Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Eyfel Parfüm Bayilik Başvurusu ve Fiyatı

07.10.2018
376
Eyfel Parfüm Bayilik Başvurusu ve Fiyatı

Türkiye’nin yerli parfümeri markası Eyfel, 2008 yılında İstanbul’da kuruldu. Kuruluşundan çok kısa bir süre içerisinde giderek büyüyen ve Türkiye genelindeki bayilikleriyle ilerlemeye devam eden hacmiyle dikkatleri üzerine çekti. Öte yandan yine Eyfel olarak her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin tamamen doğal bitkisel özlerle klasik parfüm serisi üretimine başladı. AVM içerisinde günümüzde daha çok bayilikleri bulunan Eyfel parfüm bayilik bunun yanı sıra işlek caddelerde de şube açacak bayiliklerini desteklemeye devam ediyor.

Avantajları

7500 m² alana sahip olan Tuzla’daki üretim tesisinde tamamen yerli sermaye ve yerli üretim çalışmaları dikkat çekmektedir. Yanı sıra dikkat çeken hususlar arasında gelmesi bakımından bayilik açmak isteyen kişilerin gayet düşük maliyetle kendi dükkanına sahip olması her açıdan mümkün olacak ve her anlamda kazanma fırsatı yakalanacaktır.  Bu da dikkat çeken konulardan biri olması açısından önemlidir.

Bayilik Koşulu

Bayilik açmak isteyenlerin minimum 10 m² mağaza alanına sahip olması  ve yine minimum 10 bin lira maliyetinin olması gerekmektedir. Bu koşulu taşıyanlar her anlamda bayilik tarafından sunulan tüm olanaklardan anında yararlanacak ve her açıdan Eyfel parfümerinin bir bayisi olarak ülkemizin milli sermayesi ile kurulmuş parfüm şirketini bulunduğu lokasyonda temsil etme fırsatı yakalayacaktır.

Bunun yanı sıra yine dikkat çeken konular arasında gelmesi bakımından bayilik açmak isteyenlerin her anlamda kaliteden bir an dahi ödün verilmeksizin tüm franchise destekleri de 1 haftalık sağlanmaktadır.

Bayilik Eğitimleri

Bayiliklere personel seçme ve yerleştirme desteği, yine personel eğitimleri verilmektedir. Öte taraftan yine 1 hafta sürecek olan satın alma, reklam ve pazarlama alanlarında da girişimcilere her açıdan tüm eğitimler anında verilecektir. Böylece her açıdan sizler de söz konusu bayilik olarak her açıdan fark yaratabilir ve tüm özelliklere dayanarak bayiliklerin sahip olduğu olanakları elde etmiş olursunuz.

Şubeler

Eyfel parfümün ülkemizde 400 adedi geçen şubeleri vardır. Bu şubelerinin büyük bir çoğunluğu avm alanında yer almaktadır. Öte yandan yine dikkat çeken bir diğer özellik olması adına şubelerin her anlamda birbiriyle daima uyum içerisinde bulunduğundan da kesinlikle söz etmemiz gerekecektir.

Türkiye dışında Almanya, Polonya, İran, Irak ve Makedonya gibi farklı coğrafyalarda da şubeler bulunmakta ve her anlamda yerli markanın dünya genelinde her açıdan temsil edilmesine çalışılmaktadır.

Tamamen Doğal Parfümeri

3 gün kalıcı olma garantisi sunan parfümler iş kurmak tamamen Eyfel parfümeri şirketinin Tuzla ilçesindeki 7500 m² alana sahip üretim tesisinde üretilmektedir. Ülkemizin doğal çiçek özleri kullanılarak elde edilen söz konusu bu parfümler her açıdan fark yaratmaya devam eden üstün yönleriyle tamamen ayrıcalıklı olmayı sürdürmektedir.

Bütün bu ortada duran yaklaşımlar bakımından da değerlendirildiği zaman her anlamda sıra dışı özelliklerle karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir.

Öbür yandan yine tümüyle farklı özellikleri bir arada sunmaya devam eden yaklaşıma dayanarak her anlamda kusursuz olmaya devam eden noktaları da vardır. Bütünüyle bu özellikleri ise onun dikkat çeken yanlarını oluşturması adına gerçekten de önemli bir konuyu teşkil etmeye devam edecektir.

Eyfel Parfüm İletişim

Eyfel parfüme farklı iletişim kanallarından rahatlıkla ulaşmanız mümkün olmaktadır. Lokasyon olarak Orta mh, 30 Ağustos cd, No: 33 Tuzla/İstanbul adresinden 7500 metrekarelik üretim tesisini yerinde görmeniz mümkün olacak. Bunun yanı sıra 0216 356 34 56 numaradan ya da [email protected] adresi üzerinden de her anlamda şirkete ulaşmanız mümkün olmaktadır. Bu da dikkat çeken bir diğer nokta olarak öne çıkmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com