Kazançlı Fikirler

Fakir Bayilik Bedeli ve Şartları

04.11.2018
285
Fakir Bayilik Bedeli ve Şartları

Türkiye’nin öncü temizlik ve hijyenik markası Fakir Hausgerate 1973 yılından bu yana tecrübesiyle hizmetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Daima müşterilerine çağdaş temizlik araç gereçleriyle üst düzey hijyen vaat etmeye devam eden güçlü yapısıyla her anlamda farkını ortaya koymaktadır.

Bunun yanı sıra 4.500 adet bayilikleriyle franchising her açıdan fark yaratmaya devam eden sıra dışı yapısından yola çıkılarak her anlamda farkını ortaya koymaya devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz gerekmektedir.

Kısaca Fakir 

1973 yılında Antalya’da 8.000 m² alana sahip üretim tesisinde yarım asırlık tecrübesine dayanarak müşteri odaklı hizmet veriyor. Elektrikli süpürgeler, ısıtma sistemleri, halı yıkama makineleri ve diğer küçük ev aletlerinde her açıdan çağdaş temizliği sunmaya devam ediyor.

Bu yaklaşımından hareketle her açıdan farkını ortaya koymaya devam eden unsurlarından yola çıkılarak tamamen sıra dışı olanaklara dayalı olarak hizmet vermektedir. Günümüzde Paktaş ile distribütörlük konusunda da anlaşmaya vararak sektörün lider kuruluşları arasında gelmeye devam etmektedir.

Neden Fakir Hausgerate?

Bayilik almak isteyenlerin neden bu markayı temsil edeceklerini de açıklamak gerek. Neden mi? Çünkü;

* Fakir Hausgerate tam yarım asırlık tecrübesiyle sektörünün lider kuruluşudur.

* Temizlik ve hijyenik teknik araç gereçler imalatı ve doğrudan pazarlama konusunda kaliteli üretim gerçekleştirmektedir.

* Müşterilerinin beklentilerini her zaman dikkate alan bir yaklaşımla hareket ederek her açıdan sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

* 8.000 metrekarelik üretim tesisinde tamamen yerli üretim ve milli sermaye ile küçük ev aletleri konusunda hizmet sürdürmektedir.

Bayilik

Fakir bayiliği alarak bulunduğunuz yerde temsil etmek imkanı sizleri bekliyor. Böylece sizler de bayiliği olduğunuz alanda her anlamda sektörünün lider markasıyla daha çok kazanacak ve her açıdan fark yaratacaksınız.

Fakir tarafından bayiliklerinden işlek bir caddede ya da şehrin en çok ilgi gören alışveriş merkezi içerisinde 150 m²-300 m² aralığında yer alması beklenmektedir.

Bunun yanı sıra yine dikkatlerden kaçmayan bir diğer konu olarak bayilik veren firmalar 100 bin liralık banka teminatlı sermaye ile franchise açmanıza imkan tanıması açısından dikkat çekiyor.

Bayilik Avantajları

Elbette Fakir Hausgerate bayiliklerinin pek çok avantajları da bulunmaktadır. Bunlardan da biraz bahsetmemiz gerekmektedir. Bayiliklerine afiş, broşür ve katalog gibi basın yayın konusunda destek sağlamaktadır. Bunun yanı sıra önde gelen radyo ve televizyonlarda Fakir reklamının yayınlanmasına yönelik hizmet vermektedir. Bayiliklerine %30 büyüme kapasitesiyle yüksek kâr marjı vaat eden sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Bu da dikkate alındığı zaman her açıdan fark yarattığını kesin olarak söylememiz gereken nitelikleri anlamına geliverir.

Tümüyle ortada duran bu eşsiz özelliklere dayandırıldığında franchise gerçekten de kaliteli ve sıra dışı yaklaşımlar neticesinde her açıdan bayiliğin sahip olduğu tüm özellikleriyle karşımıza çıktığını belirtmek gerekecek.

Öte yandan bayiliklerine her türlü teknik destek, insan kaynakları ve personel eğitimi konularında da gerekli bütün eğitimler veriliyor.

Fakir Hausgerate Müşteri Hizmetleri

Bayilik almak, satış sonrası memnuniyet anketi ve daha birçok teknik konularda bilgi almak için 444 0 241 numarası üzerinden müşteri yetkilileri ile yapılacak bütün görüşmeler dikkate alınacaktır.

Bunun yanı sıra yine önde gelen özellikler arasında gelmesi bakımından düşünüldüğü zaman her anlamda birçok konuda soru, görüş ve öneri almanız mümkün olacaktır.

Fakir Hausgerate İletişim

Bunun yanı sıra merkez ofis adresi Meşrutiyet cd, No:43 Tepebaşı/İstanbul konumunda bulunmaktadır. İrtibat 0212 249 70 69 numaradan her türlü ulaşmak mümkün. Bununla birlikte info@fakir.com adresinden de iletişim kurabilirsiniz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com