Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Plastik Kaşık Paketleyerek Para Kazanma

03.11.2018
206
Evde Plastik Kaşık Paketleyerek Para Kazanma

Plastik kaşık, bıçak ve tabaklar artık paketlenerek pazarlanıyor. Çünkü bu konudaki hijyen kuralları Sağlık Bakanlığı tarafından belirleniyor. Bu da ek gelir arayanlar için bir fırsat oluyor. Çünkü kaşık paketleme işi hem basit, hem de vakit almayan bir iş. Dolayısıyla kısa sürede yüzlerce kaşığı paketlemek mümkün. Hatta birkaç kişiden yardım alarak gün içinde binlerce plastik kaşığı bile paketleyebilirsin. Bu senin daha fazla kazanç elde etmeni sağlayacaktır. Çünkü firmalar, ne kadar çok sipariş alırsan o kadar çok seninle çalışmayı tercih ederler. Bu nedenle görüşme sırasında plastik kaşık paketleme işi için yeterli zamanın olduğunu muhakkak belirtmelisin.

Evde Plastik Kaşık Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Plastik kaşık paketleme işi için yapman gereken tek şet, kaşığı torbanın içine koymak ve ağzını kapatmak. İşte bu kadar basit. Hızlandığında dakikada birkaç kaşığı bile kolayca paketleyebilirsin. Asla ekstra bir güç, zaman ya da yetenek gerektirmeyen bu iş sayesinde hem ev ekonomine destek verebilirsin, hem okul masraflarını çıkarabilirsin, hem de birikim yapabilirsin.

Firmalar Evde Plastik Kaşık Paketleme İşini Kimlere Verir?

Aslında firmalar için bu işi kimin yaptığından çok, güvenilir, siparişi zamanında yetiştirebilecek ve dinamik kişilerle çalışmak önemli. Dolayısıyla bu kişi bir bankacı, işsiz bir kişi, ev hanımı, genç bir öğrenci olabilirsin. Kısacası bu işi yapabilecek vaktin varsa ve siparişleri yetiştirebilecek kapasiteye sahipsen firmanın tercihi olacaksın. Ancak daha önce bu işi yapmış ve el becerisi olan birileri firmalar için genellikle daha çok tercih nedeni oluyor. Yine de iş fikirleri anlamında yenilikçi olan firmalar herkese şans vermeyi tercih ediyor.

Kimler Evde Plastik Kaşık Paketleyebilir?

Plastik kaşık paketleme işini herkes yapabilir. Çalışmıyorsan gün içinde, çalışıyorsan işten sonraki birkaç saatinde plastik kaşık paketleyerek kazanç elde edebilirsin. Üstelik bu iş asla seni zorlamayacak. İstersen ailenle, sevdiklerinle ya da arkadaşlarınla paketleme işlemini hızlıca gerçekleştirebilir ve daha çok kazanç elde edebilirsin. Tek başına yapsan da gün içinde yüzlerce kaşığı paketleyebilirsin. Kısacası çocuk sahibi bir kadın ya da erkek olabilirsin, sınavlarla boğuşan bir gençte. Bu işi yapmana hiçbir şey engel değil.

Evde Plastik Kaşık Paketleme İşine Ne Kadar Zaman Ayırmalıyım?

Evde plastik kaşık paketleme işine ister tüm gününü ayır, ister birkaç saatini. Bu iş için ayırmak gereken belli bir zaman bulunmuyor. Boş zamanın kadar sipariş üretebilirsin. Ancak almış olduğun siparişi söz verdiğin vakitte teslim etmen de gerekiyor. Bu nedenle vaktini gözden geçirerek sipariş almanda fayda bulunuyor. Örneğin sınav dönemin var ise bu dönemde daha az sipariş alman senin için en iyisi olacaktır. Genel olarak bu işe gün bazında ayrılacak zaman 5 saati geçmiyor. Ancak bazı ev hanımları tüm gününü bu işe ayırarak asgari ücretin de üzerinde bir gelir elde ediyor.

 

Evde Plastik Kaşık Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanırım?

Plastik kaşık paketleyerek evde iş imkanı oluşturmak istiyorsan bu işten kazanacağın bedelin de siparişlerine bağlı olduğunu bilmelisin. Yani ne kadar çok sipariş teslim edersen kazancın da o ölçüde artacaktır. Ortalama olarak günde 3 ile 5 saat arasında bir zaman ayırarak elde edeceğin kazanç 1000 TL’ye yakın olacaktır. Bunun üzerinde ayıracağın bir vakit sana 1.500 TL’ye kadar getiri sağlayacaktır. Genellikle kilo bazında siparişler verilir ve siparişi teslim ettiğinde ödemen yapılır. Firma için güvenilir olman ve siparişi zamanında teslim etmen son derece önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com