Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Fiyonk Yaparak Para Kazanma

Fiyonk Yaparak Para Kazanma

Fiyonk düğün törenlerinin, özel davet organizasyonlarının vazgeçilmez aksesuarı olmaya devam ediyor. Üstelik çok kolay bir şekilde basit yapımı gerçekleştirildiği için her açıdan evde fiyonk yapılabilir. Böylelikle kendi evinizden el sanatınıza dayanarak anında ek iş yapabilir ve aile bütçenize net kazançlar katabilirsiniz. Bu son derece basit bir iş olarak karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Eğer siz de evden iş yapmak adına fikir arayanlardan biriyseniz fiyonk yaparak nasıl para kazanacağınızı her açıdan dikkate almanız gerekmektedir.

Fiyonk Modelleri

Öncelikle fiyonk nedir ve modelleri nelerdir bunun hakkında bilgi vermemiz gerekiyor. Fiyonk ince kumaş parçasından elde edilen kelebek düğümlü bir süs aksesuarıdır. Damatlık takımının bir parçası olması veya özel davetlerin vazgeçilmezi olması açısından fiyonklar günümüzde giderek rağbet görmeye devam etmektedir.

Siz de her anlamda fiyonk yaparak para kazanabilir ve her yönüyle yüksek kazançlar elde etmiş olabilirsiniz. Bu ise her anlamda gerçekten de dikkat çeken özellik olmaya devam etmesi bakımından önemli bir konuyu meydana getirecektir.

Fiyonk modelleri arasında genellikle iğne oyalı modelleri, kelebek ve kurdeleli olanları sıklıkla yapılmaktadır. Bunlar damatlık ve özel davetlerin olmazsa olmazıdır.

Ne Kadar Kazanırım?

Fiyonk siparişi alan firmalara evde iş basit olarak yaptığınız fiyonkları satarak aylık 2.000 TL ve üstü net kazançlar elde edeceksiniz. Bu da son derece önemli bir rakam. Eğer evden kendi işinizi yapmak istiyor ve akıllıca çözümler bulamıyorsanız söz konusu iş tam da size göre olmaya devam etmektedir. Böylelikle sizler de aylık net kazançlar elde etmiş olursunuz.

Kimler Yapabilir?

Ev hanımları, öğrenciler, el sanatlarına ilgi duyanlar kısacası herkes yapabilir. Ancak genellikle ev hanımları tarafından fiyonk yaparak para kazanmak tercih edilmektedir. Böylelikle hem kendi işinizi kurmuş olursunuz hem de her yönüyle para kazanma imkanı yakalamış olursunuz. Tüm bu unsurlar tamamen szin kazanabileceğiniz tipik özellikler arasında yer alması bakımından son derece önemli bir yaklaşım alanı olmaya devam edecektir.

Fiyonk Satış & Pazarlama

Fiyonk satış ve pazarlama konusunda aslında birçok seçenekler mevcut. Kendi pazar ağınızı oluşturarak serbest rekabet ortamına ayak uydurabilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyonk satan tekstil şirketleriyle anlaşma sağlayarak günlük hedeflenen kotada fiyonk yapabilir ve gerçekten de bu işten oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu işten asgari olarak net 2000 lira para kazanabilir ve bunu daha da arttırabilirsiniz. Elbette bu durum da dikkat çeken özellik olma yönünden önemli bir konudur.

Fiyonk Nasıl Yapılır?

Fiyonk yapmak son derece basit. Genellikle kurdeleden yapılan fiyonklar basit el sanatı ürünleri olarak sizin de rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş aslında.

Öncelikle basit bir kumaş parçası buluyoruz. Bu zevkinize göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle siyah, pembe ve mavi renkler özel davetlerde en çok giden renkler olmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra daha birçok renk kombinasyonları da yaratabilirsiniz. Bu tamamen evde yapılabilecek işler olarak sizlerin yaratıcılığına kalmış.

İşte adım adım yapım aşamaları:

  • Önce çalışma masamıza rengini seçtiğimiz fiyonku düz bir şekilde seriyoruz.
  • Daha sonra bezimizi ortadan ikiye ayırarak iki eşit parçaya bölmüş oluyoruz.
  • İki eşit parçayı katlayarak kare haline getiriyoruz.
  • Dantellerimizi bu kare parçamızın her iki tarafına serpiştiriyoruz.
  • Son olarak her iki yandan kıvırarak böylelikle basit kelebek düğümü yapmış oluyoruz. İşte bu aşamalarla siz de özel davetlerde en çok tercih edilen fiyonk yapmış olacak üstelik bundan para da kazanabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com