Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Karanfil Paketleyerek Para Kazanma

30.10.2018
198
Evde Karanfil Paketleyerek Para Kazanma

Karanfil güzel kokusu ile ferahlatıcı bir tat bırakması nedeni ile tercih edilebiliyor. Cafe ve restoran tarzındaki işletmeler yemek sonrasında küçük paketler halinde müşterilerine hesap ile karanfil ikram ediyor. Bu küçük paketlerin hazırlanması amacı ile bu gibi firmalar evde iş imkanı olarak karanfil paketleme işi verebiliyor. Son dönemlerde bu şekilde evlere paketleme işi veren firmalar oldukça artmıştır. İşin zorluğuna göre toplu adet sayısına ya da adet başına göre iş veren yerlerle anlaşmalar yapılabilir. Ödeme işin tesliminde ya da işin başında peşin olarak alınabilir.

Evde Karanfil Paketleme Nasıl Yapılır?

Karanfil esasında hemen hemen herkesin bildiği bir çiçektir. Yaş olduğunda çiçek olarak kullanılan bitki, kuruduğunda aromatik lezzeti ile tercih edilir. Sağlık açısından da oldukça faydalı olan karanfil, küçük paketler halinde kullanılıyor. Firmalarla yapılan anlaşmalar sonrasında karanfiller büyük kutular ya da çuvallar ile teslim edilir. Gelen malzeme içerisinde küçük paketlerde bulunur. Ayrıca bu işi yapacağınız alanın güneş görmemesi önemlidir. Hava alan temiz bir ortamda ağız maskesi, bone ve eldiven kullanarak ve önlük giyerek paketleme işini yapabilirsiniz.

Evde Karanfil Paketleme İşinde Ne Yapılır?

Firmadan gelen karanfiller kabuklu haldedir. Öncelikle kabuklarından ayrılması gereken karanfil tohumları, ufak çıtçıtlı poşetlere 20 adet olacak şekilde paketlenebilir. Sonrasında poşetler üzerine firmanın ismi ve son kullanma tarihi bulunan etiketler yapıştırılır. En son aşamada ise paketlenen karanfiller koliler üzerine dizilir ve kolilere içinde kaç adet paket olduğu yazılır.

Evde Karanfil Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Uygun ortamı bulunan evde ek iş yapmak isteyen herkes tarafından bu iş kolay bir şekilde yapılabilir. İşi yapmak için herhangi bir fabrika ortamı gerekli olmadığında evde çalışma isteyen herkes tarafından kolay bir şekilde yapılabilir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak ve kendinize iyi bir kazanç yolu açmak için bu şekilde iş veren firmalara ulaşabilir ve ek gelir imkanı elde edebilirsiniz.

Evde Karanfil Paketleme İşi Ne Kadar Zamanımı Alır?

Çuvallar halinde gelen karanfillerin tohumlarından ayrılması ve küçük paketlere yerleştirilmesi için günlük 3- 4 saatinizi ayırmanız yeterlidir. Ancak aldığınız işin teslim tarihi yakın ise günlük daha yoğun bir çalışma gerekli olabilir. Eğer bir ekibiniz var ise evde yapılabilecek işler arasında yer alan karanfil paketleme işinde daha büyük işler alabilirsiniz.

Evde Karanfil Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanılır?

Karanfil paketleme işinde iş başına ödeme alınır. Haftalık düzenli olarak 3000 adet karanfil paketlenmek üzere talep eden bireylere gönderilir. 3000 adet karanfil paketlediğinizde 300 TL kazanabilirsiniz. Özellikle firma temizliğinizden ve iş titizliğinizden memnun kalırsa 300* 4= 1200 TL aylık kazancınız olabilir. Boş vaktinizi değerlendirmek ve ek kazanç elde etmek için karanfil paketleme işini tercih edebilirsiniz.

Evde Karanfil Paketleme İşini Veren Firmalar

Karanfilleri küçük paketlere doldurarak evlere iş firmalar arasından karanfil paketleme işi veren firmalar bulabilirsiniz. Düzenli çalıştığınızda aylık ortalama 500 TL’yi kazancınız düşmez. Firmaların verdiği ücretler iş başına farklı aralıklarda olabilir. Çok kimsenin bilmediği bir sektör olsa da bu alanda çok fazla elemana ihtiyaç bulunuyor. Güm geçtikçe yaygınlaşan bu fırsatlar ile ek kazançlar elde edilebilir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak için iyi bir kazanç yolu olacak olan bu karanfil paketleme işi herkesin yapabileceği pratiklikte bir iştir. Büyük restoranlar, aktarlara ürün veren depolar, perakendecilere mal veren toptancılar evinde paketleme yapmak isteyen bireylere bu işleri sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com