Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Evde Yapılabilecek İşler Aylık 10.000 TL

Evde Yapılabilecek İşler Aylık 10.000 TL

Yaşam koşullarına bağlı olarak evin geçimini sağlamanın, gün geçtikçe biraz daha zorlaştığı günümüzde birçok kişi ek gelir kazanmak amacıyla kendisi için evde yapılabilecek işler araştırmaktadır. Evde yapılabilecek ek iş aranmasının en büyük sebebi ekonomik kaynaklı problemlerdir. Maalesef günümüzde ailede sadece tek kişinin çalışmasıyla normal koşullarda bir yaşam sürmek neredeyse imkansız olmuştur. İhtiyaçlar sürekli arttıkça ek gelir sağlamak için para kazanma yollarından birisi olan evde yapılabilecek işler bulmak ise çok önemli bir çıkış yolu olmaktadır. Ek gelir elde etmek amacıyla yapılabilecek fazlasıyla iş fikri bulunmasına rağmen, bu iş fikirleri arasından en çok tercih edilenler, evden yapılabilecek olan ek işlerdir. Bu makalede, sizlere ekonomik anlamda rahat bir nefes aldıracak evde yapılabilecek işlerden bahsedeceğiz.

Evde Çamaşır Yıkayarak Para Kazanma

Evde yapılacak işler düşündüğünüzde çamaşır yıkamak cevap olabilir. Çamaşır yıkama işini evden yapmanın yanı sıra peşin olan ve aynı gün verilen ücretler daha çok bayanları bu işe teşvik etmektedir. Evde çamaşır yıkama işi yaparak en az 900 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. Çünkü hemen hemen bu işi yapmak günlük 30 TL ye denk gelmektedir. Müşteri potansiyeliniz çok önemli bir konudur. Çevrenizi ne kadar genişletirseniz o kadar insandan iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Kazancınız da buna göre artacaktır. Çamaşır yıkama işi yapmak istiyorsanız internetteki ilan sayfalarında bu işi yaptığınıza dair bilgiler vermelisiniz. Kendi sayfanızı açarak kendi reklamınızı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra broşürler dağıtabilir ve çalışan kesime ulaşabilirsiniz.

Evde Çamaşır Yıkayarak Para Kazanma İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-camasir-yikayarak-para-kazanma/

Evde Atkı Örerek Para Kazanma

Gelişen teknoloji bizlere her ne kadar faydalı gibi görünse de zararları da olmuyor değil. Fakat günümüzde bu işler makine ile yapıldığından evde iş imkanı da azaldı. Para kazanma sürecinize başlayabilmek için internetin gücünü de kullanmalısınız. İnternet üzerinde el emeği olarak satılan ürünlerin fiyatları hiçte hafife alınacak kadar düşük değil. Sizde birbirinden farklı modelleri 20-100 TL arası satışa koyarak evde para kazanma yolları seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Tabi ki bu fiyatlar seçilen ipe, modele, kişiye özel tasarımsa tasarım türüne göre farklılıklar gösterecektir. Bu işten en fazla kazanç sağlayabileceğiniz dönem ise Sonbahar – Kış sezonudur.

Evde Atkı Örerek Para Kazanma İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-atki-orerek-para-kazanma/

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma

Ev hanımları için son yıllarda artan evde iş sektörüne bir yenisi daha eklendi. Ev hanımları evde nikah şekeri yaparak ayda ortalama 3000 TL kazanabilirler. Bu iş hem para kazandırıp hem de vakitten tasarruf ettirmektedir. Birçok kişi evinden çalışarak aylık 3,000 liraya kadar para kazanırken, evde nikah şekeri işi ile de gayet güzel para kazanılabilir. Firmalar genellikle tane başına ödeme yaparlar. Tane başına 1 – 5 kuruş ödeyen firmalar toplamda 100 – 1000 adet arasında sipariş verirler. Eğer gün içerisinde 1000 tane yapabilirseniz aylık 3,000 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-nikah-sekeri-yaparak-para-kazanmak/

Evde Turşu Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde ek iş fikirleri olarak bugün ki konumuz evde turşu yaparak para kazanma yollarıdır. Evde turşu işi oldukça basit ve karlı bir iştir. Kesinlikle herkes yapabilir. Çünkü hiç bir zahmeti olmadan çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Evde turşu işi ile bir yaz boyunca ortalama 3000-5000 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz. İlk olarak daha önce hiç turşu yapmadıysanız internetten hemen tariflerine bakın ve en güzel turşuyu yapana kadar da kendinizi zorlayın. Yaptığınız turşularda kesinlikle kaliteden kaçınmayın. Yüksek kazançlar elde ettiğinizi göreceksiniz.

