Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Para Kazanma İşi Arayanlara, Kazandıracak 20 İş Fikri

Evde Para Kazanma İşi Arayanlara, Kazandıracak 20 İş Fikri

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve çalışan kişiler arasından da ek iş arayan hemen herkes evde para kazanma fikriyle kolayca para kazanabilir. Çünkü günümüzde evden çalışarak gelir edilebilecek birbirinden farklı ve sıra dışı iş fırsatları bulunmaktadır. Ek gelir kazanmak için yapılabilecek işlerin arasında yer alan evde yapılan ek işler en popüler olan işlerdir. Evden para kazanarak gelir elde etmenin birçok yöntemi olmasına rağmen, bu işler arasından hangilerinin daha kolay ya da daha kazançlı olduğunu belirlemekte oldukça zorlanabilirsiniz. Çünkü zamanın nakit anlamına geldiği bu çağda kazandırma ihtimali yüksek işlere yönelmek elbette daha avantajlı olacaktır. Evde para kazanma işi ile ilgili en cazip seçenekler aşağıda sizler için sıralanmıştır. 

1. Reklam İzleyerek Para Kazan

İnternetten para kazanma yöntemleri çeşitlenmeye devam ediyor. İşte onlardan birisi de video izleyerek para kazanma yöntemidir.  Reklam izleyerek para kazanmak isteyenlerin öncelikle bu işi yapabileceği sitelerden birisine üye olması gerekmektedir. Üyelik için ad ve soyad bilgileri, adres ve iletişim bilgileri istenmektedir. Bunun yanı sıra banka hesap bilgilerinizi talep edilmektedir. Hemen üyeliğinizi açtığınız e-mail adresinize gönderilen aktivasyon linkine tıklayarak üyeliğinizi başarıyla aktif edebilirsiniz.


Reklamların süresi genellikle yarım dakika ile kırk beş saniye arasında değişkenlik göstermektedir. Reklamı sardırmadan ki sistem bunu biliyor sonuna kadar izlemeniz durumunda her izlemeniz başına 1 puan kazanırsınız. 100 puan 10 liraya karşılık gelmektedir. Yani gününüzün yaklaşık bir saatini ya da bir buçuk saatini bu işe ayırırsanız ayda 450-600 lira arasında para kazanmış olursunuz. 

Reklam İzleyerek Para Kazanma İşinin Tüm Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/reklam-izleyerek-para-kazanmak/

2. Evde Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazanma 

Akıllı telefonların hayatımızı etki altına alması, bu telefonların aksesuarlarını da ayrı bir meslek dalı haline getirdi. Özellikle de evde yapılabilecek iş arayanlar, telefon kılıfı hazırlayarak güzel kazançlar elde ediyor. Çünkü günümüzde sağlamlığının yanında, süslü ve görsel anlamda farklı olan kılıflara talep yüksek. Evde telefon kılıfı süsleyerek para kazanmak genellikle gençlerin tercihleri arasındadır. Çünkü gençler kılıf süsleme konusunda daha yaratıcı olabiliyorlar. Ancak yine de para kazanmak istiyorum diyen herkes bu işi rahatlıkla yapabilir. Kılıf süsleme şekline ve metoduna göre 1 saatte rahatlıkla bir kılıfı süsleyebilirsin.

1 ay içinde süsleyeceğin yüzlerce kılıf, sana çok iyi bir ek gelir sağlayacak. Özellikle ev hanımı ve öğrenciler için bulunmaz bir ekonomik destek olabilir. Ek iş fikirleri arasında yer alan telefon kılıfı süsleme, kazancı yüksek işler arasında bulunuyor. Çünkü kılıf başına alınan komisyon ay sonunda asgari ücretten de yüksek olabiliyor. Aslında ne kadar para kazanacağın tamamen günlük, haftalık ya da aylık ne kadar kılıf hazırlayabildiğine bağlı ne kadar çok kılıf hazırlayabilirseniz, kazancınız da o oranda artacaktır. Ama ortalama 1700-2000 TL civarı aylık kazanç elde edebilirsiniz. 

