Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Eldiven Kutulayarak Para Kazanma

27.10.2018
266
Evde Eldiven Kutulayarak Para Kazanma

Evinizden paketleme işleri yaparak para kazandığınız çok duydunuz ve okudunuz. Ancak eldiven kutulayarak para kazanabileceğinizi hiç duymuş muydunuz?

Evet, evinizden tek kullanımlık steril cerrahi eldivenler evlere iş kutulama işinden ek gelir elde edebilir hatta tam zamanlı çalışanın aldığı maaşa denk bir gelir dahi elde edebilirsiniz.

Nasıl Başlayacağım?

Plastik eldiven üreten firmalar tıp alanında yaygın kullanılan doktor eldivenlerinin makinede karışık halde üretilmesinden kaynaklanan bir ayıklama işine gereksinim duyuyor. Birbiriyle uyuşmayan çiftleri karışık haldeki kutudan ayırarak kutulara yerleştirmeniz istenmektedir.

Bu hem eğlenceli hem de çok kolay bir iş aslında. Evinizde yap-boz oyununa benzer bir işle siz de gerçekten de ailenizin bütçesine ciddi oranda bir ek gelir sağlama imkanı bulmuş olursunuz. Bu sayede gerek kendi kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak gerekse ailenizin tüm ihtiyaçlarını ve alışveriş giderlerini karşılamak imkanı bulursunuz.

Firma Nasıl Bulunur?

Plastik tek kullanımlık eldiven üretici firmalar özellikle büyükşehir çevrelerinde yaygın olarak şubelerini bulundurmaktadır. Şahsen iş başvurusu yaparak bu firmalara evde para kazanmanın yolları paketleme işçisi olarak yarı zamanlı çalışma teklifi verebilirsiniz. Bunun yanı sıra internet sitesinden de iş başvuru formunu doldurarak hemen yetkili kişilerle görüşme sağlamanız da mümkün olacaktır. Bir diğer özelliğe dayanarak her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin firmaların önde gelen yaklaşımlardan biri olarak her açıdan ek iş ilanı veren sosyal medya portallerinden de firmalara ulaşmanız mümkün.

Genellikle ev hanımları bu işi yaptığı için Facebook’taki ek iş ilanları grupları sıklıkla bu ilanları yayınlayan kurumsal firmalarla dolu. Bunun yanı sıra forum siteleri de özellikle tıp sektörüne yönelik forum siteleri de eldiven paketleme işini yapabilmek adına firma bulabileceğiniz yerler arasında.

 

Kazanç

Söz konusu plastik eldiven kutulama işinden günlük kazanıyorsunuz. Size onlarca karmakarışık haldeki plastik eldivenler gönderilir ve sizden karışık haldeki eldivenlerin çift olanlarıyla eşleştirilip üzerinde numarası yazan kutuya paketlenmesi istenir. Günlük bunun için size 45 lira para ödenir. Bu işi her gün düzenli çalışma saatlerinde yaparak aylık asgari ücrete tekabül eden bir ek gelir elde etmeniz mümkün.

Yanı sıra bir gün içinde daha çok paketleme işlemi yaparak daha çok kazanabilirsiniz. Bunun için evinizde imece usülü çalışarak evin tüm üyeleriyle bu işi birlikte yapabilirsiniz.

Kimler Yapabilir?

Açıkçası evden ek iş genellikle eleman aranıyor ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Ev hanımlarının ortak şikayeti gün boyu adeta sıkıntıdan patlayacak olmalarıdır. İşte hem aile ekonomisine katkı sağlamak hem meşguliyet yaratmak hem de para kazanmak isteyen ev hanımları genellikle tek kullanımlık eldivenleri paketleme işine girişiyor. Fakat bunun yanı sıra karı koca hatta çocuklarınızla birlikte daha hızlı bir şekilde eldivenleri birlikte paketleyerek böylelikle aynı günde birden fazla iş teslimatı yaparak daha fazla kazanç elde etmeniz mümkün hale gelecektir.

Ödemeler Nasıl Yapılır?

Ödemeler günlük yapılır. Plastik eldivenleri kutulayarak firma yetkilisi teslim almaya geldiği zaman “elden” ödeme yapar. Böylelikle ödemenizi “yevmiye” usulüyle günlük olarak alırsınız. Bu sayede ay sonunu beklemenize gerek kalmaksızın siz de bütün ihtiyaçlarınızı anında karşılama olanağı bulmuş olursunuz. Bu özelliklere dayanarak her anlamda ödemelerin günlük yapılması mümkün hale gelecektir. Tümüyle ortada duran yaklaşımlara dayanarak her açıdan siz de ek gelir elde etme fırsatını yakalamış olacaksınız. Bu da her anlamda aile ekonomisine yüksek oranda getiri sağlama imkanı anlamına gelmektedir.

Firmalar plastik eldiven kutulamak üzere eleman arıyor siz de bu freelance işi yaparak kazanma imkanı yakalayacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com