Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Uyku Tulumu Paketleyerek Para Kazanma

07.11.2018
245
Evde Uyku Tulumu Paketleyerek Para Kazanma

Uyku tulumu, kampçıların yanından ayırmadıkları kamp malzemesinden birisidir. Uyku tulumu üreten firmalar uyku tulumunun makineden karışık halde çıkmasından ötürü etiketinde yazan numaralarına göre ayrıca paketlenmesi ve doğru bir şekilde ambalajına yerleştirilmesi için dışarıdan serbest çalışan kişilere bu iş karşılığında para ödemektedir.

Siz de internetten nasıl para kazanabileceğinizi düşünüyor ve uzun süreden beri aklınıza yatan bir iş bulamıyorsanız o halde evde uyku tulumu paketleyerek yeni iş ilanları para kazanma işini tüm detaylarıyla incelemenizi tavsiye ederiz.

Uyku Tulumu Paketleyin Para Kazanın

Uyku tulumu fabrikadan karışık halde çıkar. Tedarikçi firma satış yapan mağazaya bunu elbette karışık halde göndermek istemez. Önce bu uyku tulumu modellerinin etiketinde yazan numaralarına göre yeniden sınıflandırılıp paketlenmeleri gerekmektedir. Tedarikçi firmalar bunu kendileri yapmaz çünkü kendileri zaten diğer malları da nakliyatla meşgul olurlar. O halde bu işi yapacak birilerine ihtiyaç var demektir. Şu an ek iş arayan bir kişi olarak siz de o işi yapacak bir kişi olabilirsiniz. Üstelik evinizden oturduğunuz yerden paketleme işi yaparak aylık 1500-2000 liraya yakın para kazanabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Firmaya uyku tulumu paketleme işi üzerine başvuru göndermeniz ile size dönüş yapan tedarikçi firmalar size telefonda iş hakkında bilgi verir. Bayanlara özel ve erkeklere özel olarak üretilen uyku tulumları yumuşacık kaz tüyünden üretilirler. Bunların elbette birbirinden farklı numaraları bulunur. Fabrikada karışık olarak çıktıkları için bunların üzerinde yazan etikete göre yeniden ayrıştırılıp paketlenmesi gerekmektedir. Günlük paketleme işinden 20-50 lira aralığında para kazanabilecek ve aylık 1500 liraya yakın para kazanarak aile ekonomisine büyük oranda destek sağlamış olacaksınız. Bu son derece kazançlı olan işe hemen bugün atılarak para kazanın.

Kimler Yapabilir?

Uyku tulumu paketleme işi ev hanımları için ideal bir iştir. Paketleme işine bayanların hafta sonu ek iş eli daha çok yatkın olduğu için bu işten onlar daha çok para kazanabilmektedir. Böylece her anlamda ev hanımlarının ev ortamında hatta diğer komşularına da haber vererek birlikte çok daha kısa sürede uyku tulumu paketlemesi hem eğlenceli olacak hem de kolay olacak. Bir yandan koyu bir muhabbetin ortasında kendinizi bulabilir bir yandan da dizinizi izlerken uyku tulumlarını etiket numarasına göre paketleyebilir ve bunun karşılığında günlük olarak elden paranızı alabilirsiniz.

Çalışma Süresi

Uyku tulumu paketleme işi zor bir iş değil. Ağırlık kaldırmazsınız ya da dikiş nakış işleri gibi boynunuzu ağrıtacak bir iş olmadığı için günde 2 veya 2,5 saat gibi kısa bir süre ayırmanız halinde evden serbest zamanlı olarak para kazanabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Firmayı Nereden Bulurum?

Paketleme işi veren onlarca firma var. Üstelik tekstil fabrikaları bu iş için freelance iş ilanları eleman aradıklarını bildirmektedir. Bu kişiler genellikle forum sitelerinde ek iş arayan firmalar başlığı altında güncel olarak duyuru paylaşır. Eğer siz de bu firmaların paylaşmış oldukları ilanları takip ederseniz gerçekten de ek iş fırsatı yakalayarak ailenizin giderlerini dengelemek adına evinizden çalışma imkanını bulabilirsiniz. Bu bakımdan da hem siz kazanmış olursunuz hem de firmaların üstündeki iş yükünü de azaltmış olursunuz.

Bunun yanı sıra Facebook, Instagram aracılığıyla da paketleme ilanı veren firmaların iletişim bilgilerine her halükarda erişmeniz mümkün olacaktır. Siz de hemen bu tedarikçi firmalarla anlaşarak günlük 50 liraya kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Firmayı yine alternatif olarak çevrenizdeki tekstil üreticilerinden de temin edebilir ve bu işi yapmak istediğinize dair iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com