Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Havlu Kenarı Süsleyerek Para Kazanma

28.10.2018
243
Evde Havlu Kenarı Süsleyerek Para Kazanma

Hanımlar evde ek iş yaparak para kazanmak istiyor. Bunun pek çok nedeni olsa da temelde maddi kaygı ve geçim zorluğu yatıyor. Bu nedenle boş zamanlarını değerlendirmek isteyen hanımlar İŞKUR aracılığı ile ya da internetten yapabilecekleri işlere göz atıyor. Sen de evde boş zamanım var ve para kazanmak istiyorum diyorsan havlu kenarı yapma işine bir göz at. Çünkü bu iş son zamanlarda hayli rövanşta ve yüksek kazanç kapısı. Üstelik bir zorluğu da bulunmuyor. İğne ya da tığ ile havlı kenarını işlemek ve biraz da süslemek yetiyor. Eğer el becerin varsa ve estetik yönün ön plandaysa bu işi kolaylıkla yapabilirsin.

Evde Yapılan Havlu Kenarları Kimlere Satılabilir?

Havlu kenarı yapımını en çok talep eden noktalar, çeyizlik eşya satan dükkânlardır. Bu dükkânlara internet üzerinden ya da kendin de bizzat ulaşabilirsin. Ayrıca çeyizlik eşya satışına önayak olan pek çok kadın da bulunur. Bu kadınlar ile işbirliği yaparak direkt satıcıya ulaşabilirsin. İnternet üzerinden satış faaliyeti gösteren çeyiz firmaları ile bağlantı kurabilir, işbirliğinde bulunabilirsin. Tüm bunların yanında kendi web sitesi yaratabilir ya da bol takipçili bir hesap üzerinden satışlarını başlatabilirsin. Unutmamalısın ki bu ürünlerin satışında hedef kitlen kadınlar olacaktır.

Evde Havlu Kenarı Süsleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Genellikle havlu ve çeyizlik eşya satış noktaları, havlu kenarlarını süslemesi için ayrıca bir eleman almıyor. Bu işi evde çalışmak isteyenlere veriyor. Sen de evde para kazanma yollarını arıyorsan bu işi deneyebilirsin. Çünkü hiçbir zorluğunun bulunmuyor olması ve senin de boş zamanlarını değerlendirmene yardımcı olması aslında bir işten çok hobi olduğunu gösteriyor. Tek yapman gereken siparişini aldığın havluların kenarlarını, siparişi veren yetkilinin direktifleri doğrultusunda ya da kendi hayal gücünü kullanarak süslemek.

Evde Havlu Kenarı Nasıl Süslenir?

Havlu kenarı süsleme işi pek çok kadının zaten yapabildiği bir iş. Eğer bu konuda bir tecrübe edinmediysen internetten yardım alabilirsin. İnternette açıklamalı videolar sayesinde aldığın havluların kenarlarını işleyebilir, süsleyebilirsin. Hem eğlenceli, hem de kazançlı bir iş olan havlu kenarı süsleme, erkeklerin de yapabildiği işler arasında yer alıyor. Birkaç renkli ip, pullar, boncuklar, kurdeleler, iğne ve tığ bunun için yeterli. Çeyizlik eşya satan dükkanlar farklı modellerdeki havlu kenarlarına ekstra ücret öderler.

Kimler Evde Havlu Kenarı Süsleyerek Para Kazanabilir?

Evde yapılacak işler arasında sık tercih edilen havlu kenarı süsleme işi, her yaştan ve cinsiyetten insanın yapabileceği bir iş. Üstelik yalnızca evde olanlar için değil, herhangi bir işte çalışan kişiler de boş zamanlarında havlu kenarı süsleyebilirler. Genellikle bu iş ev hanımlarının ilgisini daha fazla çekiyor. Üstelik ev hanımları evde havlu kenarı süsleyerek kendi pazarlama taktiklerini kullanıp satış gerçekleştiriyor. Hatta bununla ilgili interneti ve sosyal medyayı da aktif olarak kullanan hanımlar bulunuyor.

Evde Havlu Kenarı Yaparak Para Kazanmak İçin Ne Kadar Zaman Gerekir?

Eğer bir işyerine bağlı çalışacaksan ve sipariş üzerine havlu kenarı yapacaksan boş zamanına göre taahhütte bulunmalısın. Bir havlu kenarının birkaç saatte bittiğini düşünecek olur ise gün içinde 3 ya da 4 havlu kenarı için sipariş alabilir ve ciddi bir kazanç sağlayabilirsin. Ancak kendin bu işi yapmak istiyorsan ya da günün tamamında boşsan 5 – 6 havlu kenarı yapabilirsin. Unutmamalısın ki ne kadar çok havlu kenarı yaparsan, haftalık ya da aylık alacağın ücret o kadar dolgun olur.

Evde Havlu Kenarı Yaparak Kaç Para Kazanılır?

Genellikle havlu kenarı yapımında kullandığın malzemeye ve işçiliğe göre tutar değişiklik gösterecektir. En karlı işler kategorisinde yer alan havlu kenarı süslemede, bir havlu kenarına biçilen bedel 100 – 250 TL arasında dahi olabilmektedir. Çünkü havlu kenarı yaparken değerli taşlar ve inciler kullanman, o havluyu daha değerli yapacaktır. Ancak yalnızca ipler ile süslenen bir havlu kenarı için denecek bedel 15 – 50 TL arasında değişiklik gösterir. Dolayısıyla yaratıcı gücün ve el becerisinin bu iş üzerinde etkisi büyüktür. Özellikle iğne işlemeli havlı kenarları son zamanlarda daha çok talep görmekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com