Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Kuru Gül Paketleyerek Para Kazanma

20.10.2018
184
Evde Kuru Gül Paketleyerek Para Kazanma

İnsanların bir kısmı kazancını arttırmak için bir kısmı da boş zamanlarını değerlendirip nakit kazanmak için para kazanmanın yolları hakkında araştırma yaparlar. Şimdi bizlerde size yapması hem kolay hem de keyifli bir işten bahsedeceğiz. Hepimizin bildiği üzere organizasyonlarda, özellikle düğün, nişan, kına organizasyonlarında hatta çoğu özel günde, kadınlar günü, sevgililer günü vb. günlerde kişiler veya firmalar tarafından paketlenmiş kuru güllere ihtiyaç oldukça fazla oluyor. Burada da kişiler, dışarı da bu paketleme işini yapabilecek kişilerden destek almayı tercih ediyorlar. İşte evde kuru gül paketleyerek para kazanma işi de böylelikle evde yapılabilecek işler arasında yerini almış oluyor.

Ne Yapılacak?

Yapılacak olan şey aslında oldukça kolay bir iş. Sadece biraz dikkat ve incelik! Eğer bir firma ile anlaşma yaptıysanız genellikle firma bulunduğunuz yere kutular içerisinde gül yapraklarını sizi teslim edecekler. Sizlerden de istedikleri ambalajlara veya kutulara bu gülleri yerleştirmenizi isteyecekler. Burada önemli olan nokta, istenilen gramajın belirlenmesi ve hatanın yapılmamasıdır. Belirli bir oranı belirlemek zor olabilecektir. Eğer firmanız size ölçüm yapmanız için herhangi bir araç temin etmediyse kendinizin göz kararı ile bunu ayarlamanızı sizden talep edeceklerdir. Tabi ki birebir gramajları tutturmanız o zaman da imkansız olacaktır.

Nasıl Yapılır?

İşin nasıl yapılacağını firma size bildirecektir. Ancak daha önce de bahsettiğimiz gibi sadece gül yapraklarını belirtilen ambalajlara veya kutulara uygun şekilde yerleştirmeniz işi tamamlamanızı sağlayacaktır.

Kimler Yapabilir?

Evlere iş veren firmalar bu işi verirken herhangi bir insan topluluğunu hedef alarak bu işi teslim etmiyorlar. Bu yüzden çalışan olmanız, ev hanımı olmanız veya emekli olmanızın belli bir önemi yok. Ancak bilmemiz gereken nokta şu; kuru güller kırılgandır. Yani bu işi yaparken hassas ve dikkatli olmanız önemlidir. Çünkü hiçbir firma güllerini kırılmış ve bozulmuş şekillerde teslim almak istemez. Bu yüzden işini dikkatli, titiz ve özenli yapan kişiler her zaman firmalar tarafından daha çok tercih edilmiş olacaktır. İlk işinizi teslim ettikten sonra firmaların kararı bu doğrultuda şekillenebilir.

Ne Kadar Zamanımı Alır?

Ne kadar kazanmak istediğiniz ile belli oranda değişebilen bir sorudur bu. Ancak hassasiyet isteyen bir paketleme işi olduğu için belki de diğer işlerden biraz daha uzun zaman alabilir. O yüzden belirli bir sabır işi olduğunu da belirtmekte fayda var. Ancak daha sonra elleriniz işin hassasiyetine elbette ki alışacaktır ve bu da hızlanmanızı sağlayacaktır. O yüzden bir işi yaparken ilk baştaki harcadığınız süreyi pek esas almamanızı tavsiye ederiz.

Ne Kadar Para Kazanılır?

Tamamen size bağlı bir değişkendir. Evden para kazanma, kişinin kendi bütçesine ne kadar katkıda bulunmak istediği ile değişebilen bir iştir. Eğer vaktiniz varsa ve daha çok paketleme işini yapabileceğinize inanıyorsanız, işi veren firmadan daha çok talepte bulunursunuz ve daha çok paketleme işi yaparsınız. Evde kuru gül paketleme işinin artıları bulunmaktadır. Çoğu yerde kullanılan ve talebi fazla olan bir ürün olduğu için sürekli olarak paketleme işi gerekecektir. Bu da sizin işinizi devam ettirmenizi ve bu işten kazancınızı arttırabilmenizi sağlayacaktır ki bu da büyük bir artıdır. Paketleme işlerinde ücretlendirme genellikle paket başına hesaplandığı için, paketlediğiniz ölçüde ücretinizi alacaksınız. Bu yüzden ortalama bir zaman ayırarak aylık 300 TL civarı ücret kazanmanızda mümkün olabilir daha fazla vakit ayırarak 1000 TL civarı ücret kazanmanızda mümkün olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşenur vatansever dedi ki:

    Bu işe ihtiyacım var

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com