Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Gezer Bayilik Fiyatı ve Şartları

05.10.2018
256
Gezer Bayilik Fiyatı ve Şartları

Ülkemizin sektöründe lider markası olan Gezer bundan 50 sene öncesine dayanan kuruluş hikayesiyle günümüzde saygınlığını hak etmeyi başardı. Gaziosmanpaşa’da 1968 yılında franchise ahşaptan terlik üreten atölye ile başlayan başarı hikayesi şu anda günümüzde toplamda 100 bin m²’lik kapalı üretim tesisinde 75 uzman Ar-Ge personeliyle yerli üretimi sürdürmektedir.

Bunun yanı sıra ülkemizde Ziley, Loris-Finley gibi dkkat çeken terlik ve ayakkabı modelleriyle de Gezer’in sektörün lider kuruluşu olduğunu bir kere daha geniş kitlelere duyurmuştur. Bu da gerçekten de önemli bir konuyu oluşturması açısından her anlamda önemli bir yaklaşım olarak karşımıza çıkmaya devam eder.

Kalite Politikası

Gezer ISO 9001 kalite politikasına dayalı olarak her adımda mutluluk misyon ve vizyonuyla evrenselliği amaçlamaktadır. Bunun yanında tamamen milli sermaye ve yerli üretime dayanan kurumsal alt yapısıyla da geçmişten aldığı tecrübesini geleceğe taşıyarak yepyeni üretimleriyle sektörüne yön vermektedir.

Bu da farkını meydana getirmesinin altında yatan en büyük etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bayilik Koşulu

Gezer bayisi olmak istiyorsanız en az 500 m² alana sahip depo alanınızın olması ve en az 300 m² teşhir alanına sahip mağazanızın olması öncelikli gelen şartlar arasında değerlendirilmektedir.

Elbette bütün bu şartların bir de mali boyutu bulunmaktadır. Bayilik almak isteyenlerin 300-500 bin arasında değişen banka teminatına dayanan bir sermayesinin olması gerekiyor.

Böylelikle her açıdan bayilik almak isteyenlerin ortada duran franchise veren firmalar bütün bu özelliklere dayanarak her anlamda fark yaratmaya devam ettiğini kesin olarak söylememiz gerekecek. Bu da her anlamda dikkatleri üzerine çeken konuların arasında gelmesi bakımından önemlidir.

Gezer’i Tercih Etmek İçin Sebep

Gezer ülkemizin lider terlik üreticisi olarak 1968-2018 yıllarında tam 50 senelik yarım asırlık tecrübesiyle günümüze dek hizmet veriyor. Bu zaten Gezer’i tercih etmenizin altında yatan en büyük sebep olarak değerlendirilmektedir. Bunun yanı sıra yine dikkat çeken bir diğer konu olarak yıllık 75 milyon çift üretimiyle her anlamda sektörün hem hızlı hem de kalitesinden ödün vermeyen firması olduğunu söylemek gerekir.

Bunun yanı sıra ISO 9001 kalite politikasına dayanarak her anlamda Gezer Ar-Ge yönüyle de ayakkabı sektörünün önde gelen markaları arasında yerini almaktadır. Siz de http://www.gezer.com/iletisim/bayilik_talep_formu.html üzerinden hemen ön başvuru yaparak Gezer’i bulunduğunuz yerde temsil etme hakkını elde edebilirsiniz. Bu sayede her anlamda hem kazançlı çıkacak hem de bulunduğunuz yerde temsil etme hakkını elde etmiş olacaksınız.

Misyonu & Vizyonu

Gezer’in misyonu nitelikli çalışanlarıyla dünya markası olma bedava para kazanma yolunda kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etmek.

Vizyonu ise dünyanın en çok giyilen terlik markası olmak. İşte bu özellikleri dikkate alındığı zaman her halükarda gerçekten de tam yarım asırlık tecrübesiyle sektörünün öncü kuruluşu olduğunu göstermektedir. Üstelik tamamen milli ekonomiye can veriyor olması ve her gün daha da büyüyen yapısıyla ilerlemeye devam etmesi bakımından da her anlamda fark yaratan öncelikli hizmetleri bulunacaktır.

Bu da farkını ortaya koymaya devam eden yaklaşımları arasında gelmektedir.

 

Gezer İletişim

Gezer Ayakkabı Deri San ve Ticaret AŞ olarak 1968 yılında kurulan Gezer, Atatürk Mahallesi, Lozan Caddesi, No:9 Esenyurt/İstanbul merkez fabrikası ve ofisi bulunmaktadır. Öte yandan ikinci bir üretim tesisi olma özelliğindeki Bolu fabrikasına da Bolu OSB 116 ada 5 parsel Merkez/Bolu adresinden ulaşmanız mümkün.

Telefon numarası olarak 0212 886 51 52 numara üzerinden ya da [email protected] üzerinden her açıdan ulaşmanız mümkün olabilecek ve böylelikle sizler de Gezer’in bir şubesi olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Cengiz bilmişoğlu dedi ki:

    Erzurum veya bursa için toptan yani dispirötöllük gibi yapmak gibi bir talebimiz var bu iller musahitmi bilgi alabilirmiyiz saygılar

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com