Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Organik Şampuan Yaparak Para Kazanma

Evde Organik Şampuan Yaparak Para Kazanma

%100 doğal şampuanla saçlarınızı beslemek, saçlarınıza hak ettiği değeri vermek ister misiniz? Cevabınız evetse hadi o zaman birlikte doğadaki bitkileri kullanarak ek iş fikirleri nasıl karışımlar elde edeceğiz hep birlikte öğrenelim… Üstelik bu organik şampuanlarınızdan ihtiyaç fazlasını satarak para da kazanabileceksiniz.

Limon Şampuanı

Ünlü Yeşilçam aktörü Cüneyt Arkın’a bir röportajda sorarlar : Efendim, saçınızı bu şekle nasıl sokuyorsunuz, saçınızı hangi şampuan markasıyla yıkıyorsunuz diye sorarlar. Cüneyt Arkın: Saçlarımı limonla besliyorum diyerek o gazeteciyi şaşkınlığa uğratır.

Evet gerçekten de birçok ünlü saçlarını tamamen doğal yollarla yıkamakta ve kimyasal maddelerle elde edilen, saç derisine zarar veren şampuanları kesinlikle tercih etmemektedir. Limon şampuanı en çok tercih edilen şampuanlardan biridir. Limon saçınızı hem parlak hale getirecek hem de saçınızdaki yara bere ne varsa hepsinin birer ölü hücreye dönüşerek yok olmasına sebep olacaktır. Ancak tek başına değil salatalık ile birlikte mikserden geçirilerek karıştırılarak şampuan olarak saçınıza uygulayabilirsiniz.

Isırgan Otu Özlü Organik Şampuan

Evde organik şampuan yapımında dikkat çeken bir diğer şampuan ise ısırgan otundan elde edilen şampuan. Aslında ısırgan otundan elde edilen organik şampuan çok eskiden beri bilinen bir saç bakım yöntemi. Fakat günümüzde yapay şampuan markalarının daha çok ön planda olmasından ötürü ısırgan otu özlerinden elde edilen şampuanların arka planda kaldığını kesin olarak söylememiz mümkün.

Isırgan otu özü, vitamin B takviyesi ve 50 lt Hint yağı tüm bunları karıştırarak karışımı elde edin. Kısa bir süre ılık bir ortamda beklettikten sonra saçınızı yıkamada yani şampuan olarak kullanmada gerçekten de önemini siz de anlamış olacaksınız.

Sarımsak Özlü Bitkisel Şampuan

Bitkisel şampuan denildiği zaman muhakkak ki en çok bilinenleri arasında sarımsaklı bitkisel şampuanlar gelmektedir. Sarımsağın başta saçkıran hastalığını yenmesi, ölü hücrelerden cildi arındırması ve benzeri tüm süreçlerde etkili olması açısından sarımsaklı bitkisel şampuan yaparak da saçınızı tamamen doğal yollarla besleyebilirsiniz.

Ayrıca sarımsak özlü bitkisel şampuanların sedef hastalığı, sulu egzema ve saç yaralarına karşı etkisi son derece önde gelmektedir. Üstelik yok olan saçların da yeniden çıkmasında sermayesiz iş fikirleri son derece etkilidir. Tümüyle ortada duran bu özellikleri açısından dikkate alındığı zaman her halükarda sarımsak özlü bitkisel şampuanların fark yarattıklarını kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Organik Şampuan Pazarlaması

Şampuanları yaptıktan sonra elbette bunların pazarlama süreci başlayacaktır. Eğer kendinize ait bir dükkanınız varsa burada organik şampuanlar evde ne iş yapabilirim olarak satabilirsiniz. Ancak herhangi bir işletmeniz yoksa o zaman e-ticaret siteleri gibi siz de işinizi internete taşıyarak müşterilerinizi internetten bulacaksınız. İnternetten üstelik daha çok sayıda müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Böylece organik şampuanların doğru kişilerle buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Organik şampuanların sosyal medya aracılığıyla tanıtımının yapılması, Google Adwords ile satış ve pazarlamaya yönelik tanıtımlarının yapılması belli başlı önerebileceğimiz pazarlama stratejileri arasında gelmektedir. Sizler de bu yöntemlerden herhangi birisini tercih ederek her anlamda organik şampuan satarak rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanabilirim?

Organik şampuan kullanımı özellikle günümüzde giderek yaygınlaşır hale geldi. İnsanların kimyasal şampuanlardan canının yanması giderek arttıkça artık yeniden yönünü doğaya çevirir oldu. Tamamıyla doğal olan bitkisel şampuanlardan aylık 5000 TL para kazananlar var. Önemli olan müşterilerinizi bulmak ve onlara ürünlerinizi en iyi, en samimi şekilde pazarlamak olacaktır. Böylece kısa sürede sizler de her açıdan rahatlıkla evinizden para kazanabilir ve aile bütçesine en iyi şekilde katkıda bulunabilme imkanı yakalayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com