Evde Turşu Yaparak Para Kazanma İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-tursu-yaparak-para-kazanmak/

Evde Meyve Kurutarak Para Kazanma

Evde iş imkânı sunan meyve, sebze işlerini de seviyorsanız rahatça yapabileceğiniz bir iştir. Para kazanmanın bu kadar zor olduğu bir dönemde para kazandıran her fikir altın kadar değerlidir. Meyve kurutma işlemi doğru teknikleri ve püf noktaları bilinerek yapılırsa aslında çok kolay bir iştir. Yaz aylarında kuruttuğunuz meyveleri kışın rahatlıkla satıp gelir elde edebilirsiniz. Evde meyve kurutma işini sakın küçümsemeyin, satın aldığınız meyvelerden 3 katını elde etmek hiç de küçük bir kazanç değildir. Yaz aylarında kuruttuğunuz meyveleri Kasım-Aralık aylarında satarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu sayede aylık 800-1000 TL arası bir kazanç elde edilebilir.

Evde Meyve Kurutarak Para Kazanma İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-meyve-kurutarak-para-kazanma/

Evde Mantı Yaparak Para Kazanma

Evde yapılacak işler arasında evde mantı yaparak satmak da olabilir.  Kahvaltıcılar, kuru gıda satış noktaları, marketler, bakkallar ve lokantalar el yapımı mantıyı kolayca satın alacaklardır. Öğrenci çalışan ya da ev hanımı hemen her bayan bu işi yapabilir. Vaktiniz kadar çalışarak aylık güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Evde mantı yaparak para kazanmak için 2 alternatif bulunuyor. Bunlardan biri firmalar ile çalışmak, diğeri ise kişinin kendi çapında satışını yapması. Eğer firmalar ile sipariş alarak çalışmak isterseniz aylık kazancın 1000 TL ile 1500 TL arasında değişiklik gösterecektir. Ancak bu işi kendi çapınızda yapmak isterseniz aylık kazanacağınız miktar 750 TL ile 1000 TL arasında değişecektir.

Evde Mantı Yaparak Para Kazanma İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-manti-yaparak-para-kazanmak/

Çeyizlik Patik Yaparak Para Kazanma

Evden yapılabilecek işler nedir diye soruyorsanız ve örgü işlerine meraklıysanız  pek çok iş alternatifi bulunuyor. Bunlardan biri de çeyiz patiği hazırlamaktır. Çeyizlik eşya satan butiklerin çoğu bu ürünlere talip olacaktır. Hatta yalnızca çeyizlik değil, yöresel kıyafet satan noktalar da yine patik satın alacaktır. Genellikle evde patik yapma işi kadınlar tarafından sık tercih ediliyor. Özellikle bir işte çalışamayanlar, çalışıp da bol boş zamanı olanlar patik yaparak para kazanabiliyor. Hatta öğrenciler dahi bu işten kendi harçlıklarını çıkarabiliyor. Bir çift patiği ortalama 5 – 6 saatte bitirebilirsin. Hatta daha hızlı olan hanımlar bir gün içinde 2 ya da 3 çift patik örebiliyor.


Genellikle, standart bir çift patik için ödenecek bedel 10 – 30 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ancak, çeyizlik patik dendiğinde biraz daha süslü ve farklı ürünler bekleniyor. Patik ne kadar farklı ise ödenecek bedel de o oranda artıyor.  Değişik patik modelleri satarak aylık kazancınız 500 – 600 TL’ye ulaşabilir.

