Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Tespih Yaparak Para Kazanma! ( En Az 1500 TL )

07.10.2018
291
Evde Tespih Yaparak Para Kazanma! ( En Az 1500 TL )

Ek İş Ek Para Evde Tesbih Yapımı

Evde ek iş yapanlar için tesbih yapma işi en çok yapılan ve sevilen ek iş arasında yer alır ve günümüzde yapılan ek işlerden çok daha önce birçok evde aile gelirine katkıda bulunmak için yapılıyordu. Hala herkesin evinde yapabileceği işler arasında yer alan tesbih yapımı, evde yapılan işler arasında lider konumdadır.

Evde tesbih yapımı işinin kazancı diğer işler ile karşılaştırılınca oldukça fazla miktardadır. Tesbih Firmaları ürünlerinin yapımı için eleman çalıştırmaktansa genellikle evlerinde çalışan, ek iş arayan insanları tercih ediyorlar, bunun nedeni ise evde çalışarak yapılabilen işler arasında bulunmasıdır. Evde yapılabiliyor olmasından kaynaklanan en büyük etken ise evinizde tüm ailenin kolayca yapabiliyor olmasıdır. Kısacası genelde evde para kazandıran işler içinde bulunan evde tesbih yapma işi, tek kişi olarak değil de, evinizde ailenle birlikte daha çok üretim yaparak, daha fazla kazanmanız mümkündür. Hatta komşularınızı ve arkadaşlarınızı toplayarak evinizde tesbih yaparak gelirinizi daha da arttırabilirsiniz.

Evde Tesbih Montajı nasıl Yapılır?

Evde tesbih yapmanın hiç bir zor yanı yoktur. Anlaştığınız tesbih firması evinize teşbihler için kullanacağınız boncukları ve ipleri gönderir. Her teşbih modeli için ayrı boncuk dizisi bulunur.

Bir ipe kaç tane boncuk dizileceği belirtilir ve sizde tesbih boncuklarını sırayla ipe geçirmeye başlarsınız. İpe dizeceğiniz boncukların bazılarında kırıklar ya da çatlaklar olabilir. Kırık ve çatla boncukları ayırmanız gerekir.

Genellikle 250 – 300 kadar tesbih çıkacak malzeme gönderilir ve verilen işin en geç ay sonunda bitmesi istenir. İsterseniz aylık üretim için verilen malzemeleri hızlıca tesbih haline getirebilirsiniz ve boş kalan günlerinizde kendinize zaman ayırarak vakit geçirebilirsiniz ya da başka ek işler de yaparak daha fazla kazanabilirsiniz.

Evde Tesbih Yapımı İle Ne Kadar Kazanç Sağlanır?

Genellikle üretilen tesbihler firmaya geri gönderilir ve firma teşbihleri aldığı zaman anlaşmalı olduğu tesbih satışı yapan mağazalara gönderir. Tesbihler mağazalara gönderildikten sonra satışa çıkarılır. Bu mağazalarda el emeği ile üretilen tesbihler daha yüksek fiyatlara satılır.

Tesbih yapma işi genelde ek iş fırsatı olarak tercih edilir. Tesbih yaparak iyi bir aylık gelir elde ederek herhangi başka bir iş yapmayan geçimlerini sağlayan insanlarda vardır. Siz yine de bu tarz işleri evde ek iş olarak değerlendirin, satışlarla orantılı olarak, her zaman iş gelmeyebilir ve zor durumda kalabilirsiniz, Bu tür risklere çözüm olarak aynı anda bir kaç firmayla anlaşabilirsiniz.

Evde tesbih yaparak aile bütçenize aylık 1.500 TL gibi kazançlar sağlayabilirsiniz, bu rakamı düşürmek yada katlamak tamamen size kalmış bir durum.

Evde tesbih Yapımı Firmalarına Nasıl Ulaşırım?

Tesbih işi veren ve eleman arayan firmalara ulaşmak için her zaman ki gibi İnterneti kullanarak ulaşabilirsiniz. Birçok firma iş verecek kişileri bulabilmek için İnternet aracılığı ile iş ilanları verirler.

unisbul.com, tr.indeed.com, facebook iş ilanları gurupların’dan kolayca bulabilirsiniz.

Evde yapılabilecek işler için eleman arayan firmalar genelde tek başınıza değil de ailece üretim yapacak, kalabalık hatta ekibi olan kişileri daha çok tercih eder. Bunun nedeni verilen işlerin daha hızlı tamamlanarak erken sürede satışa çıkarma şansı vermesi, evlere iş veren firmalar ile anlaşırken aylık beklentinizi firmaya belirtebilirsiniz ama genellikle firmalar, üretilen tesbih başına ücret ödeme mantığı ile çalışır. Gelirinizi üretebileceğiniz tesbih sayısını netleştirdikten sonra daha rahat tahmin edebilir ve dengeleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com