Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Dekoratif Vazo Yaparak Para Kazanma

27.10.2018
234
Evde Dekoratif Vazo Yaparak Para Kazanma

Aksesuarlar yaşam alanlarının en vazgeçilmez dekorasyon parçalarıdır. Bu nedenle aksesuar satışı evde iş imkanı oluşturabiliyor. Ev hanımları hünerlerini kullanarak evde tasarımlar yapabilir ve bu tasarımları satarak ev ekonomisine ciddi katkılar sağlayabilirler. Tasarım alanında özellikle el yapımı modeller ön plana çıkıyor. Dekoratif vazolar tasarlayarak kazanç elde edebilirsiniz. Herkesin yapabileceği bu tasarımlar için birkaç deneme yaparak elinizin alışmasını sağlayabilirsiniz. İlk etapta belirli bir ürün yelpazesi oluşturarak farklı alternatifler sunabilirsiniz. Bu şekilde aylık 500- 600 TL para kazanmanız mümkündür.

Evde Dekoratif Vazo Nasıl Yapılır?

Vazolar ve tasarımlarda kullanabileceğiniz ekipmanları bijuteri mağazalarında bulabilirsiniz. Toplu alımlar ile maliyet alanında kar edebilirsiniz. Belirli model tasarımları hazırlayabilirsiniz. Sonrasında ise siparişler aldıkça malzeme teminine gidebilirsiniz. Cam şişler kullanarak estetik tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bu vazoları boyayabilir ve fiyonklar, kese kâğıdı renginde ipler ile süsleyerek birbirinden hoş tasarımlar elde edebilirsiniz.

Evde Dekoratif Vazo İşini Kimler Yapabilir?

Tasarım alanında geniş bir hayal gücüne sahip ve emek harcayarak bir şeyler ortaya çıkarmayı seven herkes bu işi yapabilir. Bu alanda evde iş yapabilmenin avantajı ile özellikle ev hanımları çocuklarını ve evlerini ihmal etmeden iş yapabiliyor, para kazanabiliyor. Çok düşük sermayeler ile yapabileceğiniz bu iş, biraz el becerisi olan herkes için çok idealdir.

Evde Dekoratif Vazo Yapma İşinde Ne Kadar Bütçe Harcarım?

Cam vazolar boyayarak tasarımlar yapmak için öncelikle cam vazolar satın almanız gereklidir. Vazoların büyüklüğüne göre 15- 30 lira arasında cam vazolar bulabilirsiniz. Aldığınız boyalar ile pek çok vazo boyayabilirsiniz. İlk etaptaki maliyet her zaman olmayacaktır. İçerisine yerleştirmek için çiçekler ve süslemek için alacağınız aksesuarlarda toplu alınacağı için bu gibi ürünlerin maliyeti genel olarak hesaplanabilir. Bu şekilde bir adet vazonun tasarlanması 25- 40 TL arasında olabilir.

Evde Dekoratif Vazo Yapma İşi İçin Ne Kadar Vakit Ayırmalıyım?

Gerekli malzemeleriniz var ise 15- 20 dakika içerisinde bir vazonun tasarımını tamamlayabilirsiniz. Eğer tasarım alanında çok fazla ayrıntı var ise 30- 60 dakika arasında tasarımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Bu alanda yeni iş fikirleri seçimlerinizde evden vazo tasarlayarak kazanç elde etmek istediğinizde günlük 3- 4 vazo rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun içinde 2- 4 saat arasında günlük bir zaman harcayarak rahatlıkla aylık ortalama 1000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle doğru pazarlama stratejileri yakalayarak ve albenisi yüksek modeller tasarlayarak kazançlarınızı çok daha yüksek seviyelere çıkarabilirsiniz.

Evde Hazırlanan Dekoratif Vazolar Nerelerde Pazarlanabilir?

Hazırlık aşaması oldukça zahmetsiz olan dekoratif vazoların satış aşamasında karşınızda birkaç alternatif bulunuyor. Bijuteri mağazalarında satılmak üzere vazolarınızı verebilirsiniz. Belirli bir komisyon karşılığında ürünlerinizin satılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında kendi çevrenizden başlayarak bireysel olarak satışlarda yapılabilir. Sosyal medyayı çok iyi bir şekilde kullanmalısınız. Bu alanda para nasıl kazanılır araştırmalarınızda sosyal medya üzerinden tasarımlarınızı paylaşarak takipçiler edilebilir ve tasarımlarınızdan herkesin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle N11, gittigidiyor ve letgo gibi platformlarda sanal dükkân açılışı yaparak çok daha geniş potansiyel kitlelere ulaşabilirsiniz.

Evde Dekoratif Vazolar Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

25- 40 TL arasında maliyetlerde tasarladığınız vazoları 50- 60 lira arasında satabilirsiniz. Değişen vazo fiyatlarının yanında daha küçük vazolarla daha düşük maliyetlerde hazırladığınız vazolar için tane başına 10 TL kar koyarak satışlar yapabilirsiniz. Günlük bir vazo satışı yaparak bile aylık 300 TL kazanç elde edilebilir. Birden daha çok satışlarda çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com