Çeyizlik Patik Yaparak Para Kazanma İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/ceyizlik-patik-yaparak-para-kazanma/

Evde Magnet Yaparak Para Kazanma

Evde yapılabilecek işler arasında birçok iş çeşidi bulunuyor, bu işlerden en çok tercih edileni ise paketleme ve montaj işlerdir. Magnet yaparak para kazanmak da bu işlerden birisidir. Magnet süslemelerine, reklam malzemeleri ve promosyonlara olan ilgi her geçen gün artıyor. Nişanlarda, düğünlerde, doğum günlerinde ve benzeri özel günler ve partilerde kullanılmak için toplu magnet imalatı yapılmakta ve magnet siparişleri verilmektedir. Buzdolabı süsü olarak çok sevilen ve tercih edilen magnet süslemeler, bayanlar tarafından hediyelik olarak da verilir. İlk önce ödemelerde ve işin sürekliliği için güvenilir firmalar ile bağlantı kurmalısınız. Magnet birleştirme işinde ne kadar çok birleştirme ve paketleme yaparsanız o kadar çok kazancınız olur.


Magnet paketleme işinde her matbaa ve promosyon firması iş için farklı fiyat politikası ve ödeme şekli belirler, belli bir standardı yoktur. Bazı firmalar haftalık ödeme yaparken, bazı firmalar aylık ödeme yapmayı tercih ederler. Magnet paketleme işi ile aylık yaklaşık 2000-2300 TL. gelir elde edebilirsiniz.

Evde Magnet Yaparak Para Kazanma İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-magnet-yaparak-para-kazanma/

Evde Özel Ders Vererek Para Kazanma

Evinizin konforunda rahatlıkla bütün öğrencilerinize ders anlatmak için yapmanız gereken kulaklıklı mikrofon, dizüstü bilgisayar ile siz de kendi videolarınızı çekip sosyal medyadan yayınlayabilir ve ders anlatarak para kazanabilirsiniz. Yayınlanacak derslerin Youtube başta gelmek üzere sosyal video paylaşım siteleri üzerinden kendinize ait bir kanal oluşturarak ücretsiz olarak paylaşmanız ve reklam yapmanız izlenme sayısına bağlı olarak gelir elde etmeniz mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra kendi resmi web sitenizi kurarak öğrencilerinize buradan da özel ders verebilirsiniz. Eğer kendi özel alanınızdan ders anlatırsanız öğrencilerin sizi beğenip ilgiyle takip etmesine bağlı olarak aylık 20.000 lira gibi astronomik rakamlar kazanmanız hiç de zor değil. Ancak özel bir kurumun online ders kanalından ders anlatma yolunu tutarsanız bu durumda kurumun öğrencilerine verdiği aylık 3.500-4.000 lira aralığında kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Özel Ders Vererek Para Kazanma İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-ozel-ders-vererek-para-kazanmak/

Evde Çocuk Bakarak Para Kazanma

Günümüzde pek çok insan evden çalışma ve para kazanma yolu arıyor. Evde çocuk bakarak para kazanmak da aslında tüm vaktini değerlendirmek için iyi bir meslek. Özellikle ev hanımları kendi evlerinde çocuk bakarak, ciddi bir getiri sağlayabiliyorlar. Çalışan aileler, çocuklarını bu bakıcılara emanet ederek para ödüyor, hatta sigorta yapıyorlar. Ev hanımları başta olmak üzere, bu konuda tecrübe sahibi bulunan herkes evde çocuk bakarak para kazanabilir. Ancak çocuk sahipleri genelde bu konuda ciddi bir tecrübe ve güven bekliyor.

Ev hanımı ya da üniversite öğrencisiysen bu meslekte çalışabilir ve kazanç elde edebilirsin. Evde çocuk bakma işi ile uğraşmak istiyorsanız, bu işten normal bir meslekte çalışan kadar kazanabilirsiniz. Çünkü çocuk bakıcılarına ödenecek minimum tutar zaten asgari ücret kadar yani 1600 civarıdır. Ayrıca bu kişilere ebeveynler tarafından çalıştığı gün kadar sigorta yapılması da şart. By iş için günde en az 5 saat  zaman ayırmalısınız.

Evde Çocuk Bakarak Para Kazanma İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/evde-cocuk-bakarak-para-kazanmak/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com