Evde Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazanmanın Detayları :  https://www.kazanclifikirler.com/evde-telefon-kilifi-susleyerek-para-kazanma/

3. Evde Çorap Paketleyerek Para Kazanma 

Türkiye de tekstil sektörü en büyük iş sektörlerinden birisidir. En yoğun tekstil işi ise çorap firmalarındadır. Yaz kış fark etmeksizin her mevsim işleri yoğun olan bu firmalar çorap paketleme işi olduğu zaman evlere yönlendiriyor. Evde çok basit bir şekilde çorap paketleme işi yapabilir aylık yüksek ücretler kazanabilirsiniz. Yapılması gereken çeşitli renklerde ve modellerdeki çorapları 5’er ya da 10’ar adet olacak şekilde paketlemek. Normal çoraplar dışında birde babet çorap paketleme gerekebilir.

Babet çorapları paketlemek biraz daha farklı, babet çorapları farklı şekillerde ki özel mukavva kalıplarına giydirmeniz gerekmekte. Paketlediğiniz çorapları sayarak kolilere dizip paketleme işini bitirmiş olacaksınız. Haftalık olarak ödeme yapan firmalar, çorap paketleme işi için ortalama 500 TL ödeme yapıyorlar. Aylık olarak ödeme yapan çorap firmaları ise 2300 TL ile 2700 TL toplu olarak ödeme yapıyorlar. 

Evde Çorap Paketleyerek Para Kazanma İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-corap-paketleyerek-para-kazanma/

4. Evde Parti Malzemeleri Hazırlayarak Para Kazanma 

Evden para kazanma isteyen kişiler, aslında kendilerine kalan zamanı çalışarak geçirmek istiyor. Parti malzemeleri hazırlamak da bunlardan bir tanesi. Parti malzemeleri denildiğinde doğum günü, nişan, söz, kına ve mevlitlerde kullanılan süsler akla gelir. İsme özel balonlar, konsept tabaklar, bayraklar, fotoğraf çerçeveleri gibi ürünler, firmalar tarafından evde hazırlanması için sipariş ediliyor. Bu noktada ek iş arayanlar ve fazla vakti olanlar, kendi evlerinde ya da herhangi bir çalışma atölyesinde ürünleri hazırlayabiliyorlar. Öğrenciyken, bir işte çalışan ya da çalışmayan ev hanımıysanız, kısacası boş zamanınız varsa bu işi yapabilirsin.

Firmalar bu işi sana sipariş verirken öncelikle bir çalışma odanın olup olmadığını soracaklardır. Ancak bir doğum günü partisi için hazırlanacak malzemeler 4 – 5 saat gibi bir süreç alabilir. Yani bu doğrultuda almış olduğunuz tüm siparişleri iyi değerlendirmeli ve tam zamanında teslim etmelisiniz. Parti malzeme blogları bu işi pazarlamak için biçilmiş kaftan. Ayrıca bu işe ayıracağınız zaman kadar geliriniz de değişecektir. Örneğin bir ayda her gün 4 – 5 saat ayırarak 700 – 1500 TL arasında bir gelir sağlayabilirsiniz. En karlı iş fikirleri arasında yer alan parti malzemesi hazırlama işi, en çok ev hanımlarının dikkatini çekmektedir. Bir kişi günde 6 – 8 saatini ayırarak bu işten 1.700 – 2.500 TL kazanç elde edebilir.

Evde Parti Malzemeleri Paketleyerek Para Kazanma Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-parti-malzemeleri-hazirlayarak-para-kazanma/

5. Evde Ahşap Çerçeve Yaparak Para Kazanma

Günümüzde insanlar evlerinin pek çok noktasına dekoratif çerçeveler içinde fotoğraflarını asıyorlar. Siz de ek iş yapmak istiyorsanız, işte sizin için bulunmaz bir fırsat. Ahşap çerçeveler en çok tercih edilen çerçeve türlerinden biri. Bunun iki önemli nedeni var; ilki doğal bir malzeme olması, ikincisi ise şekillendirme ve montaj işlemlerinin oldukça kolay olması. Ahşap çerçeveler yapacaksanız en çok tercih edilen fotoğraf boyutu olan 10×15 boyutu ile başlayabilirsiniz. 3cm kalınlığa sahip bir tahta kullanacaksanız. 2 adet 18 cm, 2 adet de 13 cm uzunluğunda tahta parçasını bir testere yardımı ile kesmelisiniz. El yapımı çerçeveler üzerindeki işçiliğe göre oldukça iyi gelirler bırakabilir. Bir çerçeveden 20-80 TL arasında kazançlar sağlamayabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi instagam üzerinden de satabilirsiniz.

