Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Şal Yaparak Para Kazanma

02.11.2018
206
Evde Şal Yaparak Para Kazanma

Ek gelir elde etmek isteyenlerin sayısı günden güne artmaya devam ediyor. Bunun sonucunda da her açıdan birbirinden ilginç iş fikirlerini yakından takip etme imkanı doğmuş oluyor. Nitekim onlardan biri olma özelliği taşımaya devam eden şal yaparak para kazanma işi özellikle ev hanımlarının evde nasıl para kazanabilirim dikkatini çekiyor. Peki nedir nasıl yapılır nereden başlamalısınız hadi bunları okuyalım.

Evde Şal Yaparak Para Kazanılır Mı?

Evet, birçok tekstil firmaları evde ek iş veren firmalar Türk kadınının doğuştan gelen el yatkınlığını kazanca çevirme fırsatı sunuyor. Onlara günlük belirlenen siparişle belli sayıda şal yapmaları için teklifte bulunuyor. Ev hanımları ya da evde çalışmak isteyen hanımlar da bu teklifleri kabul ederek ücret karşılığında birbirinden harika el emeği göz nuru şal yapıyor. Böylece hem boş vakitlerini değerlendirmiş hem de aile ekonomisine katkıda bulunmuş oluyor.

Firmaları Nereden Bulacağım?

Firmalar internetten ilan vererek tekstil alanında freelance çalışacak şal örgü işi bayan elemanlar ile çalışacaklarını belirten ilan veriyorlar. Genellikle bu ilanları kariyer sitelerinden (Kariyer.net, Eleman Online vs) bulabileceğiniz gibi sosyal medyadan da (Instagram ve Facebook) aracılığıyla da bu ilanları veren şirketlere ulaşmanız pek ala mümkün.

Ya da onların ilan vermesini beklemeyin. Kendiniz satarak kendiniz kazanın. Bunun için ücretsiz olarak ürünlerinizi Let Go’ya yükleyin ve müşterilerinizin dikkatini çekecek yazıyla pazarlamaya başlayın.

Bunun yanı sıra Sahibinden sitesine de anında ilan vererek ürününüzü Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yoğun sitesinden de pazarlama imkanı bulursunuz.

Aylık Ortalama Ne Kadar Kazanacağım?

El sanatları işinden gerçekten de büyük kazançlar kazanmak mümkün. Çünkü ortaya harikulade tamamen size ait bir tasarım örneği verilmektedir. Bu da azımsanacak bir iş değil. Gerçekten de günlük 3 saat aralığında bu işle iştigal eden hanımların aylık 5.000 TL kazandıklarına şahit oldum. Bunun yanında kendi malını satarak daha çok kazananı bile var.

Kendi işinizi yapmak ve her açıdan pazar ağınızı genişletmek adına en ideal yöntemler arasında gelmeye devam eden bu işlemle her açıdan sizler de her an kazanma olanağını elinizde tutabilirsiniz.

Günde Ne Kadar Zamanımı Ayırmam Gerekecek?

Bu tamamen size bağlı. Ne kadar çok zamanınızı ayırırsanız o kadar çok kazanacaksınız demektir. O yüzden herhangi bir kısıtlama yok. Ayrıca serbest zamanlı çalışan evden çalışma olduğunuz için de kesinlikle belli bir saat zorunluluğu bulunmadan dilediğiniz zaman aralığında bir yandan dizinizi izlerken bir yandan da şalınızı örebilirsiniz. Bu da gerçekten de keyif verici bir şey değil mi! Böylece hem dizinizi kaçırmamış olacak hem de kendi ihtiyaçlarınızı eşinize yüklenmeden karşılamış olacaksınız.

Yasal Engel Var Mı?

Ev hanımlarının tereddüdü genellikle yasal engelle karşılaşıp karşılaşmadıkları üzerine olmaktadır. Kesinlikle bu işte yasal engel adına hiçbir sorun yok. Freelance olarak çalışmanız ve kendi üretiminizi kazanca çevirmeniz her bakımdan yasa dışı olmadığı gibi ülke ekonomisine de doğrudan katkıda bulunduğunuz için ayrıca önemli bir etkinlik olma özelliği taşımaktadır. Bu açıdan herhangi bir kısıtlama olmaksızın herkesin rahatlıkla bu işi yapabilmesi ve kazancını arttırması mümkün. Eğer firmalar ile çalışırsanız ödemeler haftalık yapılır ya da aylık yapılır yok eğer kendiniz yapıp satacaksanız o zaman satış başına alırsınız. Bu tamamen sizin belirleyeceğiniz bir özelliğe bağlı. Ancak firmalar hazır sizin için müşteri bulmuşken neden müşteri aramakla uğraşasınız ki! Sonuçta her iki durumda da kazanan taraf siz olacaksınız, o yüzden tekstil firmaları müstakil çalışmaya tercih etmeniz önerilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com