Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Çöp Şiş Paketleyerek Para Kazanma

25.10.2018
221
Evde Çöp Şiş Paketleyerek Para Kazanma

Çöp şiş ile eti tatmanın lezzeti bir başkadır. O nedenle önde gelen restoran işletmelerinde çöp şiş kebap, ızgara ve diğer mangal işleri itinayla müşterilere yapılır. Çöp şiş bu bakımdan restoran işletmeciliğinin adeta olmazsa olmazları arasında gelen bir üründür. Ahşap malzemenin yontularak çöp haline getirilmesine dayanan marangoz işçiliğidir ve oldukça narindir, fazla kuvvet uygulanırsa kırılabilmektedir. Ayrıca çöp şişe et takacakların mutlaka temiz olması da son derece önemlidir. Sonuçta insan sağlığının ihmallerinin herhangi bir şekilde geri dönüşü olmuyor.

Bu özet bilgiyi sizlerle paylaştıktan sonra çöp şiş paketleme ek iş ilanları işinin ne olduğu, nasıl yapılabildiği, kimlerin yapabileceği, ne kadar para kazanılabileceği gibi sıkça merak edilen konulara değinmem gerekiyor.

Kim Ya Da Kimler Yapabilir?

Evde çöp şiş paketleme işinden para kazanmak isteyen herkesin yapabileceği ek iştir açıkçası… Ev hanımları, emekliler, öğrenciler kısacası her kesimden kişilerin gerek bireysel gerek grup olarak bir araya gelerek paketleme işini yapmaları olanaklı olacaktır. Böylelikle hem aile bütçesine %100 katkıda bulunmuş olursunuz hem de zamanınızı değerlendirmiş olur karşılığında para kazanırsınız.

Nasıl Yapılır?

Paketleme isteyen firmayla anlaşmanız halinde sizi arayarak evde iş adresinizi ister. Kapınıza kadar gelen çöp şişlerin yüzlercesinin kırmadan, zarar vermeden 100’er 100’er ambalajına yerleştirilmesi istenir. Sizlerden de bu işi aynı gün teslim etmeniz beklenir. Paketleme işini bitirdikten sonra hemen firma yetkilisini arayarak teslim almasını haber edebilirsiniz. Böylece sadece çöp şiş paketleyerek sizler de güzel paralar kazanabilir ve hem firmaların iş yükünü hafifletmiş olur hem de para kazanmış olursunuz.

Ne Kadar Kazanılır?

Çöp şiş paketleyerek ek gelir elde eden ev hanımlarının kazandıkları tutarı genellikle sosyal medya hesaplarından paylaştıkları gözüme ilişmekte. Kimileri bu işten 650 lira aylık kazandığını, kimileri 1000 lira kazandığını paylaşıyor. Üstelik günde sadece 1-2 saatlerini alıyor. Yapılan yorumlar kendilerinin de bu işi yapmak istediğini belirten ev hanımı yorumlarıyla dolu. İşte siz de günden güne pahalılaşan hayata karşı bir önlem almış olarak evinizden eşinize katkıda bulunabilir, çoluk çocuk ya da komşularınızla birlikte yapabilirsiniz. Ya da maaile bir araya gelerek kısa sürede daha çok paketleme yaparak daha çok kazanabilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Yapılır?

Ödemeleriniz yevmiye usulüne göre yapılmaktadır. Yani firma yetkilisine paketleme işi bittikten sonra teslim alması için haber vermenizin ardından kapınızdan almaya gelerek size karşılığı olarak günlük parasını verecektir. Eğer hızlıysanız emin olun vazgeçilmezleri olacaksınız. Bu yüzden hem hızlı hem de hijyenik koşullarda yapmanız son derece önemlidir. Bu bakımdan hijyenik olması açısından paketleme esnasında elinize eldiven takmanız yararlı olacaktır. Ayrıca kesinlikle aşırı kuvvet uygulamaktan kaçının böylelikle hasas çöp şişlerin kırılmasının önüne geçmiş olacaksınız.

Güvenilir Mi?

Sıkça sorulan sorular arasında çöp şiş paketleme ev işleri işinin ne kadar güvenilir olduğu da merak edilenler arasında geliyor. Gerçekten de belirtmeliyim ki günümüzde restoran işletmecilerine ürün temini sunan aracı şirketler kesinlikle güvenilir. Bu şirketler genellikle ev hanımlarından oluşan ek iş arayan kişilere paketleme işi vererek hem onların aile ekonomisine katkıda bulunmasını istiyor hem de iş yükünün hafifletilmesini istiyor. Böylece karşılıklı menfaate dayanan tamamen güvenilir bir ev ortamında sizin hiçbir şekilde evinizdeki işlerinizi aksatmadan bu işe yalnızca 1-2 saat gibi kısa bir süre ayırarak aylık 750-1000 lira arasında para kazanabilmenize imkan tanıyor. Elbette bu tutarın üzerinde para kazanmanız da mümkün. Bu tamamen hızınıza kalmış bir durum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com