Evde Ahşap Çerçeve Yaparak Para Kazanma İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-ahsap-cerceve-yaparak-para-kazanma/

6. Evde Çamaşır Yıkayarak Para Kazanma 

Evde para kazanmanın yolları nedir diye merak ettiğinizde çamaşır yıkamak bunun için iyi bir cevap olabilir. Çamaşır yıkama işi yapmak istiyorsanız internetteki ilan sayfalarında bu işi yaptığınıza dair bilgiler vermelisiniz. Kendi sayfanızı açarak kendi reklamınızı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra broşürler dağıtabilir ve çalışan kesime ulaşabilirsiniz.  Peşin olan ve aynı gün verilen ücretler daha çok bayanları bu işe teşvik etmektedir. Evde çamaşır yıkama işi yaparak en az 900 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. Çünkü hemen hemen bu işi yapmak günlük 30 TL ye denk gelmektedir. Müşteri potansiyeliniz çok önemli bir konudur. Çevrenizi ne kadar genişletirseniz o kadar insandan iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Kazancınız da buna göre artacaktır. 

Evde Çamaşır Yıkayarak Para Kazanma İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-camasir-yikayarak-para-kazanma/

7. Evde Atkı Örerek Para Kazanma 

Gelişen teknoloji bizlere her ne kadar faydalı gibi görünse de zararları da olmuyor değil. Fakat günümüzde bu işler makine ile yapıldığından evde iş imkanı da azaldı. Para kazanma sürecinize başlayabilmek için internetin gücünü de kullanmalısınız. İnternet üzerinde el emeği olarak satılan ürünlerin fiyatları hiçte hafife alınacak kadar düşük değil. Sizde birbirinden farklı modelleri 20-100 TL arası satışa koyarak evde para kazanma yolları seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Tabi ki bu fiyatlar seçilen ipe, modele, kişiye özel tasarımsa tasarım türüne göre farklılıklar gösterecektir. Bu işten en fazla kazanç sağlayabileceğiniz dönem ise Sonbahar – Kış sezonudur

Evde Atkı Örerek Para Kazanma İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-atki-orerek-para-kazanma/

8. Evde Bebek Kıyafetleri Süsleyerek Para Kazanma 

Son zamanlarda bebek kıyafetlerine olan ilginin artması ile birlikte pek çok kişi bebek kıyafetleri üzerinden para kazanmaya başladı. Evde bebek kıyafeti süsleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken bir konu ise bu kıyafetlerin gerçekten bebek sağlığına uygun olması ve süslemede kullanacağınız malzemelerin de bebek sağlığına zarar vermeyecek cinsten olmasıdır. Bebek kıyafetlerinin üzerine çeşitli yazılar yazabilir, hatta resimler çizebilirsiniz. Bunları satmak için bebek kıyafetleri satan mağazalara giderek ürünlerinizi gösterebilirsiniz. İnternet dünyasının giderek büyüdüğü günümüzde en iyi satışı buradan yapabilirsiniz. İnstagram ve Facebook üzerinden çeşitli satış gruplarına üye olabilirsiniz. İş arayışınızda size yardımcı olacak bir diğer seçenek ise ürettiğiniz kıyafetleri bir marka haline getirerek toptancılara satabilirsiniz. Bu işi yaparak aylık ortalama 1500-2000 TL kazanç elde edebilirsiniz. 

Evde Bebek Kıyafetleri Süsleyerek Para Kazanma İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-bebek-kiyafetleri-susleyerek-para-kazanma/

9. Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma 

Ev hanımları için son yıllarda artan evde iş sektörüne bir yenisi daha eklendi. Ev hanımları evde nikah şekeri yaparak ayda ortalama 3000 TL kazanabilirler. Bu iş hem para kazandırıp hem de vakitten tasarruf ettirmektedir. Birçok kişi evinden çalışarak aylık 3,000 liraya kadar para kazanırken, evde nikah şekeri işi ile de gayet güzel para kazanılabilir. Firmalar genellikle tane başına ödeme yaparlar. Tane başına 1 – 5 kuruş ödeyen firmalar toplamda 100 – 1000 adet arasında sipariş verirler. Eğer gün içerisinde 1000 tane yapabilirseniz aylık 3,000 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. 

