Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Ihlamur Paketleme İşi İle Para Kazanmak

19.10.2018
180
Evde Ihlamur Paketleme İşi İle Para Kazanmak

Eğer sizde evimde para kazanmak istiyorum ancak öyle ince işleri yapmayı sevmiyorum veya yapamıyorum diyorsanız tam olarak aradığınız işi şuan buldunuz demektir. Her kış hasta olanına olmayanına şifa olan bitki bu defa da cüzdanlarımıza şifa olmaya geliyor. Yapmanız gereken tek şey ıhlamurları güzelce ayıklamak ve belirtilen gramajlardaki ambalajları ile kavuşturmak. Evde yapılan işler arasında en şifalısı şuan burada, sizlerle!

Ne Yapılacak?

Yapılacak olan aslında oldukça kolay ve şifalı olan, ıhlamur paketlerimiz! Hep alışverişlerde gördüğünüz minik şeffaf paketlerin içerisinde olan, belirli gramajlara sahip ıhlamurlar. Bu ıhlamurların size geldikten sonra sizler temizlemesini yapacak ve onları ambalajlara koyacaksınız.

Nasıl Yapılır?

Ek iş için herhangi bir firma ile anlaştıktan sonra firmalar size zaten işi tam olarak nasıl yapmanız gerektiğini anlatacaklar. Sizlere doğru ölçümler yapabilmeniz için elektronik olan bir tartı verecekler. Gerekli hijyende yapabilmeniz içinse eldivenlerinizi temin edecekler. Onun haricinde ıhlamurlarınızı ve paketlerinizi size temin edecekler. Sizler mümkün olan en temiz ortamda bu işi gerçekleştirmelisiniz sonuçta bu ürün beslenmemizde yer alıyor. Bulunduğunuz yeri steril hale getirmelisiniz, kişisel temizliğinizi son derece önemli şekilde yapmalı ve maskelerinizi, eldivenlerinizi takarak işe başlamalısınız. Önemli olan diğer hususta ölçümdür. Firmalar size ölçüm yapabilmeniz için en başta elektronik tartılar verecekler. Bu tartılarda doğru ölçümleri yaparak ambalajlama yapmanız gerekmektedir. Herhangi bir aksaklık veya sorun oluşmaması çok önemlidir.

Kimler Yapabilir?

Bu işi yaparken kadın veya erkek olmanızın önemi yok. Önemli olan iş disiplini ve temizlik! Firmalar işi vermeden önce işin yapılacağı alanı kontrol ediyorlar. Eğer belirli şartları sağlamazsanız size işi vermeleri oldukça güçtür. Sonuçta kimse işlerinin kötü, kirli ortamlarda yapılmasını istemez hele ki söz konusu gıda ise bu imkansızdır. Bu yüzden çalışma alanınızın son derece temiz olması gerekmektedir. Onun dışındaki husus, işleri belirtilen sürede ve istenildiği şekilde teslim etmenizdir. Bunları sağladıktan sonra her birey bu işi yapabilir ve bu ek iş sayesinde kazancını arttırabilir.

 

Ne Kadar Zamanımı Alır?

Sizin ayıracağınız zaman kadar zamanınızı alır dememiz sanırım en doğrusu olacaktır. Evden yapılacak ek işler konusunda işverenler herhangi bir zamanlama programı sunmazlar size. Genellikle toptan işler olduğu için, 1 haftada 100 paket gibi, toplam işe bakılmaktadır. Ancak ne kadar çok zaman harcarsanız üreteceğiniz iş artacak ve bununla doğru orantılı olarak da kazancınız artacaktır. Bu yüzden elinizdeki işleri yetiştirecek şekilde çalışma planınızı belirlemelisiniz.

 

Ne Kadar Para Kazanılır?

Evden yapılacak işler konusunda, sabırlı biriyseniz, ıhlamur paketleme işi size güzel kazançlar sağlayabilir. Bunun sebebi; fazla el becerisi gerektirmemesinin kolaylığı ile daha fazla paketlemeler yapmanıza imkan tanır.  Siz ne kadar iş alırsanız o kadar çok kazanç sağlarsınız. Ortalama bir kişi düzenli çalışma ile 400-500 TL gibi rakamlar kazanabilmektedir. Ancak ek iş olarak yapılırken, gündüz ayrı bir işte çalışan bir kişi ile zamanının büyük çoğunluğunu evde geçiren bir kişinin aynı kazancı sağlamayacağı veyahut çok zor sağlayacağı da gözden kaçırılmaması gereken bir gerçektir.

Size tavsiyemiz, internetten bu işleri veren ek iş firmaları ile veya şehrinizdeki bu işi veren firmalar ile görüşmeniz ve kendinize uygun olanı tercih etmenizdir. İlk başlarda işleri yaparken biraz zorlansanız da daha sonra, işi kavradıkça, daha hızlı ve kolay yapacaksınız ve bu sizin paketleme sayınızı arttıracak. Daha çok kazanmaya başlayacaksınız. Bu yüzden ne iş olursa olsun ilk denemelerde pes etmemenizi ve kendinize bir süre zaman tanımanızı tavsiye ediyoruz. Bol kazançlar!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com