Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Çamaşır Yıkayarak Para Kazanma

24.10.2018
195
Evde Çamaşır Yıkayarak Para Kazanma

Ek gelir mi arıyorsunuz… Ailenizin bütçesine katkı sağlamak mı istiyorsunuz… Gün boyunca evde oturmak sizi sıkıyor mu? O zaman bu yazı tam da size göre. Ev hanımları için tam bir ek gelir zamanı. Ev hanımları artık evde sadece televizyon izleyerek vakit geçirmeyecek bunun yanı sıra aile ekonomisine de büyük bir katkı sağlayacak.

Nasıl mı?…

 

Çamaşır Yıkayarak Para Kazanın

Genellikle üniversite öğrencileri ve bekar yaşayan erkekler kirli çamaşırlarını ve ütülerini kuru temizlemecilere emanet ediyor. Oysa müşterileriniz olan üniversite öğrencilerini ve de bekar erkekleri bularak onların çamaşırlarını yıkayıp ailenize katkıda bulunabilirsiniz. Kulağa gayet hoş gelen bu ek iş kapısıyla siz de artık gün boyu evde boş boş oturmayacak oturduğunuz yerden her gün yaptığınız işi yaparak artık bunu paraya çevireceksiniz.

Böylelikle hem kirli çamaşırlarını temizletecek kişilere yardım etmiş olacak hem de bunun karşılığı olarak para kazanmış olacaksınız. Bu iş fırsatları dikkate alındığı zaman her halükarda çamaşır yıkayarak para kazanma imkanına sahip olacağınızı kesinlikle söylemek gerekir.

Nasıl Başlarım?

Başta kendi çevreniz olmak üzere sosyal medya hesabınızdan da böyle bir hizmet verdiğinizin kampanyasını başlatarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle genç üniversitelilerin takıldığı herkese açık Facebook gruplarında bu ilanı vermeniz ya da ek iş ilanları grubunda bu ilanı vermeniz gerçekten de önemli bir konuyu teşkil etmiş olacaktır.

Böylece sizler de çevreniz başta gelmek üzere hizmet alanınızı genişletebilir evden yapılabilecek iş ve hem para kazanmış hem de başkalarına yardım etmiş olursunuz.

 

Ne Kadar Kazanırım?

Evde çamaşır yıkamak günlük ev işlerinizin bir parçası. Ev hanımı olarak siz de kendi kirli çamaşırlarınızın yanına ekstradan öğrencilerin ya da bekar yaşayanların çamaşırlarını da yıkayarak bundan kazanç sağlayabilirsiniz. Aylık net 2 bin lira (2000+) ve üstü kesin kazanç sağlarsınız. En azından 10 TL’den 10 kişiye bu hizmeti verseniz zaten günlük kazancınız 100 TL eder ki bu da aylık olarak 3 bine tekabül eder. Kulağa gayet hoş gelen bu ikinci bir işiniz sayesinde hem siz kazanacaksınız hem de başkalarının yardımına koşmuş olacaksınız.

Reklam Araçları

Elbette her ne iş yaparsanız yapın mutlaka kendinizi duyurabileceğiniz bir mecraya ihtiyacınız var demektir.

Genellikle serbest zamanlı olarak iş veren kişiler reklam aracı olarak sosyal medya sitelerini kullanıyor. Burada açtıkları herkese açık ek iş ilanları gruplarından ilanını veriyor. Siz de üye sayısı fazla olan bu gruplara abone olarak çamaşır yıkama hizmetini verdiğinizi ilan edebilir ve iletişim bilgileriyle size ulaşılmasını talep edebilirsiniz.

Böylelikle gerçekten de aylık iyi paralar kazanabilir ve hem aile ekonomisine %100 katkı sağlamış olur hem de vakti nakte dönüştüren bir kazanç gerçekleştirmiş olursunuz. Bu da gayet makul bir iş fikri olmaya devam ediyor.

Reklam Araçları Ne İşime Yarar?

Sosyal medya üzerinden insanlarla irtibata geçmenin bir başka yolu da üniversite kampüslerine veya yurtlarına yakın yerlere el ilanı yapıştırarak doğrudan hedefine ulaşan reklam kampanyası başlatmış olursunuz.

Hangi seçenek seçilirse seçilsin her açıdan gayet kazançlı çıkacağınız birbirinden farklı yollarla gerçekten sizler de kazanma imkanını elde etmiş olacaksınız. Bu da her açıdan hem kendinizin hem de başkalarının ihtiyaçlarının karşılanması açısından son derece önemli bir konuyu oluşturmaya devam etmektedir. Bu durum da gayet dikkat çeken hususların arasında gelmesi bakımından son derece önem taşıyan bir nokta olarak karşımıza çıkmaktadır ki her açıdan önemli bir nokta olarak dikkat çeken ek gelir kapısıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com