Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Silgi Paketleyerek Para Kazanma

04.11.2018
276
Evde Silgi Paketleyerek Para Kazanma

Paketleme işi günümüzde kendi evinden çalışmak isteyenlerin en sık yaptıkları iş arasında gelmeye devam ediyor. Özellikle kırtasiyeler kendi iş yoğunluklarını azaltmak için evde yapılabilecek ev hanımları, öğrenciler, emekliler için evden kırtasiye malzemelerini paketleyerek karşılığında günlük kazanç elde edebilecekleri bir hizmet sunuyor.

Bunlar arasında birbirinden renk renk, birbirinden desen desen kokulu süslü silgiler gelmektedir. Evet sizler de silgi paketleme işinden para kazanabilir ve böylelikle evinizin kazancına artı bir kazanç daha katarak her anlamda aile ekonomisine %100 oranında katkıda bulunmuş olursunuz.

Nasıl Başlayacağım?

Evde silgi paketleyerek para kazanmak istiyorsanız önce silgi paketleme işi veren kırtasiyecilerle anlaşmanız gerek. İster ikamet adresinizdeki kırtasiye sektörlerini arayarak bu konuda ayrıntılı bilgi alın isterseniz de ek iş arayanlara yönelik olarak ek iş ilanları veren siteleri takip edin silgi paketleyerek para kazanmanıza imkan tanıyan mutlaka firmayı bulacaksınız. Firmayı bulduktan sonra yapmanız gereken ev adresinizi vererek paketlenecek silgileri teslim almanız olacaktır.

Herkes Yapabilir Mi?

Elbette herkes yapabilir. Üstelik özel bir yetenek gerektirmediği için ev hanımlarına iş evin tüm üyeleri birlik olup çok kısa zamanda çok büyük paketleme işi yapabilir ve böylelikle zamandan da kazanmış olur. Özellikle gün boyu evde oturmaktan adeta patlama noktasına gelen ve kendilerine bir meşguliyet arayan ev hanımları için bu iş tam da ideal bir iş olmaktadır.

Nasıl Yapacağım?

Yapacağınız şey şu: Silgiler fabrikada karmakarışık halde üretilir ve bunların ambalaj numarasına ve markasına göre yeniden düzenlenmesi yani paketlenmesi gerekmektedir. Bu bakımdan da üzerinde markası yazan silgiyi ambalajındaki markasıyla bire bir eşleştirip paketleme yapmanız istenmektedir. Bu kadar son derece basit olan işlemle sizler de gerçekten aile ekonomisine yüksek oranda katkıda bulunarak her açıdan aile ekonomisine büyük oranda katkı sağlayacaksınız.

Ne Kadar Kazandırır?

Silgi paketleme işinden günlük evde is imkani 100 TL kazananlar var, 50 TL kazananlar da var. Bu sizin çalışma temponuza ve performansınıza bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Ancak şunu kesinlikle söylemeliyim ki aylık 1500-2000 lira aralığında gerçekten de her gün düzenli olarak bu işi yaparsanız kazanabileceksiniz. Üstelik oturduğunuz yerden bir yandan çayınızı içerken bir yandan televizyonda dizinizi izlerken bir yandan da paketleme işini yapmanız her açıdan önem taşıyan bir konu olarak karşımıza çıkacaktır.

Bu da ailelerin kazançlı çıkması adına düşünüldüğü zaman her açıdan önemli bir yaklaşım olarak karşımızdaki yerini koruyacaktır. En temel yaklaşımlara dayanarak her anlamda siz de yüksek oranda kazanacağınız bu hizmetten anında faydalanabilirsiniz.

Her Gün Yapacak Mıyım?

Genellikle sorulan soruların arasında her gün yapılacağı ya da yapılamayacağı sorusu geliyor. Açıkçası belirtmemiz gerekir ki her gün yapmak zorunda değilsiniz. Tamamen sizin belirlediğiniz çalışma ritmine bağlı olarak farklı saatlerde paketlenecek silgileri teslim alabilir ve aynı gün teslim etmek kaydıyla işlerinizi paketleyebilirsiniz. Elbette o gün yoğun olacağınızı düşündüğünüz zaman diliminde kesinlikle bu işi yapmak zorunda olmazsınız. Bu da her açıdan dikkatleri üzerine çekmeye devam eden bir konu olarak karşımıza çıkan nitelikleri oluşturacaktır.

Böylelikle siz de yüksek oranda kazanç sağlayacak ve de gerçekten de hem kendinizin tüm ihtiyaçlarını karşılama fırsatı hem de borçlarınızı ödemede kolaylık sağlamış olacaksınız. Özellikle büyükşehirlerde yaşayanlar için tek bir maaşla geçinmek hemen hemen imkansız bir hal almaya başladı. İşte sizler de böyle bir kolay iş sayesinde her anlamda kendi eviniz konforunda tamamen avantajlı çıkmış olacak ve evinizin giderlerini karşılayabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selda taşbaş dedi ki:

    merhaba izmirde yaşıyoruz hem kendim hemde arkadaş grubumuz var bu işi yapmak istiyoruz teşekkürler

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com