Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Gratis Bayilik Bedeli ve Şartları

16.11.2018
223
Gratis Bayilik Bedeli ve Şartları

Gratis Sedes Holding tarafından 2006 yılında kuruldu. “Kişisel Bakım Marketi” sloganıyla şu anda ülke genelindeki 500 adet şubesiyle kişisel bakım ürünlerine yönelik ek iş satış ve pazarlama hizmetini vererek Türkiyenin her yerine bayilik vermektedir.

Gratis bayilikleriyle birlikte yeni açılan şube sayısını daha da arttırmak ve de bu sayede kozmetik markasını daha da yukarılara çekmek anlayışı içerisinde bulunuyor. Bütün bu özellikleri neticesinde her açıdan Gratis bayilik şartlarının ne olduğu, bayiliklerin franchise bedeli gibi tüm konularda ayrıntılı olarak bilgilere yer vermek gerekmekte.

Gratis Bayilik Veriyor Mu?

Gratis kısa bir süre önce bayilik vermediğini ve artık kendi kozmetik markasının mevcut şubeler üzerinden hizmet sağlayacağını duyurmuştu. Ancak şirketin geliştirilmesi ve marka değerinin korunması adına yapılan yeni çalışmalarla bu karardan vazgeçilerek sadece Türkiye genelinde bayilik verilmesinin mümkün olduğu belirtildi.

Buna dayanarak franchising sistemine dahil olmak isteyen yatırımcıların da kozmetik sektörünün öncü kuruluşları arasında gelmeye devam eden Gratis ile birlikte büyüme kararına vardıklarını her bakımdan dile getirmemiz gerekmektedir. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar baz alındığı zaman da her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin bayiliklerinin cadde üzerinde ya da avm içerisinde yer alması amaçlanmaktadır.

Bayilik Şartları

Gratis cadde üzerinde ve avm olmak üzere iki şekilde bayilik vermektedir. Cadde üzerindeki bayilikler için öncelikle şehrin en işlek caddesinde yer alması son derece önemlidir. Ardından bayilik olarak Gratis mağazasının 150 m² alana ve 16 m² görsel düzenleme alanına sahip olma şartı aranmaktadır. Bayilik kuracakların ilk başlangıçta 10 bin lira sermaye gibi düşük yatırımla anında kendi işini kurabilmesine olanak sunulmaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra yine bayilik olarak her anlamda yüksek standartların elde edilmesine de para kazandıran işler zemin hazırlanmaktadır.

Avm projeleri için 120 m² alan ve şehrin en popüler alışveriş merkezi olması amaçlanmaktadır. Bütün bu özellikleri de hesaba katılarak her anlamda bayiliklerle birlikte daha fazla büyüme anlayışının mümkün mertebe ideal olduğunu da kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Avantajları

Gratis anne ve çocuk bakım ürünleri, ağız sağlığı, parfümeri, makyaj malzemeleri ve daha birçok ürünleriyle gerçekten de tam bir kozmetik marketidir. Üstelik Gratis Kart sahibi olanların Koton, Madame Coco gibi anlaşmalı mağazalardan indirimli olarak alışveriş yapmasına da olanak sunmaktadır. Tüm bu yönleriyle her anlamda dkkatleri üzerine çeken temel unsurlarıyla fark yaratmaya devam ettiğini söylememiz gerek.

Öte yandan mağaza sayısının çok yakın bir zamanda ikiye katlanacağı da hesaba katılacak olunursa her anlamda Gratis’in günden güne büyüme noktasında son derece önemli bir mesafe kat ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Bütünüyle ortada duran bu özellikleri iş fırsatları açısından gerçekten de dikkat çeken en temel özellikleri bir arada sunduğunu kesin olarak dile getirmemiz gerekmektedir.

Gratis Kart

Gratis Kart hakkında da kısaca bilgi vermek gerekir. Gratis Kart, Gratis üyelerine özel olarak verilen bir alışveriş çekidir. Bu alışveriş çekiyle sadece Gratis’te değil önde gelen tekstil ve ev dekorasyonu mağazalarından da indirimli olarak alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır. Şu anda 4,5 milyon aktif Gratis Kart sahibi bulunuyor. Böylelikle her açıdan kişisel bakım ürünlerine yönelik olarak 4,5 milyon müşteri kitlesiyle günden güne müşteri portföyünü arttırarak sektörünün en dinamik sektörü haline geldiğini belirtmemiz gerekmektedir.

Çağrı Merkezi

Gratis 0850 210 6 900 numaradan her anlamda 7/24 hizmet vermektedir. Müşterilerinin beklentisini en iyi şekilde karşılamak açısından her türlü soru, görüş ve önerileri dikkate almakta ve ayrıca bayilik konusunda da bilgi aktarımı yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com