelerle bu işe giriş yapabilirsiniz.

Evde Bileklik İşini Nerelerde Pazarlayabilirim?

Tasarımlarınızı kendiniz yapıyor iseniz öncelikle takı satışı yapan ve bijuteri tarzındaki dükkanları dolaşarak sürekli müşteriler ayarlayabilirsiniz. Eş, dost ve akrabalarınız arasında satışlar yaparak birebir satışlar da yapılabilir. Özellikle sosyal medyayı kullanarak evde para kazanma çok daha kolay olacaktır. Bir grup oluşturarak en yakınlarınızdan eklemeye başlarsınız. Ve yaptığınız tasarımları sürekli paylaşarak takipçilerinize ürünlerinizin her gün reklamını yapabilirsiniz. Cadde başlarında ya da pazarlarda küçük stantlar açarak kendi satışlarınızı kendiniz yapabilir, özellikle tatil bölgelerinde ikamet ediyor iseniz bu alanları çok iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Giddigidiyor, hepsiburada ve N11 gibi siteler üzerinden dükkan açarak ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Bu şekilde çok daha geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilirsiniz.

Evde Bileklik İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Evde üretim yaparak satış yapacağınız işlerde mutlaka düzenli çalışma, belirli bir pazarlama stratejisi ve özgüven gereklidir. Azimli bir şekilde çalışarak hedeflenen satış başarıları elde edilebilir. Bileklik yapmak en iyi para kazanma yolları arasında yer alıyor. Çünkü aktif bir pazarlama stratejisi takip ettiğinizde iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Günlük 30- 40 TL arasında kazançlar elde ederek aylık 900 TL net gelir elde etmek mümkündür. Özgün fikirleriniz ile tasarladığınız modeller pazarlama alanına göre günlük farklı kazançlar sağlayabilir. Şık bir tasarımı cadde başlarında pazarlarken 10 TL olabilirken turistik bir alanda satışı 30 TL üzerinden olabilir. Mağazalarda ise aynı ürün 5 TL üzerinden değerlendirilebilir. Bu nedenle satış alanını iyi seçmeli ve işinize sahip çıkarak hedeflerinizi her defasında daha yükseltmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com