Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Lastik Conta Paketleyerek Para Kazanma

31.10.2018
264
Evde Lastik Conta Paketleyerek Para Kazanma

Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler, öğrenciler, sürekli bir işi olmayanlar, rahat çalışıp kazanmak isteyenler, ev ortamlarında çalışarak kazanç elde edebilirler

Evde yapılan bu tarz işler genellikle paketleme işleri oluyor. Paketleme işlerinde en çok bilinen ise buklet paketlemedir, buklet paketleme genellikle turizme bağlı olduğu için sezonluk iş olarak yapılır, başlıkta da görüldüğü gibi evde ek iş olarak yapabileceğiniz conta paketleme işi sürekli yapabileceğiniz işler arasında, bunun sebebi ise contalara birçok sektörde sürekli ihtiyaç duyulması…

Conta nedir?

Gaz ya da sıvı aktarımlarında kaçak olmasını engellemek için makine parçalarının belli yerlerine yada tesisat işlerinde kullanılan plastik ya da kauçuktan yuvarlak ortası delik malzemeye conta denir, kullanılacak yere göre değişen birçok boy conta bulunur. Klimadan, musluğa, otomobilden, tekneye kadar her alanda kullanılır.

Conta paketleme işi nasıl yapılır?

Bu küçük contalar sayesinde, evde iş yaparak rahat bir iş ortamında çalışarak, ailenizin geçimine yardımcı olabilirsiniz, conta üretimi yapan bir firma ile anlaştığınız takdirde, firma çalışanları evinize çuvalların içinde contaları ve contaların ebatlarına göre değiş boyutlarda paketlerini getirecekler.

Firmalar genellikle her boy contayı 10’lu ya da 20’li paketler halinde ister sizin yapmanız gereken, paketlere 10’ar ya da 20’şer tane conta koyarak paketleri sağlam bir şekilde kapatmak, paketler karton kutu veya plastik çıtçıtlı paketler olabilir.

Burada en önemli olan konu paketlenen malzeme ne olursa olsun, sayısının tam olması dikkatli olmazsanız ve sürekli hatalı paketleme yaparsanız işinizi kaybedebilirsiniz

Ürünleri getiren firma elemanı, ilk gün ürünleri teslim ettikten sonra size nasıl paketleme yapacağınızı anlatacak ve birkaç örnek yaparak size nasıl yapıldığını gösterecek, daha sonra anlaşmaya göre, her gün veya birkaç günde bir gelerek ne kadar paketlenen ürün varsa kontrol edecek ve sayarak alacak, eksik malzemeniz varsa onların takviyelerini yapacak.

Bu tür evlere iş veren firmalar sizin cebinizden para çıkmasına neden olmaz, anlaştığınız firma gerekli olan tüm malzemeleri size getirir ve hazırlanan ürünleri sizden alır.

https://www.ekissitesi.org https://tr.indeed.com veya https://tr.indeed.com sitesinde bulunan ilanlara müracaat ederek sizde paketleme işi alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz

Evde Conta Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanılır?

Eve iş veren firmalar ücret hesaplamalarını yapılan işin cinsine göre belirler, her firmanın değişik ücret politikası vardır, bu tarz işlerde sabit bir gelir beklemek yanıltıcı olur, genellikle paketlenen iş e-adedine göre hesaplama yapar ve haftalık ödeme yaparlar, bazı firmalar ise conta sayısına göre hesap yapabilir, buradan anlaşılacağı gibi ücretlendirme tamamen anlaştığınız firmanın inisiyatifine kalmış durumda, firma belirlediği ücret politikasından kolay kolay taviz vermez.

Düzenli çalışıldığı zaman bu işten haftalık 350-400 TL kazanma şansınız var, Aylık hesaplanırsa 1400-1600 TL kazanabilirsiniz, Gelen ürünleri ne kadar hızlı paketleyip yeni grup işe başlarsanız o kadar çok kazanırsınız.

Evinize gelen misafirlere de çaylarını içerlerken paketleme yaptırabilirsiniz, bu şekilde kaybettiğiniz zamanı da telafi edersiniz.

Bütün aile akşamları bir araya geldiğinde birlikte paketleme yapabilir ve kazancınız daha da çok artabilir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

Conta paketleme işi bana uygun ben bu işi uzun süre yapabilirim diye düşünüyorsanız, ayda en az 1500 TL kazanmak fena olmaz diyorsanız, biraz araştırma yapmanız lazım bu tarz işler için kurulmuş sosyal medya gruplarına üye olmanız lazım ya da form sitelerini takip ederek buralardan rahatlıkla iş alabilirsiniz, evde paketleme işi, birçok kişinin yapmak istediği iş modeli olduğu için işi alırken rakiplerinizde çok olacak o yüzde bazen hızlı davranmanız gerekebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com