Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Mandal Paketleyerek Para Kazanma

31.10.2018
301
Evde Mandal Paketleyerek Para Kazanma

Evde mandal paketleme işini mandal üretici firmaları tüketiciye ürünleri satmadan önce paketleme işlemi uygulatarak daha düzenli ürünler hale gelmelerine yardımcı olmaktadır. Tüketici ürün alırken ürünün düzenli görünmesini ister çünkü dağınık halde bir ürün üzerlerinde ciddiye alınmıyormuş ve kalitesiz ürün satılıyormuş gibi bir his yaratır. Bu sebeple paketleme üretici firmalar için oldukça önemli bir kriterdir. Nasıl para kazanabilirim gibi bir sorunun içerisinde boğuluyorsanız ve ciddiye alacağınız bir işe ihtiyacınız varsa mandal paketleme işini deneme fırsatı mevcuttur.

EVDE MANDAL PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde mandal paketleme işi anlaştığınız mandal üreticisi firmanın size mandalları ve paketlemeniz için 1 adet karton kâğıt ve paketleme poşeti yollamasıyla yapılmaktadır. Gönderilen mandalları elinizde bulunan kartona teker teker düzgün bir sıra içerisinde taktıktan sonra paketleme poşetine düzgünce yerleştirmeniz gerekmektedir. Tüm bu adımları yaparken ürünlere herhangi bir zarar gelmemesine dikkat etmeniz ve titiz davranmanız gerekmektedir. Mandalların dizilişinde de belirli bir simetri çizgisi olmalıdır.

EVDE MANDAL PAKETLEME İŞİNDE NE YAPILACAK?

Evde iş yapmak amacıyla aldığınız bu paketleme işinde ne kadar titiz davranırsanız çalıştığınız firma sayısını ve aldığınız işleri artırmanız da size avantaj olacaktır. Çünkü artan iş ve firma sayısı sizin için kazancınızın artması anlamına gelecektir. Mandal paketleme işi oldukça kolay bir iştir. Çünkü firma tarafından evinize getirilen malzemeleri birbirine düzgün şekilde yerleştirmeniz ve belirtilen süre içerisinde paketlemeleri teslim etmeniz gerekmektedir. Herhangi yorucu bir basamağı olmayan mandal paketleme işi boş zamanlarınızı da değerlendirmenizde yardımcı olacaktır.

EVDE MANDAL PAKETLEME İŞİNİ KİMLER YAPABİLİR?

Hizalama konusunda göz düzenine sahip bütün bireyler bu işi yapabilirler. Çünkü mandalların birinin diğerinden önde veya geride olması mandalların pakete sığmamasına ve ürünlere zarar vermenize sebep olabilir. Zamanla bu işte hız kazanmanızla iş sizin için daha da eğlenceli hale gelecektir.

EVDE MANDAL PAKETLEME İŞİ NE KADAR ZAMANIMI ALIR?

Evde mandal paketleme işi için size gelen işin geliş tarihi ve teslim tarihi önemlidir. Örneğin çarşamba günü gelen bir işi perşembe günü teslim etmeniz gerektiği takdirde çarşamba gününüzü tamamen mandal paketleme işine ayırmanız gerekecektir. Ancak salı günü gelen bir işi pazar günü teslim etmeniz gerekirse bu işi günlere yayarak gün içinde bir saatlik zaman diliminizi ayırmanız yeterli olacaktır.

EVDE MANDAL PAKETLEME İŞİNDEN NE KADAR PARA KAZANILIR?

Evde mandal paketleme işi aldığınız siparişlerle doğru orantılı şekilde kazanç sağlayacaktır. Haftada 2 defa mandal paketleme işi alırsanız eğer ayda toplam 8 defa iş almış olursunuz. Her mandal alımı işinizde 10000 mandal teslim etseniz haftalık yaklaşık 200 lira kazanmış olursunuz. Bu ise aylık olarak 800-1000 lira arasında bir ek gelir elde etmenize yardımcı olur. Evde mandal paketleme işi veren firmalardan bahsedecek olursak bu firmalar ve nasıl kayıt olunacağı aşağıda belirtildiği gibidir. http://mandalmontaji.blogspot.com/ Bloga giriş yaparak yüklenmiş yazılarda bulunan iletişim adreslerinden yetkililerle iletişim kurarak kalabalık gruplarla beraber büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

EVLERE EK İŞ UYGULAMASI

Cep telefonlarımıza yüklediğimiz uygulamalardan birisi olan evlere ek iş uygulaması internetten para kazanma kapılarını açmanıza yardımcı olacaktır. Uygulamada yer alan mandal paketleme işine adınızı, yaşadığınız şehri ve mail adresinizi yazarak firmaların sizlerle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.

LALE PLASTİK

Türkiye’nin önde gelen mandal üretici firmalarından olan Lale Plastik firmasına internet sitelerinde bulunan iletişim sekmesine tıklayarak gerekli formu doldurup gönderebilirsiniz.

ALTUN PLASTİK

Bu telefon numaraları ile 05375289763 – İsmail ALTUN 05344081163 – Murat ALTUN firmayla iletişim kurarak mandal paketleme işi istediğinizi belirtebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA PLATFORMLARI

Facebook platformunda kurulan çeşitli gruplarla iletişime geçerek mandal paketleme işi alma şansınız da yüksektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selda taşbaş dedi ki:

    merhaba izmirde yaşıyorum arkadaş grubumuz var bu işi yapmak istiyoruz teşekkürler

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com