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-nikah-sekeri-yaparak-para-kazanmak/

10. Evde Makarna Keserek Para Kazanma 

Ev hanımları evde erişte kesme işi sayesinde oldukça iyi ek gelirler elde edebilmektedirler. Ev hanımları evlerinde son derecede kolay bir şekilde ev eriştesi yaptıklarında bu yiyecekleri satarak son derecede kolay bir şekilde para kazanabilmektedirler. Evde erişte kesimi yaparak kazanç elde etmek isteyen ev hanımları çalıştıkları yere göre değişik oranlarda kazanç elde edebilmektedirler.

Büyük bir yemek firması ile anlaşarak bu firmaya yaptıkları erişteleri satan kişiler aylık ortalama 1500 TL kadar kazanç sağlayabilmektedirler. Yine erişte yaparak para kazanmak için bireysel olarak çalışan kişiler de çevrelerinde iyi bir müşteri kitlesi edindiklerinde çok daha iyi olan ek kazançlar elde edebilmektedirler. Bu noktada kişilerin müşteri bulmaları son derecede önemli bir durumdur. 

Evde Makarna Keserek Para Kazanma İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-makarna-keserek-para-kazanma/

11. Evde Gelinlik Dikerek Para Kazanmak

Evde gelinlik işi yapmak isteyenler oldukça yüklü miktarda para kazanma imkanı yakalayabilir. Türkiye’nin her ilinde eve gelinlik dikim işi yaptıran firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile anlaşmamız halinde ev ortamında çalışarak oldukça yüksek rakamlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Doğal olarak gelinlik işinden anlayan insanlar daha avantajlı gibi görünse de bilmeyenler de kısa süre içerisinde işi kavrayabilir.

Öncelikle gelinlikler konusunda kısa araştırmalar yapıp bu işleri kimler yapıyor, nasıl yapılıyor, bir gelinlik ücreti ne kadardır öğrenmelisiniz. Süsleri bol olan gelinlikler kaç liradan satılıyor gibi araştırmalar yaparsanız sizinle çalışmak isteyen firma  iş teklifi yaptığı zaman bocalamazsınız. Ancak bu işi sürekli yaparak ayda 1000 TL’den daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. 

Evde Gelinlik Dikerek Para Kazanmanın Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-gelinlik-dikerek-para-kazanma/

12. Evde Antep Fıstığı Paketleyerek Para Kazanmak

Evde ek iş yaparak geçimini sağlayan birçok insan büyük firmaların vermiş olduğu işler sayesinde para kazanıp aile bütçesine katkı sağlamış oluyor. Evde Antep fıstığı paketleme işi de bu iş modellerinden birisi. Bu iş ile aylık 1000 TL civarında ek gelir kazanmak mümkün. Firmalar işi vereceği kişileri özenle seçerler. İşi vermeden önce işin yapılacağı alanı firmanın sağlık görevlisi denetleyip kontrol eder.

Geçerli not verirse işi yapmaya hak kazanacaksınız. Antep fıstığı paketleme işini veren firmalar, büyük firmalar olduğu için ödeme konusunda sizi asla mağdur etmezler. Bu iş modelinde ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır. Günlük olarak size bir kota belirlenir. Her gün 3000 Antep fıstığı paketlemeniz beklenir. Her gün düzenli olarak verilen işi yaptığınız taktirde haftalık olarak 250 TL ödeme alırsınız. Firmalar sizden memnun kaldığı taktirde aylık olarak düzenli iş verecektir. Böylece aylık 1.000 TL ek gelir kazanmış olacaksınız.

Evde Antep Fıstığı Paketleyerek Para Kazanmanın Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-antep-fistigi-paketleyerek-para-kazanma/

13. Evde Butik Kurabiye Yaparak Para Kazanmak

Düğün sezonu açıldığı zaman, el emeğinizle hazırladığınız kurabiyelerden gayet iyi kazanç elde edeceğinizi biliyor musunuz? Üzerinde gelin ve damat figürlerinin olduğu şirin düğün kurabiyelerine hangi kim hayır diyebilir? 


