Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Takı Yaparak Para Kazanmak (2500 TL Gelir)

Evde Takı Yaparak Para Kazanmak (2500 TL Gelir)

Pek çok kişi evde ek iş yaparak aile bütçesine daha fazla katkı sağlamayı hedefliyor. Aslında sermaye olmadan yapılabilecek onlarca iş fikri arasında, biraz beceri isteyenlerin getirisi yüksek. Takı yaparak para kazanmak da bunlardan biri. Özellikle el yapımı takılara olan talebin artması, bijuteri noktalarını harekete geçirdi. Artık pek çok nokta, evlere sipariş vererek kolye yapımına destek oluyor. Ek iş talebi olanlar da, bu işlerde kendi el becerilerini paraya dönüştürebiliyor. Bu iş genellikle ev hanımlarının dikkatini çekiyor olsa da aslında genç neslin gelir kaynağı. Kız ya da erkek öğrenciler de bu işi ek gelir olarak yapabiliyorlar.

Evde Yapılan Kolyeler Kime Satılır?

Evde yaptığın kolyeleri çok kolay internet üzerinden pazarlayabilirsin. Özellikle kadınlar farklı ve el yapımı takı ürünlerine karşı hayli ilgili. Bunun için bir web sitesi kurabilir ya da bir sosyal medya hesabı edinebilirsin. Ayrıca bujiterilerin çoğu da yine el yapımı takı ürünlerine karşı ilgililer. Takı satış noktaları ile iletişime geçerek, yaptığın kolyeleri rahatlıkla satabilirsin. Hatta konfeksiyonlar ya da hazır giyim noktaları da bu ürünlere şans verecektir. Yaptığın kolyeleri satmak için bir nokta arıyorsan internette kısa bir araştırma yapman yeterli olacaktır. Çünkü pek çok aracı kişi internet üzerindeki iş sitelerinde kolye siparişi için iletişim kurmaktadır.

Evde Kolye Yaparak Para Kazanma Nasıl Yapılır?

Bu işi yapmak isteyen adayların öncelikle İŞ – KUR ya da web siteleri aracılığı ile işverene ulaşması gerekiyor. Resmi web siteleri üzerinden ilan veren noktalar genellikle telefon üzerinden sipariş vermeyi uygun görüyor. İŞ – KUR aracılığı ile kendi bölgendeki bu işi veren firmalar ile görüşme sağlayabilirsen, yüz yüze de işi alma imkânınız doğacaktır. Firma günlük, haftalık ya da aylık olarak siparişler verip bunların teslimini belirtilen günde yapılmasını ister. Ayrıca kolye yapımında kullanılacak klips ve boncuklar bazen firma tarafından karşılanır, bazen de sana bırakılır. Malzemeye harcadığın parayı daha sonra firmadan geri alırsın. Ayrıca ek iş olarak kolye yapımı konusunda bilgi sahibi değilsen birkaç günlük eğitim de yine firma tarafından verilmektedir.

Kolye Yapımında Nereden Yardım Alınabilir?

İş fırsatları anlamında doyurucu bir getiriye sahip olan kolye yapma işi, değerli taşların ve madenlerin de kullanıldığı bir iş olabiliyor. Ancak ek gelir olarak yapmak ile tasarımcı olarak çalışmak arasında fark bulunuyor. Kolye yapımı konusunda devletin kurslar aracılığı ile verdiği el becerisi dersleri bulunuyor. Ayrıca firmanın verdiği katalogları takip ederek istenilen kolyeyi de ortaya çıkarabilirsin. Hatta hayal gücünün yüksek olması durumunda tasarlama işi de sana bırakılabilir.

Kimler Evde Kolye Yaparak Para Kazanabilir?

Aslında genci yaşlısı, kadını erkeği herkes kolye yaparak para kazanabilir. Sandığınızın aksine kolay bir iş olan kolye yapımı, kullanılan malzemelerin işlevini bildiğinizde eğlenceli bir işe de dönüşebiliyor. En karlı işler kategorisinde değerlendirilebilen kolye yapımında, genellikle haftalık siparişler şeklinde ilerleniyor. Ayrıca sevdiklerinden ya da ailenden destek alarak yüklü siparişler alabilir ve kazancını katlayabilirsin.

Hangi Firmalar Evde Kolye Yapımı İşi Veriyor?

Başak Boncuk, Julidesing Boncuk, Sude Boncuk gibi firmalar bayilikleri aracılığı ile hem bocuk dizme, hem de kolye yapımı ek işleri veriyor. Bunun için firmaya mail atmak, telefon etmek ya da birebir görüşmek gerekiyor. Genellikle uzun vadeli çalışmak isteyenler firmaların tercihi oluyor. Haftalık siparişler şeklinde yapılan çalışmalar sonucunda, işi layığıyla yapan kişilere yeniden siparişler veriliyor. Ayrıca Eminönü ve Bakırköy gibi toptan satışın bel kemiği olan semtlerde, yine bu işi veren perakende noktalar ile karşılaşabilirsin. Tabi internetten araştırma yaparak da aracı noktalara ulaşabilirsin.

Evde Boncuk Yaparak Kaç Para Kazanılır?

Evde nasıl para kazanabilirim diye soruyorsan ve el becerin takı yapımına yatkın olduğunu düşünüyorsan o halde bu iş tam size göre. Üstelik siparişlerinin verimine göre alacağın ücret de farklılaşmaya ve artmaya başlayacak. İlk başlayanlardan biri olduğunu varsayacak olur isek haftalık ücretlendirmen yaklaşık 300 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterecektir. Yalnızca bu işi yaparak elbette aileni geçindirmen mümkün olmayabilir. Ancak ilerleyen dönemlerde çok ciddi bir ek gelir kapısı edinmiş olursun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com