Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Düğme Paketleyerek Para Kazanma

13.11.2018
227
Evde Düğme Paketleyerek Para Kazanma

Evden para kazanma yollarını arıyorsan ve aile bütçene destek vermek istiyorsan paketleme işlerine göz atmalısın. Çünkü paketleme işleri son zamanlarda en çok talep gören işlerden. Hem basit, hem de kazancı yüksek olan bu işler sayesinde aylık asgari ücretten bile daha fazla kazanç elde edebilirsin. Firmalar bu işleri zamanı bol olan kişilere vermeyi tercih ediyor. Özellikle evde düğme paketleme işi hem sabır, hem de zaman gerektiriyor. Ayrıca firma için düğmelerin kaybolmaması da son derece önemli. Ama en önemlisi siparişlerin zamanında yetişmesi.

Evde Düğme Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Düğme paketleme işi son derece basit ve hiçbir uğraş gerektirmeyen bir iştir. Öncelikle bu işi firmadan sipariş üzerine aldıktan sonra paketler de yine firma tarafından sana verilir. Bir defada 10 bin – 20 bin arası düğmeyi paketlemen istenebilir. Bazı düğmeler birkaç adet toplu olarak paketlenirken, bazıları da tek paketlenmektedir. Bu tamamen firmanın istediğine bağlı olarak değişir. Yine de günde birkaç saatini bu işe ayırarak binlerce düğmeyi paketleyebilirsin. Yapman gereken tek şey düğmeleri paketlere koymak ve ağzını yapıştırmak. Ancak bu işi yaparken altına uzun biz bez sermen, düğmelerin kaybolmaması açısından önemli. Firma ile görüşme sırasında siparişleri zamanında yetiştireceğini ve düğmeleri tam sayıda teslime edeceğini iletmen önemli. Bu işi hem evde, hem de küçük bir çalışma atölyesinde yapabilirsin.

Evde Düğme Paketleme İşini Kim Verir?

Evde düğme paketleyerek ek gelir elde etmek istiyorsan hazır giyim firmaları bu konuda öncü. Ayrıca tekstil fabrikaları, tuhafiyeler ve çeyizlik eşya dükkânları da yine düğme paketleme işini evlere sipariş verenlerden. Bazı tekstil aracı kuruluşları ve hammadde satış noktaları da yine düğme paketleme işi için destek olabiliyorlar.

Kimler Evde Düğme Paketleme İşi Yapabilir?

Aldığı maaş yetmeyen çalışanlar, kendine bir gelir kanyağı elde etmek isteyen öğrenciler ya da boş zamanı olan hanımlar, beyler düğme paketleme işini yapabilirler. Sen de para kazanmak istiyorum diyorsan ve düğme paketleme işini yapabileceğine inanıyorsan hemen kolları sıvayabilirsin. Zaten bu işi yapmak için çok yorulmana ve çalışmana gerek yok. Düğmeleri paketlerin içine yerleştirmen ve paketlerin ağzını kapatman yeterli olacaktır.

Evde Düğme Paketleme İşi Ne Kadar Zamanımı Alır?

Bu iş her gün saatlerini almaz ve seni diğer işlerinden alıkoymaz. Tamamı boş olan bir gününde dahi tüm haftalık siparişlerini hazırlayabilirsin ya da siparişlerini haftanın belli günlerine yayarak, yavaş yavaş yapabilirsin. Bu tamamen senin programına bağlı bir durum. Dakikada 10 – 20 adet düğmeyi paketleyememen için hiçbir neden bulunmuyor. Ancak ilk etaplarda, elin hızlanana kadar bu süre biraz daha uzun olabilir. Günlere yayarsan, 10 bin tane düğme için yaklaşık ayıracağın zaman 3 – 5 saat aralığındadır.

Evde Düğme Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Evde düğme paketleyerek ortalama kazanabileceğin minimum tutar aylık 500 TL. Tabi bu yeni başlamış bir kişi için geçerli. Çünkü zamanla elin hızlanacak ve daha fazla sipariş almaya başlayacaksın. Bu da sana daha çok kazanç getirecek. Birkaç ay sonunda aylık kazancın 700 – 100 TL arasında olacaktır. Eğer aile bireylerinden ya da arkadaşlarından yardım alırsan, bu işe daha çok zaman ayırırsan aylık 2000 TL kazanç dahi elde edebilirsin. Genel olarak siparişler 10 – 20 bin arası veriliyor olsa da belli bir güven oluştuktan sonra aylık 50 bin düğmeye kadar sipariş alabilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com