Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Plastik Bıçak Paketleyerek Para Kazanma

06.11.2018
188
Evde Plastik Bıçak Paketleyerek Para Kazanma

Günümüzde ne iş yapabilirim diye düşünen ve kendi gelirine en bir kazanç daha isteyen yüz binlerce insan bulunuyor. Üstelik bu insanların yarısından fazlası ev hanımı ve öğrenci. Çünkü bu kişiler kendi ekonomik özgürlüklerini kazanmanın yollarını arıyorlar. Aslında piyasada bu talebi karşılayacak bir arz dengesi var. Çünkü çoğu firma ve işyeri evlere sipariş usulü ile iş veriyor. Bu sayede pek çok insan boş vakitlerinde bu siparişleri hazırlayarak para kazanıyor. Bunlardan biri de evde plastik bıçak paketlemek. Yalnızca bıçak paketleyecek bir eleman almak firmalar için maddi anlamda külfet. Dolayısıyla bu işi eve sipariş vererek yaptırmak çok daha ekonomik. İşte işin detayları.

Evde Nasıl Plastik Bıçak Paketlenir?

Evde yapılacak işlerden biri olan plastik bıçak paketleme son derece basit bir iş. Yapman gereken tek şey bıçakları, bu ürünler için hazırlanan ambalajların içine yerleştirmek ve ağzını kapatmak. Sağlık Bakanlığı’nın talimatı ile plastik bıçak, çatal ve kaçıklar belli bir düzende, hijyenik bir poşette bulundurulmak durumunda. Dolayısıyla bıçaklarını paketletmek isteyen pek çok firmaya internet üzerinden ulaşabilirsin. Firma için bu işi yapabilecek boş zamanının olması yeterli. İster evde ya da kendine ait bir ofiste bu çalışmanı gerçekleştirebilirsin.

Evde Plastik Bıçak Paketleme İşine Nereden Başvurabilirim?

Ek iş ne yapabilirim diye düşünüyorsan ve biraz da boş zamanın varsa bu iş tam senlik. Çünkü bıçak paketleme işi için ekstra bir yeteneğinin olmasına gerek yok. Üstelik bu işi veren firmalara ulaşmak oldukça da basit. İnternete girip kısa bir araştırma sonunda birden fazla firmanın iletişim numarasına ulaşabilirsin. Üstelik bu firmalar lokal iş bulma sitelerine de sık sık ilan verirler. Dilersen İŞKUR aracılığı ile de yakın çevrendeki plastik bıçak paketleme işlerine ulaşabilirsin. Ancak genel olarak ek iş bulma sitelerinden bu işlere ulaşman daha güvenli ve uzun ömürlü olacaktır.

Evde Plastik Bıçak Paketleme İşine Ne Kadar Zaman Ayırmalıyım?

Plastik bıçak paketleme işine ayıracağın zaman belki de yok. Çünkü sen bu işi televizyon izlerken, çay içerken, hatta dinlenirken de kolaylıkla yapabilirsin. Hiçbir zahmet ve yetenek gerektirmeyen bu iş sayesinde hem zamanından olmazsın, hem de ek kazanç elde edersin. Günde birkaç saatte dahi yüzlerce bıçak paketleyebilirsin. Ev hanımları bu iş sayesinde çok daha rahat para kazanabiliyorlar. Çocukları uyuduğunda ya da okula gittiğinde bile paketleme işini yaparak aylık ciddi bir gelir elde edebiliyorlar.

Evde Plastik Bıçak Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanırım?

Plastik bıçak paketleme işi sayesinde ev ekonomine destek olabilir, kendi harçlığını çıkarabilirsin. Elbette bu işten elde edeceğin gelir, bu işe ayırdığın vakitle doğru orantılı olacaktır. Ancak günde birkaç saat ayırarak aylık minimum elde edebileceğin kazanç 400 – 500 TL arasında değişiklik gösterecektir. Bunun biraz daha üstünde bir zaman ayırarak ayda ortalama 1000 TL’ye kadar bir kazanç elde edebilirsin.

Evde Plastik Bıçak Paketleme İşinde Nelere Dikkat Etmem Gerek?

Bu iş tamamen sipariş üzerine yapılacak bir iştir. Dolayısıyla bu işi yaparak para kazanmak istiyorsan önceliğin yapabileceğin kadar iş almak olmalıdır. Çünkü firmaların bazıları senden alacakları siparişe göre bu bıçakları pazarlayacaklardır. Bu nedenle, eğer sen siparişi geciktirirsen, pazarlama konusunda da problem yaşanabilir. Ayrıca paketleme işini firmanın belirttiği standartlara uygun olarak gerçekleştirmelisin. Çünkü bu bıçakların paketlenmesi Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu olduğu için yaptırımları da yüksek olabilmekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com