Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazanma

Evde Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazanma

Akıllı telefonların hayatımızı etki altına alması, bu telefonların aksesuarlarını da ayrı bir meslek dalı haline getirdi. Özellikle de evde yapılabilecek iş arayanlar, telefon kılıfı hazırlayarak güzel kazançlar elde ediyor. Bu işi çoğunlukla telefon kılıfı pazarlayan toptancılar ya da telefon kılıfı satış noktaları iş olarak veriyor. Çünkü günümüzde sağlamlığının yanında, süslü ve görsel anlamda farklı olan kılıflara talep yüksek. Üstelik bu işi yapmak da çok basit. Zaten temel malzemeler siparişi veren nokta tarafından temin ediliyor. Kılıfların süslenmesi için ayrıca bir eleman çalıştırmak istemeyen firmaların tercihi, evlere kılıf yapma işini ek iş olarak vermek.

Evde Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır?

Evde telefon kılıfı yapabilmek için biraz zamana ve malzemeye ihtiyacın bulunuyor. Bu malzemeler sana siparişi veren nokta tarafından veriliyor. Bu içerikler genellikle boncuk, pul, tüy ve çeşitli aksesuarlardan oluşuyor. Yapman gereken tek şer, siparişi aldığın noktanın belirttiği ve örneklediği gibi ya da tasarlayarak kılıfları süslemek. Firma ile görüşme sırasında el becerinin ve zamanının olduğunu belirtmende fayda bulunuyor. Çünkü firma bu işi en az hata ile yapabilecek kişilerle çalışmayı uygun bulacaktır. Ayrıca kılıfları süsleme işini evde yapabileceğin gibi, herhangi bir çalışma ortamında da hazırlayabilirsin. Hatta varsa firmanın atölyesini de bunun için kullanabilirsin.

Kimler Evde Telefon Kılıfı Süsleyebilir?

Kılıf süsleyerek para kazanmak genellikle gençlerin tercihi. Çünkü gençler kılıf süsleme konusunda daha yaratıcı olabiliyorlar. Ancak yine de para kazanmak istiyorum diyen herkes bu işi yapabilir. Oldukça basit ve eğlenceli olan bu işin getirisi de yüksek. Yine de firmalar daha önce bu işle uğraşmış kişilerle çalışmayı daha uygun buluyor. Ayrıca firmalar, kişilerin enerjisi ve yaratıcı becerileri yüksek kişilerle çalışmayı seviyorlar.

Telefon Kılıfı Süsleme İşine En Kadar Zaman Ayırmak Gerekiyor?

Telefon kılıfı süsleme işine uzun saatlerini ayırmana gerek yok. Hatta hobi olarak bile bu işi yapabilirsin. Okuldan döndükten sonra, işten geldikten sonra ya da evindeki işlerini bitirdikten sonra oturup kılıf süsleyebilirsin. Kılıf süsleme şekline ve metoduna göre 1 saatte rahatlıkla bir kılıfı süsleyebilirsin. 1 ay içinde süsleyeceğin yüzlerce kılıf, sana çok iyi bir ek gelir sağlayacak. Özellikle de öğrenciysen tüm okul masraflarını kılıf süsleyerek çıkarabilirsin. Aynı şekilde ev hanımıysan bu iş sayesinde bütçene destek olabilirsin.

Telefon Kılıfı Süsleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Ek iş fikirleri arasında yer alan telefon kılıfı süsleme, kazancı yüksek işler arasındadır. Çünkü kılıf başına alınan komisyon ay sonunda asgari ücretten de yüksek olabilmektedir. Aslında ne kadar para kazanacağın tamamen günlük, haftalık ya da aylık ne kadar kılıf hazırlayabildiğine bağlı ne kadar çok kılıf hazırlayabilirsen, kazancın da o ölçüde artacaktır. Üstelik bu işi yaparken yakınlarından ya da ailenden de destek alabilirsin. Böylece hazırladığın kılıf sayısını ikiye katlar, aynı oranda da daha çok kazanç elde edebilirsin.

Kimler Evde Kılıf Hazırlama İşi Verir?

Evde kılıf hazırlama işini, daha çok toptancılar vermektedir. Bu toptancılara ulaşmanın yolu da kılıf satan noktalardan geçiyor. Ayrıca internette de kılıf süsleme işi veren kişi ya da kurumlar ile karşılaşabilirsin. Daha çok lokal iş bulma siteleri bu konuda sana yardımcı olacaktır. İstersen kendine has, tarz ve tasarım kılıflar oluşturabilir, bunları kendin de pazarlayabilirsin. İnternet üzerinden pazarlayabileceğin gibi, kılıf satış noktalarına da komisyonlu satış verebilirsin. Genellikle kılıf satışı artık sosyal medya üzerinden daha sık yapılmakta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com