Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Kablo Bağı Paketleyerek Para Kazanma

30.10.2018
200
Evde Kablo Bağı Paketleyerek Para Kazanma

Sürekli dışarıda bulunmak istemeyen, geçimini evden sağlamak isteyen veya geçimini kazanan ancak kendisine yeterli olmayanlar için evde iş imkanı sağlayan firmaların sayısı gün geçtikçe artış gösteriyor. Evlere verilen işler çeşit çeşit. Adeta herkesin kendisine uygun işi bulması artık mümkün görülür duruma geldi. Kolay işler, ince işler, zaman alan işler, kısa sürede halledilen işler… Bu listeyi uzatmak oldukça kolaydır. İşte, evde yapılabilecek işler arasında olanlardan biride; evde kablo bağı paketleyerek para kazanmadır. Oldukça kolay ve süreklilik sağlayan bu iş ile geçiminizi daha kolay hale getirmeniz son derece mümkündür.

Ne Yapılacak?

Kablo bağı, kabloların ve tellerin bir arada tutturulmasını sağlayan tutturucu görevini görür. Kablo bağlarının içerisinde bulunan dişlerin bir kanaldan geçebilmesi sayesinde, dişler kilitlenir ve açılamaz hale gelir. Bu sayede tutturduğunuz kablo ve teller dağılamaz. Firmalardan sizden, bu kablo bağlarını sizlere verdikleri uygun paketlere koymanızı isteyecekler. Sadece bu kadar!

Nasıl Yapılır?

Evde kablo bağı paketleyerek iş kazanma işi oldukça kolay ve zahmetsizdir. Anlaştığınız firmalar sizlere ürünleri temin edecektir. Daha sonra dışarıdaki alışveriş merkezlerinde, marketlerde gördüğünüz şekilde paketlemenizi isteyeceklerdir. Paketlere kaçar adet konulması gerektiğini veya nasıl yapılması gerektiğini sizlere bilgi olarak vereceklerdir. Sizlerde firmaların istedikleri şekilde ürünleri teslim edeceksiniz. Bu sayede de kazancınızı kolay ve zahmetsiz bir şekilde sağlamış olacaksınız.

Kimler Yapabilir?

Kablo bağı paketleme işini yaparken herhangi bir sınıf kıstası mevcut değildir. İstediğiniz cinsiyette ve sınıfta olabilirsiniz. Dilerseniz bu işi bir ek iş olarak yapın, dilerseniz sadece bu işi yaparak kazancınızı sağlayın. Firmalar bu konuda belli bir şart koşmuyorlar. Onlar için önemli olan verilen işin istenilen zamanda, doğru ve düzgün bir şekilde teslim edilmesidir. Bunun dışında sizin başka özelliklerinizin ayrıca bir önemi yoktur. Zaten firmanın talep edebileceği başka şartları da ön görüşmenizde, firmadaki yetkili kişi ile, konuşabilirsiniz.

Ne Kadar Zamanımı Alır?

Zamanınızın belirleyicisi sizsiniz. Evlere iş veren firmalar sizin çalışmanız gereken zamanı belirlemezler. Ürünleri toplamda alacakları günü belirlerler. Eğer siz her ay 1000 adet paketleme yapmak istiyorsanız günde 1 saatinizi ayırmanız gerekebilir ancak ayda 500 adet paketleme yapmak istiyorsanız iki günde bir defa 1 saatinizi ayırmanız yeterli olabilir. Bu tamamen sizin işveren ile yaptığınız görüşmede, anlaştığınız ürün paketi adedi ile ilgilidir. Ayrıca elinizin çabukluğu ve kaç kişi yapacağınızda, zamanınızı belirlemede önemli bir etkendir. Bazı kişiler iki saatte işi çıkarırken, siz bir saatte de çıkarabilirsiniz veya tam tersi bir durumda söz konusu olabilir.

Ne Kadar Para Kazanılır?

Ne kadar paketlerseniz, o kadar kazanırsınız. Sanırım bu cümle ile sorumuzu net bir şekilde ifade etmiş olabiliriz. Paketleme işlerinde genellikle ücretler paket üzerinden anlaşılır. Sizlerde buna göre paketlerinizi alır ve paketlersiniz. Daha fazla paketleme yaparsanız daha fazla kazanırsınız. Daha az paketleme yaparsanız daha az kazanırsınız. İlk başlarda her işte olduğu gibi daha az kazanmanız muhtemeldir. Çünkü bu süreçte işi daha yeni öğreniyorsunuz ve eliniz işe yeni yeni alışıyor. Ancak daha sonraları daha seri paketlemeler yaparak daha fazla kazandığınızı görebilirsiniz. Bazı kişilerde bu işler için kendi ekiplerini kurabiliyor. Yani daha fazla kişi çalışarak daha fazla kazanabilir ve kazandığınız ücreti kendi aranızda paylaşabilirsiniz. Genellikle evlere iş veren firmalar bu konuda herhangi bir kısıtlama getirmiyor. Çok paketleyin, çok kazanın. İşte formül bu kadar basit!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com