Örneğin; düğün kurabiyesi yaptığınızı belirten el ilanları dağıtabilir, internette yaptığınız kurabiyelerin fotoğraflarını, reklamını yayınlayabilirsiniz. Bir düğün salonu ile anlaşsanız bile, aylık kazancınızın hiç düşünemeyeceğiniz rakamlara ulaşacağını söyleyebilirim. İlaveten; Ve bu güzel kurabiyelerin tanesi ortalama 3-4 liradan satılıyor. 50 tane kurabiye hazırlasanız, en az 150 lira kazanmış olursunuz. Yani birkaç saatlik uğraşınızın sonunda, 150 lira kazanmış olacaksınız. 

Evde Butik Kurabiye Yaparak Para Kazanma Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-butik-kurabiye-yaparak-para-kazanma/

14. Evde Turşu Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde ek iş fikirleri olarak bugün ki konumuz evde turşu yaparak para kazanma yollarıdır. Evde turşu işi oldukça basit ve karlı bir iştir. Kesinlikle herkes yapabilir. Çünkü hiç bir zahmeti olmadan çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Evde turşu işi ile bir yaz boyunca ortalama 3000-5000 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz. İlk olarak daha önce hiç turşu yapmadıysanız internetten hemen tariflerine bakın ve en güzel turşuyu yapana kadar da kendinizi zorlayın. Yaptığınız turşularda kesinlikle kaliteden kaçınmayın. Yüksek kazançlar elde ettiğinizi göreceksiniz. 

Evde Turşu Yaparak Para Kazanma Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-tursu-yaparak-para-kazanmak/

15. Evde Bebek Battaniyesi Süsleyerek Para Kazanma

Özellikle öğrenciler ve ev hanımları el becerilerini kullanarak evde bebek battaniyesi süsleyerek para kazanabilir. Tasarım konusunda kendine güvenen herkesin kolaylıkla yapabileceği battaniye süsleme işi ile aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.  Evde yapılacak işler arasında en eğlencelilerinden biri olan bebek battaniyesi süsleme işinde çalışma zamanlarını kendiniz belirlersiniz.

Güzel ve özel süslemeler yaptığın kadar bunları satabilmeniz için doğru yollar bulmanız  çok önemli. İnternet üzerinden araştırarak, bebek battaniyesi süslemesi yapabilecek kişilerin arandığı ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Sende tasarladığın ürünlerin fotoğrafları ile bu kanallar üzerinden internetten satış yapabilirsiniz. İsterseniz haftada iki üç gününüzü sadece bu işe ayırabilirsiniz.  Bebek battaniyesi süsleme işi ayda 600 TL kazanma potansiyeli olan bir iş. Bunun dışında günlük süslediğiniz sayıyı arttırarak kazancınızı katlayabilirsiniz. 

Evde Bebek Battaniyesi Süsleyerek Para Kazanma Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-bebek-battaniyesi-susleyerek-para-kazanma/

16. Evde Pasta Yaparak Para Kazanma 

Evden yapılabilecek işler arasında yer alan pasta yaparak para kazanma, pek çok kadın için hobi ile başlayan ve tam gün bir iş olarak gelir elde edebilecekleri bir iş koluna dönüşmüştür. Oldukça kolay bir şekilde her kadın evinde, oturduğu yerden para kazanabilir. Hazırladığı pastaları sadece çevresine pazarlayarak bile 500 liraya kadar ek gelir elde etmek mümkün olabilir. 

Pastalarınızı kolayca mutfaklarınızda hazırlayabilirsiniz.  Malzeme temini konusunda sermaye desteğine ihtiyacınız olabilir. Başlangıç için 1000- 2000 TL bir sermaye ile kalıplardan şeker hamurlarına toplu bir ekipman temini sağlayabilirsiniz. Aldığınız siparişe göre bazen gününüzün 3- 4 saatini ayırmanız yeterli olurken, bazen de tüm gününüzü ayırmanız gerekli olabilir. Kullanılan malzeme, tasarımı ve büyüklüğüne göre 200 liraya pasta bulabileceğiniz gibi 600 liraya da pasta bulabilirsiniz. Şeker hamuru, çikolata gibi maliyeti çok fazla olan ürünleri toptan aldığınızda rahatlıkla 50 ile 200 lira arasında bir pastadan kar etmeniz mümkündür. Ek iş olarak günde bir pasta ile haftalık en az 350 TL kazanma imkanınız olur. Bu da aylık 1300 liraya denk gelir. 

