Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Dekoratif Yastık Yaparak Para Kazanma

26.10.2018
222
Evde Dekoratif Yastık Yaparak Para Kazanma

El emeği göz nuru ürünler özellikle şu dönemlerin daha bir modası olmaya başladı. Artık, herkes tamamen orijinal ve makine imalatı değil de tamamen sanatçısının elinden çıkmış evde para kazanma ev dekorasyon ürünlerini alma peşinde.

Evlerimizi dekore etmeye kuşkusuz ki oturma grubundan başlıyoruz. Elbette oturma grubu olarak kanepeler ve yastıkları geliyor. Eğer siz de bunun farkına vardıysanız ve eliniz de bu işlere yatkınsa hadi o zaman biraz da para kazanalım.

Dekoratif Yastık Fikirleri

Dekoratif yastık fikirleri üzerine gerçekten de araştırmalarım neticesinde sizlere ilham vermesi adına önde gelen moda dergilerinin ve blog sayfalarının sundukları tüm modelleri sizlerle buluşturuyorum.

  • – Yıldız
  • – Emoji
  • – Bulut
  • – Sevimli kedi
  • – Vintage gibi sıklıkla tercih edilen dekoratif yastık fikirlerini şimdi de nasıl yapacağınızı birlikte öğrenelim.

Yıldız Yastık Nasıl Yapılır?

Öncelikle milaj kağıda yıldız şeklini çiziyoruz. İstediğimiz renkte evde iş ilanları kumaşı (genellikle beyaz ve mavi tercih ediliyor) çizdiğimiz kağıdın üzerine yerleştiriyoruz. Kumaşın kenarlarına dikiş payı bırakarak en son elyafla dolduruyor ve de böylelikle gerçekten de zarif bir sanat eseri ortaya koymuş oluyoruz.

Emoji Yastık Nasıl Yapılır?

Yine en çok tercih edilen dekoratif yastıklar arasında gülme, ağlama, şaşkınlık gibi sizin belirleyeceğiniz emoji yastık modelleri gelmektedir. Öncelikle sarı renk bir kumaşa ihtiyacınız var. Ardından belirlediğiniz emojiyi milaj kağıda çizin ve sarı renk kumaşı üzerine yerleştirerek dikiş payını bırakın ve dikmeye başlayın. Elyafla doldurun ve en sonunda aldığınız keçeli kalemlerle de yüzünü gözünü çizin.

Bulut Yastık Nasıl Yapılır?

Kendinizi bulutlarda mışıl mışıl uyuklarken hayal ettiğiniz olmuştur elbette.. O halde dekoratif bulut yastık yaparak hep birlikte bu hayalimizi bir nebze de olsa gerçeğe dönüştürelim. Öncelikle evde iş imkanı aklımızdaki bulut şeklini milaj kağıda çizelim. Ardından beyaz renk kumaşı üzerine örtelim ve birer cm pay bırakalım ve içini elyafla doldurduktan sonra da dikelim.

Sevimli Kedi Yastık Nasıl Yapılır?

Sevimli dostumuz kedileri de her manada trend dekoratif yastık modelleri arasına almamız gerekmektedir.

Milaj kağıda istediğimiz kediyi çizelim, yine istediğimiz renk kumaşla örtelim ve elyafla doldurduktan sonra kedimizin kaşını gözünü keçeyle boyayalım. İster hediyelik eşya olarak isterseniz el emeği dekoratif yastık olarak gerçekten de bu işten para kazanabilirsiniz.

Para Kazanmaya Başlayın

Yastıklarımızı yaptık şimdi sıra geldi müşterileri bulmaya… Çağımız çok değişti artık. İnsanlar internetten sipariş alarak kendi evinden çalışıyor ve böylelikle hem zamanını değerlendiriyor hem de kazanıyor. Siz de sosyal medyadan hesap açarak ürünlerinizi tanıtabilir ve iletişim adresiniz üzerinden hem sipariş kabul edebilir hem de mevcut tasarımlarınızı her yere kargo aracılığıyla teslim edebilirsiniz. Böylelikle dükkan açmadan kendi evinizden diğer insanlara anında pazarlamış olursunuz.

Kazandıkça Kazanın

Günlük, haftalık yahut aylık ne kadar kazanacağınızı da merak ediyorsunuz… Günlük bu işten özellikle metropol kentlerde 200 TL kazananlar var. Bu üstelik hiç tanınmayan bu işe yeni başlamış kişilerin kazançları bu kesinlikle abartı bir sayı değil. Çünkü Büyükşehirlerde el işleri özellikle ev hanımları tarafından çok ilgi görmektedir. Hazır üretim yerine tamamen el emeği göz nuru dekoratif yastıkları tercih edecek birçok ev hanımı tanıyorum ki bu gayet doğru tercih. İşte bu nedenle dekoratif yastık yaparak evinizden oturduğunuz yerden gerçek anlamda iyi paralar kazanabilir ve aile ekonominize yüksek oranda katkıda bulunabilirsiniz. Üstelik ana geliriniz olarak başka hiçbir işte çalışmanıza gerek kalmadan bu işle geçim sağlamanız mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com