Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Gelin Çiçeği Yaparak Para Kazanmak

13.10.2018
395
Evde Gelin Çiçeği Yaparak Para Kazanmak

Ev hanımlarının neredeyse yüzde 70’i evde nasıl para kazanabilirim diye soruyor. Çünkü yaşam koşullarının her geçen gün biraz daha ağır hale gelmesi, insanları maddi kaynak bulmaya zorluyor. Daha önce herhangi bir işte çalışmamış ancak boş zamanı olan hanımlar ya da beyler, aslında el becerilerini kullanarak bu zamanlarını paraya dönüştürebilirler. Evde gelin çiçeği yaparak para kazanmak bu işlere bir örnek. Üstelik yapımı hayli basit ve eğlenceli de bir iş. Genellikle evde boş vakti olan hanımların tercihi olsa da bu işi yapan beyler de bulunuyor. Hatta öğrenciler de bu işten kendi harçlıklarını çıkarabiliyor. İşte detaylar.

Evde Yapılan Gelin Çiçeği Kimlere Satılabilir?

El yapımı ve tasarım gelin çiçekleri en çok sosyal medya üzerinden alıcı buluyor. Çünkü yeni nesil gelin adayları sosyal medyayı çokça kullanıyor ve bu mecradan alışveriş yapıyor. Sosyal medya üzerinden emek verdiğin bu ürünlere alıcı bulabilirsin. Çeşitli etiketler ve yoğun takipçili hesaplar bu noktada sana yardımcı olacaktır. Ayrıca gelinlik evlerine, moda dükkânlarına, çiçekçilere ve fotoğrafçılara da bu ürünleri kolaylıkla satabilirsin. Ancak senden en çok bu ürünü sipariş eden noktalar kuşkusuz gelinlik dikim ve satım noktaları olacaktır. Bu noktalar ile birebir iletişim kurabileceğin gibi internet üzerinden de ulaşabilirsin. Alıcı ile senin aranda köprü görevi görecek olan bu noktalar sana sipariş başına ödeme yapacaktır.

Evde Gelin Çiçeği Nasıl Yapılır?

Evde gelin çiçeği yaparak para kazanmak istiyorsan öncelikle biraz araştırma yapmalısın. Çiçek satışı yapan bir nokta ile anlaşma sağlaman işleri daha kolay yürütmeni ve daha düzenli kazanç sağlayacaktır. Farklı bir iş fikri gibi görünse de aslında pek çok nokta gelin çiçeği yaparak eleman arayışında. Sende bu firmalara internet üzerinden, kendi çabalarınla ya da İŞKUR bağlantısı ile ulaşabilir ve kendine bir ek kazanç kapısı edinebilirsin. Üstelik bunun için saatlerce vakit ayırmana da gerek kalmaz. Ancak kendin çiçek yapıp bunu sosyal medya ya da site üzerinden pazarlamak istersen yaratıcı olup olmadığından emin olmalısın.

Evde Gelin Çiçeği Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Gelin çiçeği yaparak para kazanmak istiyorsan, öncelikle toptan alışveriş yapacağın yerleri tespit etmelisin. Çiçeği süslemek için kullanacağın ipleri, kurdeleleri, kumaşları ya da boncukları tek bir noktadan satın alman daha düşük maliyete girmeni sağlayacaktır. Ardından internetten yardım alarak harika çiçekler ortaya koyabilir ve sosyal medya hesabından bunları pazarlayabilirsin. Ancak bir nokta ile anlaştıysan ve sipariş üzerine çalışıyorsan, siparişleri zamanında yetiştirebilmen son derece önemlidir. Hatta bu nokta yapacağın çiçek için kullanacağın malzemeleri de kendisi temin edebilir ki bu da seni büyük bir külfetten kurtarır. Ayrıca ödemeni almak için çiçeğin satılmasını beklemene de gerek kalmaz. Çünkü bu noktalar sipariş teslimatında ödeme

Kimler Evde Gelin Çiçeği Yaparak Para Kazanabilir?

Para kazanma fikirleri arayanlar bu işi yapabilir. Bu işi yapmanın cinsiyeti ya da yaşı bulunmuyor. Biraz görsel zekâ ve el becerisi yetiyor da artıyor. Öğrenci, ev hanımı ya da bir çalışan olabilirsin. Ancak hiçbiri evde gelin çiçeği yaparak para kazanmana engel değil. Çiçekleri yapabilecek kadar yeterli zamana sahip olan bu işi yapmana yeterli.

Evde Gelin Çiçeği Yapmak İçin Ne Kadar Zaman Ayırmak Gerekiyor?

Evde gelin çiçeği yaparak para kazanmaya karara verdiysen gün içinde boş zamanın olduğu anlamına gelir. Çünkü el emeği gerektiren bu iş için günlük en az birkaç saat ayırman gerekecektir. Tabi bu süre çiçeğin büyüklüğüne, süslemesine ve işlemesine de bağlıdır. Tasarım çiçek buketleri için tüm gününü ayırman da gerekebilir. Ancak standart bir buket için birkaç saat yeterli olacaktır. Hatta hızlanırsan ve işi öğrenirsen bu süre içinde 2 – 3 tane de gelin çiçeği hazırlayabilirsin.

Kimler Evde Gelin Çiçeği Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde gelin çiçeği yaparak kazanabileceğin para, bir nokta ile çalışıp çalışmadığına, çiçeklerin yapımında kullandığın malzemenin tutarına ve ne kadar çok kişiye ulaşabildiğine bağlıdır. Eğer sipariş üzerine çalışıyorsan çiçek başına alacağın bedel yaklaşık 15 TL – 50 TL arasında değişiklik gösterecektir. Ancak kendin pazarlıyor isen bir çiçekten elde edeceğin kar yaklaşık 50 TL – 250 TL arasında değişiklik gösterecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com