Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Tel Toka Paketleyerek Para Kazanma

04.11.2018
208
Evde Tel Toka Paketleyerek Para Kazanma

Paketleme işleri, ek iş arayanlar için birebir. Çünkü hem yapımı basit, hem de kazancı yüksek olan bu işler için aman aman bir zaman ayırmaya da gerek bulunmuyor. Eğer kendine ayıracak birkaç saatin varsa bunun yarısında paketleme işi yaparak kazanç elde edebilirsin. Bunların arasında yer alan tel toka paketleme işi, nispeten diğer işlere göre daha basit. Firmalar bu işi verirken senin sabırlı olup olmadığından emin olmak ister. Çünkü tel toka paketleme işi sabır gerektiren bir iştir. İşte merak ettiğin diğer detaylar.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde tel toka paketleme işi aslında çok kolay bir iştir. Bazı firmalar tel tokaları bir kâğıt parçasına geçirip sonra paketlemeni isterken, bazı firmalar da direkt olarak toplu bir paket yöntemi kullanmanı isterler. Bunun için yeterli zamanının olup olmadığı ve siparişleri yetiştirmen firma için son derece önemli. Eğer daha önce buna benzer bir işi tecrübe ettiysen görüşme sırasında firmaya iletmende fayda var. Çünkü firmalar tecrübe sahibi kişiler ile çalışmayı daha çok tercih ederler. Karlı iş fikirleri arasında yer alan tel toka paketleme işi uzun yıllar daha rövanşta olacağa benzeyen bir iş.

Hangi Firmalar Evde Tel Toka Paketleme İşi Verir?

Genellikle kozmetik firmaları ve toptan toka&aksesuar satış noktaları tel toka paketleme işi veriyor. Hatta son zamanlarda kozmetik ürün satış noktaları da bu iş için siparişler vermeye başladı. İşi bulmak için izlemen gereken yol çok basit. İnterneti kullanmak. Çünkü bu firmalar duyurularını internetten yapıyor ve yine internetten başvuru topluyor. Ayrıca ek iş bulma sitelerinden de yine tel toka paketleme işine rastlayabilirsin. İŞKUR bu konuda öncü. Özellikle ev hanımlarını ekonomiye katmak isteyen İŞKUR, bu tarz ek işleri bünyesinde barındırıyor. Hanımlar ya da beyler bu yapılanma aracılığı ile firmalarla ihtiyaç halinde görüşebiliyor.

Kimler Evde Tel Toka Paketleyerek Para Kazanabilir?

Para kazanmak istiyorum diyen hemen herkes bu işi yapabilir. Yapılması gereken tek şey tokaları belirtilen torbalara yerleştirmek. Bunun dışında ekstra hiçbir zahmete girmene gerek bulunmuyor. Gün içerisinde birkaç saatini bu işe ayırarak ciddi bir ek kazanç elde edebilirsin. Eğer daha fazla vaktin var ise aylı kazancın beklediğinden çok daha yüksek olabilir. Genci yaşlısı, kadını erkeği herkes evde tel toka paketleyerek para kazanabilir.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Ne Kadar Zamanımı Alır?

Evde tel toka paketleyerek para kazanmaya karar verdiysen, bu iş için kendine ayıracağın zamandan çok fazla feragat etmene gerek bulunmadığını bilmelisin. Çünkü onlarca tek tokayı dakikalar içinde paketleyebilirsin. Ancak dikkatli davranmalı ve tokaların kaybolmamasını sağlamalısın. İlk etapta biraz yavaş davransan da zamanla elin bu işe alışacak ve hızlanacaksın. Sen hızlandıkça kazancın da durmadan artacak. Ancak bu iş için ev işlerini aksatmak, ödevlerini göz ardı etmek ya da kendi işinle ilgilenmemek zorunda hiçbir zaman kalmazsın.

Evde Tel Toka Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Bu işten paket başına ya da tel toka sayısına göre para kazanabilirsin. Firmadan firmaya bu fiyatlandırma değişecektir. Bir defada yaklaşık 10 bin tel toka eşlim etmen istenecektir. Ortalama bu rakama verilecek ücret de 300 – 500 TL arasında değişir. Eğer ailenden ya da sevdiklerinden bu iş için destek alabilir ve daha çok tel toka paketleyebilirsen aylık kazancın 2000 TL’ye kadar artacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com