Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Papyon Yaparak Para Kazanma

01.11.2018
222
Evde Papyon Yaparak Para Kazanma

Günümüz şartlarında, ev ekonomisine ek iş yaparak destek olmak neredeyse şart oldu. Dolayısıyla insanlar her boş vakitlerini, farklı işler yaparak değerlendirmek istiyor. Böyle olması aslında firmaların da olumlu yaklaştığı bir durum. Çünkü gün geçtikçe biraz daha artan personel maliyetinden kurtulmanın yolu, evlere sipariş usulü iş vermek. İşte bu noktada evde papyon yapma işi devreye giriyor. Hemen herkesin yapabileceği bu işte, firmalar daha önce böyle bir işte çalışmış olan kişilere öncelik veriyor. Ancak iş zor olmadığı için öğrenciler, ev hanımları, hatta çalışanlar dahi bu işte değerlendirilebiliyor.

Evde Papyon Nasıl Yapılır?

Evde papyon yaparak para kazanabilirim diyorsan doğru bir karara varmışsın. Çünkü bu iş son derece basit. Üstelik sermaye de gerektirmiyor. Çünkü kullanacağın malzemelerin parasını ya firma ödüyor ya da bu malzemeleri firma temine diyor. Kumaşları kurdele şekline getirerek, ortalarından başka bir kurdeleyi bağlamak güzel bir papyonu ortaya çıkaracaktır. Oldukça basit olan bu işte bazen dikiş de gerekebiliyor. Ancak bazen de fiyonk kadar basit papyon yapman da istenebiliyor. Firma ile görüşme sırasında boş zamanının olduğunu iletmelisin. Çünkü firma, siparişlerinin zamanında yetişmesini isteyecek ve görüşmede de buna dikkat edecektir.

Kimler Papyon Yaparak Para Kazanabilir?

Papyon yaparak para kazanmak istiyorum diyorsan ekstra bir yeteneğe ihtiyacın olmadığını da bilmelisin. Çünkü bu iş hayli kolay ve vakti olan herkesin yapabileceği bir iş. Dolayısıyla kendine ayırabileceğin birkaç saatin içinde bile onlarca papyonu hazırlayabilirsin. Genellikle bu işi yapanlar öğrenciler ve ev hanımları. Ancak çalışanlar da işlerinden sonra kalan vakitte papyon yaparak para kazanabiliyor. Hatta papyon yaparken sana yardımcı olabilecek birileri var ise siparişlerinin sayısını artırabilir ve çok daha fazla kazanç elde edebilirsin.

Papyon Yapma İşine Ne Kadar Zaman Ayırmalıyım?

Yaklaşık 15 – 20 dakika içinde 1 papyon ortaya çıkarabilirsin. Dolayısıyla 1 günde minimum 100 tane papyon yapmaman için herhangi bir neden yok. Eğer ev hanımıysan ev işleri bittikten sonra bile, tüm gününü bu işe ayırıp kazanç elde edebilirsin. Eğer bir işte çalışıyorsan, iş çıkışları kendine kalan vakitte bu işe sarılabilirsin. Eğer öğrenciysen bu işe ayıracağın vakit daha fazla olacaktır.

Evde Papyon Yaparak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Evde papyon işi yaparak bütçene katkı sağlayabilirsin. Ayırdığın zamana göre sipariş alabilir ve bu sipariş üzerinden de kazanç sağlayabilirsin. Bu işe ortalama günde 3 – 4 saat ayırarak ayda 750 – 1000 TL kazanç elde edebilirsin. Eğer daha fazla zaman ayırırsan kazancın 1.500 TL’ye kadar artacaktır. Genellikle firmalar haftalık siparişler vererek, yine haftalık ya da aylık olarak ödeme yapacaklardır. Papyon başına kuruş bazında kazanç sağlayabilir ve tüm alacağını aylık olarak bir seferde tahsil edebilirsin.

Evde Papyon Yapma İşini Nereden Bulurum?

Asgari ücrettin yetersiz kaldığı noktalarda, iş fırsatları bulma teknikleri devreye giriyor. Bunlardan biri ve en etkilisi internet. Çünkü evlere iş veren firmalar internette başvuruları topluyor ve iş talebinde bulunanlar ile iletişime geçiyor. Bunun yanı sıra lokal iş bulma siteleri de ek iş arayanlar için devrede. Her gün yeni bir ilanın yayınlandığı bu sitelerden papyon yapma işi bulabilirsin. Bazı şehirlerde İŞKUR da bu tarz işler için aracı olabiliyor. Ayrıca tekstil firmaları ile birebir iletişime geçerek de bu iş konusunda yardım alabilirsin. Eğer papyon yapıp kendin pazarlamayı düşünüyorsan, bunun için güçlü ve bol takipçili bir sosyal medya hesabına sahip olman gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com