Kazançlı Fikirler

Good Year Bayilik Bedeli ve Şartları

08.11.2018
383
Good Year Bayilik Bedeli ve Şartları

Motorlu taşıt lastik üreticiliğinin köklü ve öncü markası Good Year günümüzden 3,5 asır önce kuruldu. O zamandan bu zamana giderek büyüyen şirket şu anda gerek hissedarlarıyla gerekse dünya çapında sponsorlukları bulunmasıyla adından sıkça söz ettiren zirve marka olma yolunda kararlılıkla ilerlemektedir.

Tarihçesi

1898 yılında Frank Saiberling tarafından henüz gençlik yıllarında üstelik eniştesinden aldığı borç parayla kurduğu şirket kauçuk üzerine ve lastik imalatı yapan küçük bir atölyeydi. Üstelik sadece 3.500 $ gibi bir parayla bu işletmeyi eniştesinden aldığı borçla açmıştı Frank.

Ancak kısa sürede büyüdü büyüdü ve tam 100.000 $ sermaye ile türkiyede olmayan iş fikirleri resmi olarak 29 Ağustos 1898 tarihinde kurumsal anlamda kuruluşuna imza attı.

Hissedarları

Şirketin toplamda 20 bin yatırımcısı bulunmakta ve şirketin hissesine ortak halde bulunmaktadır. Global dev firmanın her gün giderek büyüyen mali yapısı NASDAQ global pazarında işlem gören hisselerine dayanmaktadır.

Neden Goodyear?

Good Year tercih etmeniz için sadece bunları sıralamak yetmez. Good Year şu anda 2 dev inovasyon merkezi ile (ABD ve Lüksemburg) dünyanın en kaliteli lastiklerini üretmeye devam etmektedir. Bu sayede 22 ülkede yer alan 49 güçlü tesisiyle her anlamda sektörünün lideri olmaya devam etmektedir.

Üstelik dünya genelindeki toplam 40 binin üstündeki çalışanları da bu büyümenin bir parçası olarak her anlamda şirkete değer katmaya devam etmektedir. Tümüyle ortada duran bu özellikler dikkate alınacak olunursa her anlamda fark yaratan eşsiz yönlerinin bir arada bulunduğunu kesinlikle söylememiz gerekecektir.

Elbette yukarıda saydıklarımız dünyadaki faaliyetleriydi. Ülkemizde de 1961 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Good Year, 1600 çalışanıyla lastik üreticiliğinde zirve olmaya devam etmektedir. Tamamen AB standartlarına dayanarak kurulan ve ülkemizde de TSE tarafından kesinlikle onaylanan lider lastik üreticisi her anlamda dikkatleri üzerine çekmeye devam eden yaklaşımıyla karşımızdaki iş alanları yerini korumaya devam etmektedir.

Bayilik Bedeli ve Şartları

Bayilik almak isteyenlerin öncelikle Good Year lastik üreticiliğinin saygınlığını temsil edebilir yapıda olması gerekmektedir. Bununla beraber yine sektörünün lider firması olması bakımından düşünüldüğü zaman her anlamda 750 bin minimum maliyete sahip olmak ve yerinde fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra mimari tasarımın netlik kazanması mümkün olacaktır.

Aynı zamanda Good Year bayiliklerinin her açıdan müşterilerinin beklentisini karşılayabilen ve sorumluluklarını her şeyin üstünde tutan bir yaklaşımla yerine getirmesi de yine dikkat çeken konuların başında gelmesi adına gerçekten de önemli bir konuyu oluşturmaktadır.

Good Year Türkiye

  • Good Year Türkiye’de İstanbul, Adapazarı ve İzmit olarak üç lokasyona sahip.
  • İstanbul lokasyonu Maslak mh, Sümer sk, No:4 Sarıyer/İstanbul adresinde yer almaktadır.
  • Adapazarı lokasyonu Arifbey mh, D 100 kara yolu cd, No:300 Arifiye/Sakarya
  • İzmit lokasyonu Ovacık mh, Çuhane cd, No:2 Başiskele/Kocaeli adresleri yer almaktadır.

Tüm bu lokasyonlarından hem yerinde görmek ve üretim sürecini yakından takip etmek hem de bayilik olarak yapılacak yüz yüze görüşmeler için de her anlamda uzman ekiple bir araya gelmek mümkün olabilmektedir.

Bütünüyle ortada duran bu özellikleri değerlendirildiğinde her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin günden güne büyümeye devam eden bir yaklaşımla hizmetlerin ilerleyerek arttığını bayilik kesin olarak dikkate almamız gerekecektir. İşte tüm bunlar da ayrıcalıklı konular arasında gelmesi bakımından son derece önemli bir yaklaşım olarak karşımıza çıkar. Aynı zamanda 0212 329 50 50 numaradan da her anlamda Good Year müşteri hizmetlerine ulaşmanız ve tüm konularda soru görüş ve önerilerinizi iletmeniz mümkün olacaktır.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com