Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanma

Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanma

Evde para kazandıran işler içinden el yeteneklerine en çok önem veren işten bahsedeceğiz. Evde kapı süsü yapmak el becerilerinizin ve göz zevkinizin en yoğun biçimde yansıtıldığı işlerden birisidir. Özellikle büyük şehirlerde yoğun olarak yaptırılan kapı süsü işi firmalardan ziyade bireylerin istekleri doğrultusunda yaptırılan iştir.

Araya firmalar girmeden siz üreticilerden tüketicilere ulaşımı sağlanan kapı süsleri firmalar olmaması sebebiyle daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kapı süslerini tüketici olarak satış yapacağınız bireyler evlerine daha sıcak bir görüntü kazandırmak amacıyla satın almaktadır. Bu sebeple bu kapı süsü işinde siparişi veren bireyin sevdiği renklerden, istediği desenlere kadar bilgi edinmeniz ve bu bilgiler doğrultusunda bu ek işi yapmanız doğru olacaktır.

Kapı Süsü İşi Nasıl Yapılır?

Kapı süsü işini yapmak istiyorsanız öncelikle malzemelerinizde kaliteden kaçınmamalı ve en kaliteli, en dayanıklı ürünleri kullanmalısınız. Yuvarlak bir tahta şerit veya kalın ip üzerine yapacağınız süslemeler kapı süsünüzün genel taslağını oluşturacaktır. Bu yüzden alta kullandığınız şeridin kırılmayacak veya yırtılmayacak bir üründen olması gerekmektedir. Şerit üzerine kullandığınız süslemeler ise renk yönünden uyumlu ve simetrik bir çerçevede dizilmelidir. Eğri dizilen herhangi bir süsleme kapı süsünün genelinde bir görüntü bozukluğuna neden olacaktır.

Kapı Süsü İşinde Ne Yapılacak?

Kapı süsü işinde kurduğunuz internet sitesinde veya anlaştığınız firmadan gelen renk ve malzeme seçenekleri doğrultusunda kaliteli malzemeden görsel olarak ilgi çekici bir ürün ortaya koymanız beklenmektedir. Evden yapılacak işler arasından bayanlar tarafından oldukça büyük bir ilgi gören kapı süsü işi yaparken de sizi yormayacak ve göz zevkinizin de artmasına yardımcı olacaktır. Deneyimleriniz doğrultusunda renk uyumlarınızın ve el becerilerinizin geliştiğini kendiniz de fark edeceksiniz.

Kapı Süsü İşini Kimler Yapabilir?

Kapı süsü işini maddi kazanç sağlamak isteyen herkes deneyebilir. Çünkü denemek size hiçbir şey kaybettirmezken elinizin en yatkın olduğu işi bulmanızda yardımcı olmaktadır. El becerilerinize ve genel renk uyumlarını ayarlayarak ortaya samimi bir görüntüye sahip kapı süsleri çıkaracağınızı düşünüyorsanız bu işi kesinlikle siz yapabilirsiniz. Geniş bir çevreye sahipseniz ürünlerin satışını yaparken çevrenizden de yardım alabilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ınstagram, facebook gibi sosyal medya platformlarında da sayfalar açarak internetin getirdiği olanaklardan da yararlanabilirsiniz.

Kapı Süsü İşi Ne Kadar Zamanımı Alır?

Kapı süsü işi için herhangi belirli bir süreye ihtiyacınız yoktur. Gelen siparişler doğrultusunda zaman ayırmanız gerekmektedir. Ya da boş zamanlarınız ne zamansa o zamanları kapı süsü işi için kullanabilirsiniz. Böylelikle boş zamanlarınızı değerlendirmiş olur ve bunu maddi kazanca çevirirsiniz.

Kapı Süsü İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

İlginç iş fikirleri arasına giren kapı süsü işi konusunda net bir gelir tablosu yoktur. Ne kadar çok siparişiniz olursa kazancınız da o yönde artacaktır. Ancak kaba taslak bir fiyat aralığı oluşturursak günlük bir kapı süsü yapsanız bir kapı süsünden yaklaşık 45-50 lira arasında bir kazanç sağlarsınız. Ayda ise bu kazanç 1200 lirayı bulmakta hatta bazen üzerine de çıkmaktadır. Kapı süsü işini yapabileceğiniz bazı firmaları sıralayacak olursak bu firmalar aşağıdaki gibidir.

Facebook Ve Instagram Sayfası Oluşturmak

Günümüzde oldukça büyük bir erişim kitlesine sahip olan sosyal medyanın en gözde uygulamaları olan facebook ve instagram platformlarında oluşturduğunuz sayfalara örnek ürünler ekleyerek sipariş almanız kazancınızı artıracaktır.

Gittigidiyor, N11 Gibi Sitelere Ürün Yüklemek

Kapı süsü almak isteyen bireylerin en çok göz attığı siteler bunlardır. Bu sitelere yüklediğiniz örnek ürünlerin satış miktarı çok fazla olacaktır.

Evlere Ek İş Uygulaması

Akıllı telefonunuzdan indireceğiniz evlere ek iş uygulamasında kapı süsü işini bularak yazının altına adınızı, yaşadığınız şehri ve mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmalarına yardımcı olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com