Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Kına Kesesi Yaparak Para Kazanma

30.10.2018
330
Evde Kına Kesesi Yaparak Para Kazanma

Kına kesesi yaparak para kazanmak genellikle kadınların daha çok ilgisini çekiyor. Hâlbuki kese hazırlamak, erkeklerin de yapabileceği bir ek iş artık. Çünkü son derece kolay olan bu iş, yapan kişi ya da kişilere yüksek getiri sağlıyor. Bu işi daha çok organizasyon şirketleri, toptan kına ve düğün malzemesi satan noktalar, düğün salonları, çeyizlik eşya satan yerler yaptırıyor. Kına kesesi yaptırmak için ayrıca bir eleman çalıştırmak istemeyen noktalar, bu sayede ek gelir kapısı arayanlara da fırsat sunuyor.

Evde Kına Kesesi Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Kına kesesi yaparak para kazanmak istiyorsan üstün bir yeteneğe sahip olmana gerek yok. Yapman gereken tek şey 1 tatlı kaşığı kınayı streç filme sarmak, ardından bunu tüle sarıp hazır yapılmış bir gül sabitleyin. Hızlandığın vakit dakikada birkaç tane bile yapman mümkün. Firmalar bu iş için hem İŞKUR’dan, hem radyo yayın aracılığı ile hem el ilanı ile hem de internet üzerinden ilan verirler. Bu ilanlar sayesinde firma ile görüşme fırsatını yakalayabilir ve işi alabilirsin. Firma sana kına kesesi yapman için gerekli olan tüm malzemeleri verecek ya da parasını ödeyecektir. Belirtilen süre zarfında da sen firmaya kına keselerini vermekle yükümlüsün.

Evde Kına Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Kına paketleme işine ev hanımlarının talebi yüksek. Eğer senin de boş zamanın varsa ve ne iş yapabilirim diye düşünüyorsan kına kesesi hazırlama işini düşünebilirsin. Çünkü bu iş son derece basit ve ekip çalışmasına da uygun. Eğer daha önce böyle bir işte çalıştıysan firmaların sana öncelik vermesi muhtemel. Aynı şekilde hanımlara ve estetik açıdan yaratıcı, hızlı olanlara firmaların gösterdiği ilgi daha büyük oluyor. Onun dışında genç ya da yaşlı, herkes bu işle uğraşabilir ve kazanç elde edebilir. Ayrıca firmaların tercih ettiği diğer bir kıstas da ekip çalışması. Çünkü ekip çalışması sayesinde siparişler daha hızlı hazırlanıyor ve teslim ediliyor.

Evde Kına Yapma İşine Ne Kadar Zaman Ayırmak Gerekiyor?

Evde kına paketleyerek yüksek kazançlar elde etmek mümkün. Ek iş fikirleri arasında bulunan bu işe saatlerce zaman ayırman gerekmiyor. Yalnızca akşamları, boş bir vaktinde dahi onlarca kına kesesi hazırlayabilirsin. Tabi ekip çalışması halinde kese hazırlamayı denersen kazancına kazanç eklersin. Genellikle 1 ayda 1000 tane kına kesesi siparişi teslim etmek için günde birkaç saat çalışmak yeterli olacaktır.

Evde Kına Kesesi Yaparak Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Kına kesesi yaparak para kazanmak istiyorsan aylık 1.500 TL – 2.500 TL kazanç elde edebileceğini de unutmamalısın. Ancak elbette bu işten elde edeceğin gelir, tamamen bu işe ayırdığın zamana göre değişiyor. Ev hanımları genellikle kına paketleme işinden daha çok kazanç sağlıyor. Öğrenciler ve çalışanlar ise akşam saatlerinde bu işe zaman ayırabiliyor.

Evde Kına Kesesi Yapma İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşabilirim?

Evde kına paketleme işi veren firmalar en çok interneti kullanıyorlar. Ek iş arayanların siteler ve bloglar üzerindeki yazışmaları bu firmalar için eleman ilanı gibi. Ayrıca bölgenizdeki evler ek iş veren lokal firmalar aracılığıyla da kına kesesi yapma işi bulabilirsin. Bunun yanı sıra düğün ve kına gecesi organizasyonu yapan firmalar ile iletişime geçebilir, seni yönlendirmelerini isteyebilirsin. Çünkü kına keselerine en çok bu firmaların ihtiyacı oluyor. Yine kına kesesi satan noktalar ile görüşebilir, bu işi yapmak istediğini iletebilirsin. Ancak interneti aktif olarak kullanmak gerektiğini unutma.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. selda taşbaş dedi ki:

    merhaba izmirde yaşıyoruz arkadaş grubumuz var bu işi yapmak istiyoruz teşekkürler

  2. Ali dedi ki:

    Bursa merkez Yıldırım ilçesinde ikamet ediyorum tekliflerinizi değerlendirmek istiyorum

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com