Evde Pasta Yaparak Para Kazanma Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-pasta-yaparak-para-kazanmak/

17. Evde Tespih Yaparak Aylık 1500 TL Net Kazanç Elde Edin 

Evde tespih yapımı ek iş fırsatı özellikle ekonomik anlamda oldukça sıkıntı çeken aileler için oldukça önemlidir. Çünkü ek iş fırsatları içerisinde Evde tespih yapımı işi oldukça iyi kazançlar getirmektedir. Bu anlamda evde tespih yapımı ek işi yetenek ve tecrübe gerektiren bir ek iş imkânı durumundadır. Evde tespih yapım işinin kazancı yapılan tespih adedine göre belirlenmektedir. Bu iş imkânı özellikli bir iş olduğu için aylık ortalama kazancı 1500 TL civarında değişmektedir. Hatta bazı durumlarda bu kazanç kullanılan taşların değerine göre daha fazla atabiliyor. 

Evde Tesbih Yaparak Para Kazanma Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-tespih-yaparak-para-kazanma/

18. Evde Patik Yaparak Aylık 600 TL Para Kazanın 

Evden nasıl para kazanabilirim diye soruyorsanız ve örgü işlerine meraklıysanız yapabileceğiniz birçok iş alternatifi bulunuyor. Bunlardan biri de evde patik yaparak para kazanmak. Dolayısıyla çeyizlik eşya satan noktalar, sipariş üzerine patik alıyor ve bu durum da evden iş yaparak para kazanmak isteyenlerin işine yarıyor. Elbette çeyizlik eşya satan butiklerin çoğu bu ürünlerine talip olacaktır. Bir çift patiği ortalama 5 – 6 saatte bitirebilirsiniz. Hatta daha hızlı olan hanımlar bir gün içinde 2 ya da 3 çift patik örebiliyor. Genellikle, standart bir çift patik için ödenecek bedel 10 – 30 TL arasında değişiyor. Üstelik farklı patik modelleri sayesinde aylık kazancınız 500 – 600 TL’ye ulaşabilir. 

Evde Patik Yaparak 600 TL Kazanma Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-patik-yaparak-aylik-600-tl-para-kazanin/

19. Evde Reçel Yaparak Para Kazanma 

Evde yapabileceğiniz bu meslekte ev hanımı olmanıza da gerek yok. Bir öğrenci olarak ya da bir erkek olarak da harika reçeller hazırlayıp sunabilirsiniz. İnternet üzerinden reçel mi alınır demeyin. İnternet üzerinden reçellerinizi Sosyal ağlar aracılığıyla, organik ürünler satabileceğiniz bir profil oluşturabilirsiniz.

Özellikle Facebook, İnstagram türü paylaşım alanlarında bir çok alıcıyı kolayca bulabilirsiniz. Yöresel ürün satışı yapan bazı sayfalara yapmış olduğunuz reçellerden bahsederek çalışma teklifinde bulunabilirsiniz. Eğer mevsim meyveleri ile yaparsanız bu reçelin bir kilosunu 20-25 TL arası satabilirsiniz. Diğer yandan mevsim meyvesi olmayanları reçellerin ise 500-600 gramını 20-25 TL’ye satabilirsiniz. Yani yapacağınız harcamanın 3-4 katı kadar para kazanmanız gayet mümkün. 

Evde Reçel Yaparak Para Kazanma Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-recel-yaparak-para-kazanma/

20. Evde Toka Paketleyerek Para Kazanma

Evde lastik toka paketleyerek para kazanma fikrini duydunuz mu? Paketleme işleri genelde bayanların en çok tercih ettiği bir iş ilanıdır.  Paketleme işleri içinde hemen hemen en basit olanı da saç tokası paketlemedir. Oldukça keyifli ve yorucu olmayan bir iştir. Sizler de bu işi yaparak haftada 250-300 TL kazanabilirsiniz. Paketleme işlerinde genelde bir firma ile anlaşırsınız ve o firma sizlere ürünleri verir ve belirli kurallar çerçevesinde sizden onları paketlemeyi isterler. Toka paketleme de aynen bu şekildedir. Anlaştığınız firma sizlere çuvallarda lastik toka ve paketler getirecektir. Bir pakete 10-20 lastik toka koyarak bütün çuvaldaki tokaları paketleyeceksiniz. Ve ürünlerin teslimatında paranızı almış olacaksınız.  

Evde Toka Paketleyerek Para Kazanma Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-toka-paketleyerek-para-kazanma/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com