Kazançlı Fikirler

Flo Bayilik Başvurusu, Fiyatı ve Şartları

04.11.2018
294
Flo Bayilik Başvurusu, Fiyatı ve Şartları

1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından atölyeden mağazacılığa geçiştir Flo. Tamamen yerli üretime dayanarak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Flo ayakkabı bayilik perakende mağazacılığı sektörünün de lideri konumunda yer almaktadır.

Yurt içi ve de yurt dışındaki toplam mağazalarıyla 500 mağazası üzerinden müşterilerine hizmet etmeye devam ederek her açıdan bayiliğini günden güne geliştirme yolunda kararlı bir şekilde atılımda bulunmaya devam etmektedir. Bu bakımdan da söz konusu mağazacılık alanının lideri olmaya devam ederek her açıdan ülke ekonomisine büyük oranda katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Faaliyetleri

Flo insan merkezli bir çalışma prensibiyle 2015 yılında 132 bin akolojik test ve 6000 bin fiziksel test kapasitesine sahip akretide laboratuvarını kurarak ürünlerinin bağımsız araştırma şirketlerince de test edilip onaylanmasını sağladı.

Bu faaliyetlerinin yanı sıra yılda 45 milyonun üzerinde ayakkabı imalatına dayanan dev üretimiyle de dikkatleri üzerine çekerek her anlamda ayakkabıcılık sektörünün öncü firması olmaya devam etmektedir. Bu da dikkat çeken yaklaşımları arasında gelmesi açısından gerçekten de önemli bir konuyu meydana getirmektedir.

Flo Bayilik Koşulları

Flo bayiliklerinin temel amacı müşteri memnuniyetini kendisine vazife edinmiş, etik kurallarına bağlı olarak güler yüzlü, sorumluluklarının bilincinde, ekip uyumuna önem gösteren bir özelliğe sahip olmasıdır.

Bunun yanı sıra Flo standart olarak 250 m² mağaza konseptinin bulunmasını müşterilerinden talep ederek franchise her anlamda bayilik olarak geleceğe uzanmasına etkin katkıda bulunmaktadır.

Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar neticesinde de bayiliklerin her açıdan fark yaratmasını öngörmektedir. Liderlik ve yöneticilik özellikleri bulunan ve her açıdan bu özelliğiyle fark yaratmaya devam eden niteliklerine dayanarak Flo olarak ayakkabıcılığın liderlerinden biri olma yolunda istikrarlı ve kararlı adımlarla ilerleyiş kaydetmektedir.

Flo Bayilik Desteği

Flo Türkiye çapındaki 350 mağazasının hepsine ayrı ayrı önem göstermektedir. Buna dayanarak mağazaların personel seçme ve yerleştirme, dijital reklamcılık ve pazarlama, insan kaynakları ve operasyonel hizmetler gibi teknik konularda desteğini sürdürmektedir. Bayiliklerinin yüksek kazanç marjı üzerinden birlikte daha çok kazanmasına olanak sağlayan bu özelliğiyle her açıdan fark yaratmaktadır.

Bütünüyle ortada duran bu özellikleri Flo’nun dünden bugüne kadar önde gelen özellikleri olarak bilinmektedir. Bu da her anlamda sıra dışı olma yolunda kararlılığını vurgulaması bakımından gerçekten de önemli bir konu olarak karşımızda durmaktadır.

Flo Projeleri

Flo dünden bugüne kadar ayakkabı iş fikirleri girişimcilik perakende mağazacılığının lider markası olma yolunda attığı adımlarını dev projeleriyle de sürdürmektedir. 2015 yılında hayata geçirdiği Ar-Ge laboratuvarıyla bütün fiziksel testlerin yapılabilmesine imkan tanımıştır.

Şimdi de yurt dışına yönelik araştırma ve geliştirme laboratuvarlarıyla her anlamda büyümek ve ülke ekonomisine aktif olarak katkıda bulunmak yolunda yatırımlarının var olduğunu kesin olarak dikkate almak gerekecektir. Bütünüyle ortada duran bu farklı yaklaşımlar dikkate alındığı zaman da her halükarda müşterilerinin güvenini pekiştirme yolunda kararlılıkla adım attığını dikkate almak gerekir. Aynı zamanda In Street markasıyla sneaker ayakkabılarının da mağaza şubelerinin arttırılması yolunda istikrarlı bir şekilde adımlar atılmaya devam edilmektedir.

 

Flo İletişim Bilgileri

Flo Mağazacılık Ve Pazarlama AŞ. olarak Ahmet Ziylan tarafından kurulan Türk ayakkabı imalatının lider markası, Mahmutbey Mahallesi, Taş Ocağı Caddesi, No:24, Bağcılar/İstanbul genel merkez ofisi üzerinden Türkiye’nin her yerine ulaşmaktadır.

Bunun yanı sıra 0212 446 22 88 numarası üzerinden de her açıdan Flo’ya hafta içi 5 gün ulaşmak ve bayilik konusunda her türlü bilgi almak mümkün olacaktır. Ancak herhangi bir mesai saati sınırlamasına gerek duymadan info@flo.com.tr her zaman mesaj atabilirsiniz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com