Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Nazar Boncuklu Süs Yaparak Para Kazanma

31.10.2018
296
Evde Nazar Boncuklu Süs Yaparak Para Kazanma

Eli bu tür işlere yatkın olan hanımlar evde oturdukları yerden ek gelir elde edebilir. Genellikle süs eşyaları satan firmalar bu işleri vermektedir. Ya da e- ticaret siteleri ürün yelpazesini genişletmek ve stok oluşturmak için bu tarz işler verebiliyor. Bunun yanında yaptığınız süsleri çevrenizde, sosyal medya üzerinden ya da online satışlar gerçekleştirerekte satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Nazar Boncuğu İle Süs Nasıl Yapılır?

Nazar boncuğu süs eşyaları arasında detay olarak yer aldığında al benisi yüksek tasarımlara dönüşüyor. Bu nedenle süs hazırlarken nazar boncuklarını kullanarak satış alanında istediğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz. Evde çalışmak istediğinizde biraz da eliniz yatkın ise yapabileceğiniz en iyi işler arasında yer alıyor. Evden nazar boncuğu paketleme işi veren firmalarda bulunmakta, doğrudan fabrikasyon bir çalışma tarzında para kazanmanızda mümkündür.

Evde Para Kazanmak İçin Nazar Boncuğu Nasıl Kullanılır?

Öncelikle kendiniz üreterek ve satış yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız, nazar boncukları ile kapı, duvar süsleri hazırlayabilir, aynalar tasarlayabilirsiniz. Bu şekilde bir satış vitrini hazırlayarak sosyal medya üzerinden satışlar yapabilirsiniz. Bunun yanında evde iş olarak bu işi tercih ettiğinizde nazar boncuklarının paketlenmesi, çengelli iğneler ile birleştirilerek paketlenmesi, Altınlı modellerde paketlemeler gibi alanlarda firmalarda işler alabilir ve bu alanda kazançlar elde edebilirsiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli kısım firmalar iş verirken ücret talep edemez. Bu alandaki fırsatçılara prim vermeden doğru firmayı seçmelisiniz.

Evde Nazar Boncuğu ile Süs Yapma İşini Kimler Yapar?

Süs eşyası yapmak için mutlaka bir el beceriniz olması gereklidir. Bu bağlamda halk eğitim merkezlerinin açtığı kurslara katılarak eğitim alabilir ve sonrasında evinizden satışlar yaparak para kazanabilirsiniz. Nazar boncuğu paketleme işini tercih ediyor iseniz, evinizde müsait alanınız olması ve seri bir şekilde paketleme yapmanız önemlidir. Hatta bu alanda bir çalışma grubu oluşturarak daha kısa sürede iş teslim edebilir ve daha çok kazanabilirsiniz. Verilen işi kısa sürede teslim ederek, firmaların bu alanda güvenini kazanır ve daha çok iş alabilirsiniz.

Evde Nazar Boncuğu İle Süs Yapma Ne Kadar Zamanımı Alır?

Hazırlanacak süs eşyasına göre ve aldığınız siparişlere göre günlük belirli bir süre ayırmanıza gereklidir. Özellikle bir ürün yelpazesi oluşturmak amacı ile ilk planda birkaç hafta daha yoğun çalışmanız gerekli olabilir. Sonrasında satış kısmında reklam ve pazarlama tekniklerini kullanarak daha az zaman ayırarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Gelen siparişlere göre günlük 4- 5 saatinizi ayırarak nasıl para kazanılır başlığı altında tatmin edici rakamlara ulaşabilirsiniz. Ancak kazanç elde etmek için mutlaka sistemli bir şekilde çalışmak gereklidir.

Evde Nazar Boncuğu İle Süs Yaparak Ne Kadar Para Kazanırım?

Malzemeyi toplu aldığınızda maliyet olarak cebinizden daha az para çıkar. Hazırladığınız üründe harcadığımız emeğe ve malzemelere göre fiyat belirleyebilirsiniz. Nazar boncukları ile kapı süsleri hazırlayarak 50 ile 100 TL arasında satış fiyatı belirleyebilirsiniz. Her üründen 15- 35 TL arasında para kazanabilirsiniz. Bunun yanında duvar süsleri hazırlayabilir, maliyeti ve ürün fiyatını düşürerek daha çok insana ulaşabilirsiniz.

10- 15 TL’ye mal ettiğiniz bir ürünü 20- 25 TL’ye pazarlayarak küçük çaplı ürünlerden 5- 15 lira arasında kazanç elde edebilirsiniz. Haftalık belirli bir kazancınız olması için farklı modeller oluşturmalı ve haftalık en ez 20-30 ürün satışı hedefiniz olmalıdır. Bu şekilde en az 300 TL para kazanabilirsiniz. Kazancınızı artırmak için sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmalısınız. Bu şekilde çok daha fazla potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com