Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Nikah Şekeri Yaparak NET 5000 TL Kazanın!

23.10.2018
269
Evde Nikah Şekeri Yaparak NET 5000 TL Kazanın!

Nikah şekerleri ülkemizde tüm nikah ve düğünlerin gelenekleşmiş hatırasıdır. Nikah şekeri paketleme işi eskiden erkek tarafındaki kadınların toplanarak yaptığı bir etkinlikti. Bugün ev hanımlarına iş olanağı sağlayan bir gelir kaynağına dönüşmüştür.

Nikah şekerleri, isminden de anlaşılacağı gibi nikah ya da düğünlerde misafirlere dağıtılmak üzere yapılan paketlerdir. Genellikle firmalar, bazı maliyetlerden kaçınmak için organizasyon firması ya da toptancı tarafından genellikle evlere verir.

Nasıl Yapılır?

Nikah şekeri, herkesin yapabileceği son derece kolay bir evde para kazanma yoludur.  Bu işte, nikah şekerleri çeşitli tasarımlardaki paketlere konularak kapatılır. Paketler, kutu, poşet, karton ya da çok farklı malzemelerden olabilir. Nikah şekerleri için farklı detaylara sahip paketler istenebilir. Çok detayları olanlar, biraz daha fazla el becerisi isteyebilir.

Evde nikah şekeri için bir firmayı rahatlıkla bulabilirsin. Özellikle bahar ve yaz aylarında artan talebi karşılamak için, firmalar sıklıkla bu işi evden yapmak isteyenlerle irtibata geçmeye çalışır.

İş başlamadan önce çeşitli konularda emin olmakta yarar var.

  • Firma ile ücret ve çalışma koşulları konusunda mutabık kaldığından emin olmalısın.
  • İşin ne sıklıkta geleceğini ve ne kadar büyüklükte olacağını öğrenmelisin.
  • Evde çalışacağın için, firmanın malzemeleri temin etme ve ürünü teslim alma yöntemi hakkında da bilgi almalısın.

Ne Yapılacak?

Anlaştığın firma sana gerekli tüm malzemeleri temin edecektir. Örnek olarak gelen paketi detaylı bir şekilde incelemeli ve gerekli tüm malzemenin teslim edildiğinden emin olmalısın. Ve tüm malzemeyi tutanakla teslim almalısın. Aksi halde eksik malzemeden firma sorumlu olmaz.

Evlenecek çiftlerin en özel günlerinde misafirlerine sunduğu hediyeler olan nikah şekerlerinde görsellik son derece önemlidir. Bunu bilen tasarımcılar da çiftin gönlünü kazanmak için çok farklı paketler tasarlar. Paketlerin detaylarına dikkat etmelisin. Talep edildiği gibi yapılmadığında firma ücretini ödemeyecektir.

Kimler Yapabilir?

Evde iş imkanı olarak nikah şekeri paketleme işini herkes, kolayca yapabilir. Genellikle ekstra bir beceri istemese de düğün konseptleri değiştikçe ve nikah şekerleri de çeşitlendikçe detaylı paketler de ilgi görmektedir. Bunlar da el becerisi de gereklidir; ama merak etme. Birkaç denemeden sonra rahatlıkla alışır ve hızlanırsınız.

Nikah şekeri paketlerinde görsellik önemli olduğu için, firma senden deneme siparişi isteyebilir. Ya da ilk denemeyi firma yetkilisi ile birlikte yapman istenebilir. Genelde tül, bez vb. malzeme kullanıldığı için malzemenin temiz kalması da önemlidir. Senden özenle ve temiz çalışman beklenir.

Son olarak, teslim zamanı oldukça önemlidir. Firma aksi taktirde müşterilerine karşı zor duruma düşeceği için, aldığı işi zamanında teslim edecek kadar zaman ayırabilecek kişilerle çalışmak ister.

Ne Kadar Zamanımı Alır?

Nikah şekeri yapmak için ihtiyacınız olan zaman, istenilen ürünün basitliği/ zorluğu, el işleri konusunda yatkınlığınıza göre değişecektir. Evden çalışma için ne kadar zaman ayırdığınız da öğrenme süreniz ve hızınız için önemlidir.

Paketleme, kurdeleme ve etiketleme işleri düşünüldüğünde normal hızda saatte 40 tane nikah şekeri paketi yapabilirsin. Elbette detaylar azaldıkça bu sayı artacak, daha detaylı talepler için ise azalacaktır. Ayrıca, biraz zaman geçip alıştığında

Ne Kadar Para Kazanılır?

Yukarıda bahsedildiği gibi, nikah şekerleri çok çeşitlidir. Çok basit tasarımları olduğu gibi kişiye özgü ve daha zor olanları da vardır. Kazancınızın miktarına, ayıracağınız zamana göre çeşide göre de değişecektir.

Nikah şekeri işini ek gelir kazanmak için yapıyorsan, haftada 15 saat çalışarak 1200  TL’nin üzerinde gelir elde edebilirsin. Tam zamanlı olarak yapmayı düşünüyorsanız, haftada 35 saat çalışarak 2800 TL’nin üzerinde para kazanabilirsin. Bu skalada gelir kazanabileceğiniz firmalardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

Zehra Nikah Şekerleri

Firma, çok çeşitli nikah şekerleri üretmektedir. Genellikle tül ürünleri ağırlıklıdır.

Adres: Abdurrrahmangazi Mh. Ferah Cad. No:24/B Sultanbeyli – İSTANBUL

Telefon: +90 (216) 419 54 44

E-posta: [email protected]

Deniz Nikah Şeker

Bursa’da nikah şekeri paketleme için ulaşabileceğiniz firmanın adresi:

Konak Mah. Yalı Sok. NO:9/D Birlik Apt. Nilüfer- BURSA

Can Nikah Şekeri

Firma, çok çeşitli nikah şekerleri üretmekte olup; farklı zevkler hitap etmektedir.

Adres: Tevfik Fikret Cad. No:11 Şirinevler -İSTANBUL

Telefon: 0212 452 20 50

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com