Kazançlı Fikirler

Gizia Bayilik Bedeli ve Şartları

13.03.2019
62
Gizia Bayilik Bedeli ve Şartları

25 yıllık sektörel tecrübesine dayanarak kadın giyim ve aksesuarının belirleyici markası olmaya devam eden Gizia şimdi de Türkiyenin çeşitli noktalarında görevlendirilmek üzere bayilikler vererek gücünü yeni ekip üyeleriyle daha da güçlendiriyor. Sektörün trendlerinin belirleyici kimliği olmaya devam eden bir anlayışla hareket ederek feminen ve sofistike tarzlarıyla kadın giyiminin lider şirketi olma yolunda internetten satış kararlılıkla ilerlemektedir. Üstelik sepette %50 net indirim kampanyasıyla kadın giyiminde hem kaliteyi hem de ucuzluğu arayanların değişmeyen markalarından birisi olmaya devam etmektedir.

Franchise Sistemi

Gizia şu anda 40 mağazası ve 300 corner (satış noktası) ile kadın giyim ve aksesuarının modadaki trendlerini takip etmeyi sürdürmektedir.

Bayiliklerine verdiği franchising avantajıyla bulundukları güzergahta Gizia markası adı altında hizmet vermesi ve yüksek kazanç potansiyeli elde etmesini sağlamaya devam etmektedir. Bu anlayıştan hareket edilerek her anlamda tamamen yerli yatırım ve yerli üretim kalite güvencesiyle hizmetlerin her bir noktaya aktif olarak dağıtılmasına öncülük edilmektedir. Bütün bunlar da son derece önemli bir yaklaşım tarzı olması açısından gerçekten de önemli konuların başında gelmektedir.

Bayilik Bedeli

Gizia bayiliklerinden birisi olmak isteyenlerin başlangıç maliyeti olarak 100.000 – 150.000 TL aralığında değişen bir maliyete banka teminatlı olacak şekilde sahip olması isteniyor. Öte yandan royalty + kdv bedelleri de yer almaktadır. Gizia kadın giyiminin 25 yıllık köklü firması olarak ülkemizin %100 yerli sermayesiyle kurulmuş olması açısından kadın giyiminin trendlerini en iyi şekilde takip etme yolunda adım adım ilerlemektedir.

Bu da her açıdan fark yaratmaya devam eden bir yaklaşıma yer vermesi açısından değerlendirildiğinde her anlamda gerçekten de sıra dışı özellikler arasında yer almaktadır. Bu da her açıdan gerçekten de dikkat çeken konular arasında bulunmak anlamına gelir.

Bayilik Kazanç

Gizia markası yıllık net %17 oranındaki ortalama büyüme potansiyeline sahip. Siz de bayilik açarak bu yüksek kazanç potansiyelinden yararlanabilir ve bulunduğunuz eleman aranıyor coğrafyada sadece 1 yıllık süre zarfında yatırımlarınızı kazanma imkanı bulabilirsiniz. Bu da aylık minimum 15.000 TL net kâr anlamına geliyor.

Gizia Ürünleri

Kadın giyiminin belirleyicisi olmaya devam eden Gizia 2018/2019 sonbahar-kış koleksiyonlarındaki net %50 indirim günlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor. Online mağazasıyla da her anlamda müşterilerinin tüm ürünlere gayet indirimli bir şekilde ulaşmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir anlayışla hareket ediyor.

Bunun yanı sıra kemer, toka, eşarp, çanta gibi kadınların vazgeçemedikleri ve yanından ayıramadıkları tüm aksesuarlarda da tamamen kendine ait imalat süreci gerçekleştirerek müşterilerine indirimli olarak ürünlerini ulaştırıyor.

Bütünüyle 25 yılı geride bırakan gücüyle çeyrek asırlık bir hizmet anlayışına dayanarak Avrupa’daki yükselişe geçen satış noktalarıyla da her anlamda sektörün bir numaralı markası olma yolunda kararlılıkla ilerlemeyi sürdürüyor.

Genel Müdürlük Binası

Gürsel Mah. Erzincan Sok. No: 1 Kağıthane/İstanbul genel müdürlük binası olup 0212 320 37 37 numaradan da her zaman genel müdürlükle irtibata geçmeniz mümkün hale gelecektir.

Bu özelliklerinin yanı sıra yine dikkat çeken bir diğer özelliği olması bakımından değerlendirildiği zaman bayilik başvurusunda bulunmanız için franchising@gizia.com adresinden de 7/24 bayilik konusunda teknik destek alabilirsiniz. Böylelikle sizler de kadın giyim ve aksesuarının belirleyici markası freelance iş ilanları olma yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam eden bu yapıda yer alarak kadın giyimin modasının en iyi şekilde belirlenmesine devam eden yaklaşımla hizmetlerin ele alınmasını amaç etmektedir. Tüm bunlar da her açıdan dikkat çeken yönleri arasında gelir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com