Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Evcil Hayvan Bakarak Para Kazanma

Evde Evcil Hayvan Bakarak Para Kazanma

Hayvanlarla aranızda problem yoksa, onlarla anlaşabiliyorsanız ve onları seviyorsanız, çok büyük bir avantaja sahipsiniz. Peki, bu avantaj sayesinde para kazanmak istemez misiniz?

Yurt dışında evden yapılacak işler arasında uzun zamandır bir iş kolu gibi yapılan, evcil hayvan bakımı ve hayvanların gezdirilmesi, ülkemizde de son zamanlarda para kazanmak için oldukça moda ve sevilen bir iş oldu.

Evde evcil hayvan besleyen fakat işlerinin yoğunluğundan dolayı evcil hayvanlarının bakımlarıyla, gezdirilmeleriyle ve diğer genel ihtiyaçlarıyla yeteri kadar ilgilenemeyen kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda zaruri olarak ortaya çıkan bir ek iş imkanı olduğunu söyleyebiliriz. Sizde evcil hayvanları seviyorsanız ve onlarla vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız, evcil hayvan bakım işi tam aradığınız iş.

Evcil Hayvan Bakımı Ve Gezdirilmesi

Hayvanlarla ilgisi olan kişiler bilirler ki, hayvanlarında insanlar gibi birçok ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlar yalnızca yemek yemeleri ya da temizlik ihtiyacı şeklinde düşünülmemelidir. Evcil hayvanlar gün içinde belli saatlerinde enerji atmaları ve ihtiyaç gidermeleri için gezdirilmeli, aşı takvimlerine göre belli dönemlerde aşılarının yapılması gibi önemli ihtiyaçları da olur.

Bu gibi belli başlı ihtiyaçları bazı nedenlerden dolayı yapamayan ve zaman ayıramayan evcil hayvan sahipleri, evcil hayvanları için bu ihtiyaçlarını karşılayacak ve sorumluluğunu üstlenecek, güvenilir bu işi severek yapacak kişilere, evcil hayvanları günlük ya da uzun süreli olarak belirlenen ücret karşılığı emanet ederler. Buradaki amaç gün boyu hayvanların besin, gezdirilme ve bakım ihtiyaçlarının aksamadan yapılabilmesidir.

Evcil Hayvan Bakım İşi Nasıl Bulunur?

İnternette üzerinden evde ek iş ilanları yayınlayan siteler incelenebilir ama en sağlıklı yöntem evcil hayvanlar ile ilgili hayvan severler tarafından oluşturulmuş bloglar, forum sayfaları ya da gruplara üye olarak bu işi yaptığını ve hayvanlarla sıcak ilişkiler kurabildiğinizi, hayvan sever olduğunuzu belirtirseniz yavaş yavaş belli bir grup oluşturabilirsiniz.

Önemli bir noktada anlaştığınız kişiler hizmetinizden memnun kalırlarsa size referans olurlar ve bu sayede daha fazla iş almaya başlarsınız.

Evcil Hayvan Bakımı Yaparak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bu İşin ücretlendirme kısmı biraz pazarlık ve bakılacak hayvanın ırkına, cinsine ya da bakım süresine göre değişiklik gösterir.

Evcil hayvan bakarak yüksek bir kazan elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken bakımı diğer ırklara göre daha zor ve itina gerektiren evcil hayvan sahipleri ile anlaşmanızdır, birden fazla hayvanın bakımını üstlenerek gelirinizi daha da arttırabilirsiniz.

Evinizde evcil hayvanlar için pansiyon hizmeti de vererek, tatile çıkmak isteyen evcil hayvan sahiplerine ve iş gezisi gibi nedenlerle uzun süre evde kalamayan kişilere yardımcı olarak daha çok gelir elde etme şansı yaratırsınız.

Evcil Hayvan Üreterek Para Kazanma

Hayvan severler tarafından çok tercih edilmeyen ve tepki gören bir diğer para kazanma yöntemi ise evcil hayvan üretimi yaparak para kazanmadır. Hayvanları üreterek pet shoplara ya da direk alıcı bularak satış yapabilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Ülkemiz de pet shop sayısı oldukça fazla neredeyse her sokakta bir tane bulabilirsiniz, ürettiğiniz hayvanları kısa süre içerisinde bu pet shoplara satarak gelir elde edersiniz.

Evde üretebileceğiz havyan cinsi oldukça fazla hızlı gelir elde etmek istiyorsanız kuş grupları, balık, gine pig ya da tavşan tercih edebilirsiniz, örnek verecek olursak çok küçük bir sermaye ile birkaç çift sultan papağan alarak evinizin bir odasında veya küçük bir balkonu kapatarak üretim yapmaya başlayabilirsiniz.

İlk çıkan yavruları isterseniz satarsınız isterseniz bekleterek sürünüzü büyütebilirsiniz,

Rahat bir iş yaparak para kazanmak istiyorsanız www.petarkadas.com  https://sosyal.petlebi.com/ https://www.alalimsatalim.com gibi sitelerden hedef kitlenize ulaşarak bağlantılar kurabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com