Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Plastik Bardak Paketleyerek Para Kazanma

02.11.2018
263
Evde Plastik Bardak Paketleyerek Para Kazanma

Tek kullanımlık bardaklar, kullanım kolaylığı ve maliyeti nedeniyle birçok yerde tercih edilmektedir. Toptancılarda paketler halinde satılan bu ürünler, evden iş yapma niyeti olanlar için bir gelir kaynağı oluşturmaktadır.

Kullan at bardakların kullanımı son derece yaygındır. Plastik bardaklar maliyet açısından daha uygundur. Tek seferlik kullanıldığı için maliyetin uygun olması tercih edilmesi açısından önemlidir.

Plastik bardak, restoranlardan, pikniklerimize ve evlerimize kadar geniş bir kullanım alanı vardır. Bu nedenle de talep yüksektir. Kimi bakkal ve küçük marketlerde kişisel kullanım için tekli satımın dışında, paketlerle satılır. Zaten tekli olarak aldığınız yerler de bunları paket halinde almaktadır. Yani, plastik bardağın paket olarak satılan bir ürün olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Nasıl Yapılır?

Bu işi yaparak para kazanmak isteyenler genellikle evlere iş veren firmalar üzerinden yapar. Bu firmalar size yaptığınız paketler kadar, parça başı ücret öder.  Paket başına ortalama olarak 10-25 kuruş arası para kazanabilirsiniz.

Plastik bardakların farklı boyutları vardır. Firmalar, bu boyutlara göre farklı sayıda bardakların bulunduğu paketler isteyebilir.

Firma ile görüşmenizde, karşınızdaki kişinin bu işe ayıracak zamanınızın olduğunu hissetmesini sağlaman avantajına olur. Çünkü bu firmaların en büyük sıkıntısı, zamanında teslim edilmeyen işler olmaktadır. Eğer etrafında sana yardımcı olabilecek kişiler var ise, bunları da belirtmende fayda var. Öte yandan, firmanın çalışma koşulları ve ücrete dair temel prensiplerini de konuşmalısın.

Ne Yapılacak?

Yapılacak iş oldukça basit. Firmanın sana teslim ettiği bardakları; boyutlarına ve istediği sayı adedine göre paketlemelisin. Ağzını kapatarak, teslim edeceğin koliye yerleştirmelisin ve firma yetkilisine teslim etmelisin.

Plastik bardaklar çabuk deforme olacağından, paketleme işinde dikkat etmelisin. Ayrıca, içecek tüketiminde kullanıldığı için hijyen de oldukça önemlidir.

Genellikle, evlere ek iş olarak bardak paketleme işi veren firmalar ambalaj toptancılarıdır.

Kimler Yapabilir?

Hiçbir ekstra beceri gerektirmeyen bu iş, herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir.

Firma kişi seçiminde teslim süresi ve yapılacak işin düzgün yapılması için güven duygusu arar. Teslimatı için firmaya yakın bir ilçede ikamet etmeniz de seçim için avantaj sağlayabilir.

Ne Kadar Zamanımı Alır?

Paketler bardağın türü ve büyüklüğüne göre farklı adette bardak içerir. Standard 180 cc şeffaf olanlar genelde 100’erli, roll-up 180cc ve daha büyük olanlar ise 10’luk paketlerde satılır.

Firmanın istediği bardak sayısına göre bardakları gruplayıp, sonrasında paketlemeye geçmek zaman kısaltacaktır.

Ne Kadar Para Kazanılır?

Firma sana paket başına para ödeyecektir. Bir saatte ortalama 12 TL’den ayda 20 gün ve her gün 2,5 saat çalışarak ayda ortalama 600 TL kazanabilirsiniz.

Birçok firma bardakları paketler halinde satmaktadır. Ek gelir kazanmak için iletişime geçebileceğiniz birkaç firma aşağıda sunulmuştur.

AmbalajStore

Firma, plastik malzemelerden çok farklı ürünler üretmektedir. Bardaklar da bu ürünlerdendir. 180cc, 220cc, 250cc’lik bardaklar 100’erlik paketlerle satılmaktadır.

Adres: Fevzİ Çakmak Mahallesi 10644 Sk.No:27 (Büsan Organize Sanayi Sitesi) KARATAY/KONYA

Telefon: 03322389892

e-posta: [email protected]

Işık Plastik

Firma, 180cc’den 600cc’ye kadar çok farklı boyutlarda plastik bardak üretmektedir. Ayrıca, şeffaf tercihini sarı, kırmızı, pembe, yeşil vb diğer renklerle de çeşitlendirmiştir. Paketler 100’lük ve 50’lik olarak satılmaktadır. Firmanın yurtdışına satışı da vardır.

Adres: Mustafa Paşa Mah. Gebze Organize Sanayi Bölgesi İhsan Dede Cad. No:101 Gebze- Kocaeli

Telefon: 0262 751 22 35

E-posta: infosikplastik.com.tr

Accascup

Firma, kristal ve termoform bardaklar üretmektedir. Termoform bardaklarda firma 500cc’ye kadar plastik bardak üretirken; 80cc’den 250cc’ye kadar olan bardaklar 100’er paketlerde satılmaktadır. Kristal bardaklar ise 50’lik paketlerde satılmaktadır.

Adres: Hürriyet Mahallesi, Saksağan Sk. No: 39 / 2 Esenyurt / İSTANBUL

Telefon: 0850 259 00 40

E-posta: [email protected]

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com